Skocz do zawartości
cookie

TAGAN TG380-U01 czy CHIEFTEC HPC-420-302-DF

Rekomendowane odpowiedzi

czukaj czukaj

eh szukałem ale na tweaku czy overclockers.com nie znalazłem żadnych konkretnych opini o tym taganie, testów po niemiecku nie rozumiem a tym bardziej hyba jeszcze nikt nie porównywał tego tagana z chieftekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o tej zasilce HuntKey HK400-XP Silencer http://www.huntkey.pl , tez ma 22A na +12V no i ten wiatrak 120mm powinien wplynac na obnizenie temperatury w budzie, bo Tagan ma dziwnie umieszczony wiatrak z tylu. Chociaz sa rozne opinie co do glosnosci tej zasiłki, moglby sie jakis uzytkownik wypowiedziec w tej kwesti. A najlepiej jakby ktos porownal go z takim np Chieftec'iem HPC-420-302-DF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tagan to z tego co mi wiadmo oddział FSP czyli Fortrona ,między innymi dlatego bym go wzioł :D ,dwa to te A na 12V. W dzisiejszej erze kompów 12V ma najwieksze znaczenie... płyty zasilane z 12V ,grafika ,urzadzenia. Chief 420W 12V za dobrze nie trzyma (raptor ma z nim problemy...) z tego powdu łykał bym tagana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tagan to z tego co mi wiadmo oddział FSP czyli Fortrona ,między innymi dlatego bym go wzioł :D ,dwa to te A na 12V. W dzisiejszej erze kompów 12V ma najwieksze znaczenie... płyty zasilane z 12V ,grafika ,urzadzenia. Chief 420W 12V za dobrze nie trzyma (raptor ma z nim problemy...) z tego powdu łykał bym tagana.

mam problemy ale jakie ja mam obciążenie 12V - 24-28A więc stąd są problemy (zasilacz ma dopuszczalne 18A)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tagan to z tego co mi wiadmo oddział FSP czyli Fortrona ,między innymi dlatego bym go wzioł :D

Niestety żle Ci wiadomo...

no możliwe napisz bliżej skąd jest tagan :D ja sie moge mylić ale gdzieś czytałem ze FSP source group ,choć mogło mi sie poknocić. NApisz coś o tej zasiłce! bo sam sie nad nia zastanawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmp zamiast zasmiecac forum takim odpowiedziami mogles od razu napisac ze zasilacza tagan oparte sa o zasilacze Topower 470 W P4

http://www.topower.com.tw/home/atx12v_470p4.htm

poszukaj jelen recek topower gdzie jest pokazane wnetrze i porownaj z wnetrzem tagana lub przeszukaj forum dokladnie

..bo jak widac niekotrzy zamiast dac linka do swojej wypowiedzi na dany temat wola idiotyczne posty pisac nie wnoszace NIC do watku

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem test który ci się przyda .Co prawda to test Antec vs Tagan i to 480W ale warto przeczytać . Jest na www.hardwarezoom.com

PS Bierz Tagana , bo na forum chyba jeszcze nikt go nie ma :D ,a poźniej się pochwalisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmp zamiast zasmiecac forum takim odpowiedziami mogles od razu napisac ze zasilacza tagan oparte sa o zasilacze Topower 470 W P4

http://www.topower.com.tw/home/atx12v_470p4.htm

poszukaj jelen recek topower gdzie jest pokazane wnetrze i porownaj z wnetrzem tagana lub przeszukaj forum dokladnie

..bo jak widac niekotrzy zamiast dac linka do swojej wypowiedzi na dany temat wola idiotyczne posty pisac  nie wnoszace NIC do watku

pozdr

a wiesz może czy tylko 480W odpowiada 470W czy reszta modeli też odpowiada top powerom?? ,jak wiesz to napisz 380W któremu top powerowi odpowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...