Skocz do zawartości
860lacov

Szpiegująca Winda ???

Rekomendowane odpowiedzi

Czyt to prawda że winda 2000 z sp3 i nowszym, oraz winxp z sp1

wysyła jakieś informacje o użytkowniku do microshitu? Kumpel tak mi powiedział i teraz nie wiem czy mam się śmiać czy bać?

Ja posiadam w pełni oryginalną, zakupioną w najbardziej znanej "sieci" sklepów winde.

Ale znam osoby które takowych nie mają.

Czy teoria mojego kumpla jest prawdziwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyt to prawda że winda 2000 z sp3 i nowszym, oraz winxp z sp1

wysyła jakieś informacje o użytkowniku do microshitu? Kumpel tak mi powiedział i teraz nie wiem czy mam się śmiać czy bać?

Ja posiadam w pełni oryginalną, zakupioną w najbardziej znanej "sieci" sklepów winde.

Ale znam osoby które takowych nie mają.

Czy teoria mojego kumpla jest prawdziwa?

ja mam w d* :) i się nie boję

 

jak masz oryginał to po co się bać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o to czy jacyś panowie w czarnych garniturkach nie wyniosą mi kompa z domu :)

 

A jeśli chodzi o oryginalność to mam aktualnie kopie bezpieczeństwa windy2000 z sp3. Bardzo się zdziwiłem kiedy okazało się że nie wymaga wpisanie keya podczas instalacji.

 

Mój problem polega na tym czy win nie wyśle jakiejś kupy do mikroshitu żeby ktoś przypadkiem nie przyjechał sprawdzić czy mam oryginał(który aktualnie się zgubił :) )

 

Może moje obawy są śmieszne, ale że nie wiem to się pytam

 

p.s.

 

Nie mam zamiaru kożystać z win update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Micro$oft szpieguje ??? Niemożliwe ... :lol:

Jeśli wierzyć serwisowi Secunia (bezpieczeństwo IT), przeglądarka Internet Explorer 6.0 wykazuje dość intrygujące zachowanie. Sprawdzono, że wysyła ona dane w kierunku serwerów msn.com i alexa.com. Najczęściej przesyłany jest URL oglądanej strony, jednak w pewnych warunkach może dojść nawet do ujawnienia nazwy użytkownika i hasła. Secunia ostrzega, że dane zamieszczone na stronach SSL również nie są bezpieczne. Zjawisko zaobserwowano przy IE 6.0 w systemach Windows 2000 i XP, bez względu na zainstalowane poprawki. Biuletyn bezpieczeństwa zaleca zablokowanie możliwości kontaktowania się ze wspomnianymi serwerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o to czy jacyś panowie w czarnych garniturkach nie wyniosą mi kompa z domu :)

 

A jeśli chodzi o oryginalność to mam aktualnie kopie bezpieczeństwa windy2000 z sp3. Bardzo się zdziwiłem kiedy okazało się że nie wymaga wpisanie keya podczas instalacji.

 

Mój problem polega na tym czy win nie wyśle jakiejś kupy do mikroshitu żeby ktoś przypadkiem nie przyjechał sprawdzić czy mam oryginał(który aktualnie się zgubił :) )

 

Może moje obawy są śmieszne, ale że nie wiem to się pytam

 

p.s.

 

Nie mam zamiaru kożystać z win update

Dziwi mnie to, że użytkownicy legalnego softu się boją, a 90% ludzi używających nielegalnego windowsa robi sobie regularne updaty za pomocą windowsupdate i ma wszsytko gdzieś. Nie popadajmy w paranoję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o to czy jacyś panowie w czarnych garniturkach nie wyniosą mi kompa z domu :)

 

A jeśli chodzi o oryginalność to mam aktualnie kopie bezpieczeństwa windy2000 z sp3. Bardzo się zdziwiłem kiedy okazało się że nie wymaga wpisanie keya podczas instalacji.

 

Mój problem polega na tym czy win nie wyśle jakiejś kupy do mikroshitu żeby ktoś przypadkiem nie przyjechał sprawdzić czy mam oryginał(który aktualnie się zgubił :) )

 

Może moje obawy są śmieszne, ale że nie wiem to się pytam

 

p.s.

 

Nie mam zamiaru kożystać z win update

Dziwi mnie to, że użytkownicy legalnego softu się boją, a 90% ludzi używających nielegalnego windowsa robi sobie regularne updaty za pomocą windowsupdate i ma wszsytko gdzieś. Nie popadajmy w paranoję.

Jakby Cię złapali z piracką windą i poniósłbyś tego konsekwencje - wiedziałbyś że sobie na to zasłuzyłeś, lecz gdy kupujesz windę i miałbyś beknąć przez głupi przypadek też byś się przejmował. :wink:

 

Pozdrawiam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Cię złapali z piracką windą i poniósłbyś tego konsekwencje - wiedziałbyś że sobie na to zasłuzyłeś, lecz gdy kupujesz windę i miałbyś beknąć przez głupi przypadek też byś się przejmował. :wink: 

 

Pozdrawiam :!:

fakt !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...