Skocz do zawartości
Gość PL4Y3R

Radeon 9600 - 9200

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PL4Y3R

No fiec zadam glupie pytanie bo wczesniej nie mialem nigdy ati same nividie i nie orientuje sie w tych radziach za bardzo :P :) czy da sie zmodowac jakos radzia 9200 albo 9600 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R

no r9200 za szybki to niejest:)))) ale mialem okazje to sie wymienilem dalem za niego gf fx5200 64mb(64bit) + swiecacy wiatrak :) :D a to juz byla padaka po maxie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R

niedlugo sie jej pozbede i kupie fx-a 5600 bo te radki to mi nie pasza za bardzo nfsu mi sie na tym przycina teraz :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic mi o tym nie wiadomo ,ale moze ruski cos wymysla ;]

jakby sie dalo to przerobic to ruscy juz by to opisali

e tam kaca jeszcze leczą po tym jak oblewali udany mod 9500 .... :wink: :lol: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R

thx za info o pamiatkach :) jaki on tam przerobiony dodali mu obsluge agp 8 :P sprzedam go jak ktos chce za 310zl z pudeleczkiem i wszystkimi dodatkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedlugo sie jej pozbede i kupie fx-a 5600 bo te radki to mi nie pasza za bardzo nfsu mi sie na tym przycina teraz :

Ja na konfigu z podpisu rowniez mam zaciecia w NFSU :( . Cos te radki 9200 nie sa dopracowane w niektorych grach albo moze to wina sterownikow :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R

w sumie po zmianie procka na tego z opisu i ustawieniu rozdzialki na 1024x768 + wszystkie detale na max oprocz motion blur bo mi sie ciemno robi na ekranie..:P mam juz mniej zacinek chociaz czasem cos mi sie przytnie:) na fx 5200 jakos lepiej to chodzilo moze dx 90 cos z tym ma wspolnego:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jednak tez i sterowniki nie sa do konca dopracowane. Przed chwila testowalem nowe Cat. 4.2 i NFSU szedl zauwazalnie plynniej niz na Cat. 4.1, podobno maja dawac wzrost o 15%, wynik w 3DMark01 tez mi nieznacznie na nich podskoczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam najnowsze omegi, chyba te na catach 4.1. też czytałem dzisiaj o przyspieszeniu w nowych sterach ATi ale chyba wiem na jakiej to zasadzie .... :( jadąpo jakości, na THG było o tym, więc i tak się słabo ATi ze swoimi optymalizacjami stara, nVidia jak dała swoje to wydajność wzrosła o 30% :)

więc z jednej strony nowe stery szybsze itp ale z drugiej tracić jakość dla kilku FPS ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...