Skocz do zawartości
tarpaN

stojaczek...

Rekomendowane odpowiedzi

no und3r ty to reklame robisz, mowisz o tricku - ze jest. Ale jak wyglada, o co chodzi, to jzu nie powiesz :) az jestem zainteresowany i prawie kupilbym od ciebie informacje :)

:lol: :lol: :lol: chcesz podrywac laski na imprezach :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O OMG co za topic :lol:  :lol:  :lol:  

Naprawde nie wiecie jak to działa, czy tylko się tak zgrywacie :lol:  

 

Weźcie sobie z kuchni łyżke i widelec. Włóżcie łyżkę (częścią do zupy, nie trzymadełkiem :lol: ) w widelec, odginając lekko dwa środkowe zęby widelca (tak żeby łyżka trzymała się między dwoma środkowymi a dwoma zewnętrznymi zębami widelca). Wyjdzie Wam coś podobnego kształtem do bumerangu :wink: . Następnie weźcie zapałkę i zatknijcie ją w widelec tak, żeby powstało coś takiego:

 

            /

          /   <--- łyżka

        /

      /

    /

  |------+  <--- zapałka

     

       

         

             <--- widelec

             

 

 

Teraz powieście tą konstrukcje na rogu stołu i...TADA :D Zapałka może dotykać stołu ledwie ułamki milimetra, jak dobrze ustawicie  :D  

 

Pamiętam jak w podstawówce zakładałem się na stołówce, że nie powiesze łyżki i widelca na zapałce leżącej na rogu stołu bez użycia żadnego kleju i zbijałem na tym krocie :lol:  :lol:

Mógłbyś to zgłębić jak tą zapałkę wmontować w widelec i jak to "powiesić" bo niezkumałem do końca próbowałem to robić i mi nie wychodziło

 

 

UPDATE

 

Dobra Ok już skumałem i nie ściemniaj że to ty wymyśliłeś :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O OMG co za topic :lol:  :lol:  :lol:  

Naprawde nie wiecie jak to działa, czy tylko się tak zgrywacie :lol:  

 

Weźcie sobie z kuchni łyżke i widelec. Włóżcie łyżkę (częścią do zupy, nie trzymadełkiem :lol: ) w widelec, odginając lekko dwa środkowe zęby widelca (tak żeby łyżka trzymała się między dwoma środkowymi a dwoma zewnętrznymi zębami widelca). Wyjdzie Wam coś podobnego kształtem do bumerangu :wink: . Następnie weźcie zapałkę i zatknijcie ją w widelec tak, żeby powstało coś takiego:

 

            /

          /   <--- łyżka

        /

      /

    /

  |------+  <--- zapałka

     

       

         

             <--- widelec

             

 

 

Teraz powieście tą konstrukcje na rogu stołu i...TADA :D Zapałka może dotykać stołu ledwie ułamki milimetra, jak dobrze ustawicie  :D  

 

Pamiętam jak w podstawówce zakładałem się na stołówce, że nie powiesze łyżki i widelca na zapałce leżącej na rogu stołu bez użycia żadnego kleju i zbijałem na tym krocie :lol:  :lol:

Mógłbyś to zgłębić jak tą zapałkę wmontować w widelec i jak to "powiesić" bo niezkumałem do końca próbowałem to robić i mi nie wychodziło

 

 

UPDATE

 

Dobra Ok już skumałem i nie ściemniaj że to ty wymyśliłeś :wink: :wink:

No doooobra pomysł nie jest mój, ale wykonanie moje :D Tzn. pomysł nie mój, bo wpadłem na niego widząc po raz pierwszy takiego ptaka, co stoi na dziobie w sklepie z zabawkami (wiecie o co mi chodzi :) ). No i jak zobaczyłem owego ptaszka, pomyślałem sobie, że przecież sam moge zrobić coś działającego na tej zasadzie :D Pokombinowałem troche i zczepiłem łyżke z widelcem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...