Skocz do zawartości
adi_k

JAKIE PAMIĄTKI DO ABITA AI7??

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś tego Abita? Kto sensownie poradzić jakie pamięci wrzucić do tego mobo? Mam pamięci jak w podpisie i przy bardziej agresywnych timingach niestety restarty albo winda nie wstaje. Próbowałem też Kingstona 512 400mhz KVR400X64C3 ale ta sama kiszka. Na tej płycie jest opcja "game akcelerator" i ma kilka ustawień, ale niestety działa mi tylko na auto, każde wyższe ustawienie turbo,racer,F1 powoduje zwis albo restarty. :?

Wszystkie doświadczenia związane z ta płytą mile widziane..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze,że nie ma wśród nas Intelowców z doświadczeniem, niedobrze : :cry: ..otaczają mnie sami nforcowcy..tylko NF-7 i NF-7 i 8RDA3+ i 8RDA3+, powiesić sie można..(nie to żebym nie lubiał amd) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj - post trochę już ma, ale warto się podzielić uwagami. Mam tą płytkę z pamiątkami Mushkin PC3500 2x512MB i żadne z ustawień poza Auto też nie działa - zwisy albo restarty.

Poza tym spotkałem się na sieci z niejedną opinią, że jakieśtam kości nie chodzą. Jak na moje jest coś tam po prostu zchrzanione. Może to wina tego bios'a 1.4??? Cholera wie...

Zobacz na tę stronę:

http://www.envynews.com/index.php?ID=593&page=4

Tutaj gościu ma kostki Kingston HyperX PC4000 (!!!) które bez problemu, według mnie, powinny brykać przynajmniej na racer a może i na F1. A tu nic...

 

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...