Skocz do zawartości
AsTeX

Forum o TUNINGU i ogólnie samochodach

Rekomendowane odpowiedzi

Wierze że są dobzi ludzie na forum którzy mogli by pomóc rozwinąć się mojemu forum :) adres to :arrow: www.wrctuning.glt.pl < jeżeli możecie to wejdźcie , porejestrójcie się i róbcie to co tutaj :) piszcie posty itd ;) zapraszam

 

UPDATE: jeżeli ktoś ma problem z wejściem przez ten adres to istnieje drugi :) > http://members.lycos.co.uk/wrctuning/ < zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie takie forum nie ma szans na rozwój :(

Pierwsza zasada: forum jest na Lycoos'ie - pojawia się błąd za błędem, piewsze musisz zainwestować w dobry srv :!:

A potem domena i reklama :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem , ale to narazie tylko tak , potem będzie lepszy serwer itd ...... tylko przydało by się żeby ludzie przychodzili choćby i na ten początek , a tak jak ludzi nie znajde to będzie lipa , więc narazie ludzie , a potem inwestycja......jak możecie to pomóżcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jesli ktos sie interesuje czyms takim, to co mamy pisac na forum, ktorego nikt nie odwiedza ? nie tedy droga. Forum samo z siebie trudno rozwinac, jesli nie ma dodatkowo jakiejs strony. Jak bedzie strona o tuningu, to ludzie sami sie znajda, a tak jak jest teraz, to beda wybierali cos co znaja, albo fora ze stron o tuningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi sie zdaje... albo na chama nabijasz tematy.... 60% tematow to twoje <WOW> ... jak chcesz jakis ruch wzbudzic... to nie tak....

 

Ja proponuje kontakty z innymi stronkami ( poczatkujacymi i srednio zaawansowanymi )... Wpisuj swoj link w ksiegach gosci ... ITD ITP...

 

Kombinuj :lol: !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...