Skocz do zawartości
kucyk

Ati Radeon 9700

Rekomendowane odpowiedzi

dziwisz się ? :D wkońcu to zalman :P słabizna taka :P nie no żartuje :) teraz szaleje bo dostałem do przetestowania nowy Sub od wujka :D podbiłem kolesi a pod wzmacniacz i sąsiedzi mają piekło może mi się uda go wyciągnąć od niego :P za jakąś kaske :D

http://img97.imageshack.us/img97/7269/obraz01761hp.jpg tak prezentuje się pencik :) zaraz zrobie mega test to zalicze się do hwbot :)

 

Za mało GPU CORE ://////// nic z tego nie poleci do 500 bez v-moda suxxx

Edytowane przez -=drake=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Drake to jeszcze walczysz z tym syfem? (radeon 9600 ,,pro,,) Chyba nie warto sie męczyć, lepiej poczekaj aż będziesz miał 9700 wtedy sie wyżyjesz B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do uzytkownikow 9700PRO 256bit. Mam takowa karte, na niej silencer, zasilka 300W huntkey, p4 3.0, 1gb ram.

po jakis 20-30minutach grania pojawia sie kolorowe pasy i monitor sie wlacza i wylacza, nie ma powrotu do windows ...nic tlyko reset ratuje. Sama kara parzy, zarowno pamieci, jak i po drugiej stronie rdzenia.

Dodam ze zaero o/c. Mysle ze albo zasilka albo wiecej oasty na rdzen 3ba wsadzic, tylko raz pasta jest w miare nowa, dwa ta zasilka powinna styknac spokojnie.. czekam na sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek daj jakis nawiew na karte np. wentylator 80mm, jesli problem zniknie to bedziesz mial odpowiedz: zmienic chlodzenie.

bude otwórz i daj nawiew jak to ine pomoże to co innego musi być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

@Lukk K

Albo silencerek ci karte powolutku zabija, ale źle załorzyłeś to chłodzenie, dlatego sprubuj jeszcze raz załorzyc ale tym razem postaraj sie dokładnie to zrobić aha i otwórz bude i daj jakiś nawiew na bok karty :D

 

 

dobrze że ująłeś to MEGA "PRO" with 5 ns icon_wink2.gif to jest hardcore mówie ci ;P przyjeżdzaj do mnie to zajedziemy tego twojego 9700 icon_wink2.gif komputerek na balkonik icon_smile3.gif icon_biggrin3.gif

@Drake tak dokładnie twoja ,,rakieta,, to super mega PRO :lol2: bez obrazy wkońcu jak sie niema co sie lubi to sie lubi co sie ma B)

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

ty ale weź sie nie fikaj ziomek bo ja cię roz[ciach!]le moim RV 350 na luzach

Hehe ta 4 potoczkami i szyną 128 bit?? :wink: ale nie no drake weź mnie nie strasz bo naprawde zaczne sie bać B) Hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo ja nie mam zamiaru bić gorszych ;P koniec kłótni ;P tzn. wiesz żebyś się tu nie rozszalał na forum bo pamiętaj te 5 ns zawsze będą na ciebie czekały ];->... teraz musze jakieś geile kupić bo na hwbot jestem i coś wydusić z sempronka trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Naprawde te twoje pamiątki to 5 ns?? :lol2: Ale wiesz żeby sie rozszaleć na forum to musze kupić pseudo R9700 Pro czyli z zaniżonymi taktowaniami, z 256 mb pamięci (TSOP) 128 bit B) :lol2:

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Heh u mojego brata na rivie tnt 16 mb to są chyba pamiątki 10 ns :D :lol2:

 

EDIT:

 

Gdzieś czytałem że zdjęcie coopershima przy R300 dużo daje....ale podobno trzeba sie nieźle namordowac żeby to zdjąć, co o tym myślicie??

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy właśnie tym zabiegu poszło 9700... to jest na tej samej wysokości a pasta to ma wygładzić więc i tak nic nie da...

 

Chyba nie we wszystkich radkach jest na tej samej wysokości, w niektórych jest wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie we wszystkich radkach jest na tej samej wysokości, w niektórych jest wyżej.

Dokladnie na wiekszosci radow cs jest wyzej niz rdzen :/ ja zamiast silowac sie z csem podlozylem miedzy rdzeniem a silencerem miedziana podkladke zrobiona z fina starego miedzianego radiatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie na wiekszosci radow cs jest wyzej niz rdzen :/ ja zamiast silowac sie z csem podlozylem miedzy rdzeniem a silencerem miedziana podkladke zrobiona z fina starego miedzianego radiatora

No i bardzo dobry pomysł :) też tak zrobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śpieszę donie.ść że niestety 9500@9700 od tego gościa w moim wypadku równa się szachownica czekam co on też mi odpowie ale jestem wqrw**ny na 8 potoków w stocku 4500 smarków bez żadnych ale, a najciekawsze na 4 potokach chodzi lepiej w et niż 9550 tzn biore pod uwagę radar głównie bo tam się krztusił 9550 miał 40 fps minimalnie przy ustawieniach przy jakich robił 3600 :blink: smarków 9500 w standardzie robi 3000 :blink: smarków 03 ale et chodzi lepiej więcej fps (jakieś 55 min) na radarze :blink: i płynniej się wydaje, reklamuje karte ale sam nie wiem może zostawie tą grafe i poprostu gościu mi odda część kasy ... szkoda :hlip:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kupil tez od niego ta grafe i jak narazie wszystko OK zrobilismy moda na 8 potkow i ani w nfs mw ani w aoe 3 szachownicy nie widac :)

 

Edit:

 

Moze w twoim przypadku pomylili sie i podeslali ci grafe niemodowalna bo takowe tez sprzedawali

Edytowane przez ODOO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej reklamuj, bo ci raczej nie odda części kasy puki jej nie zobaczy, a tak wogóle to ile by ci zwrucił 50zł?? Więc się chyba nie opłaca, a wydajność większa podobo ma jeszcze kilka kart bo mu zostało.

Edytowane przez daniel89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej reklamuj, bo ci raczej nie odda części kasy puki jej nie zobaczy, a tak wogóle to ile by ci zwrucił 50zł?? Więc się chyba nie opłaca, a wydajność większa podobo ma jeszcze kilka kart bo mu zostało.

różnica w wydajności kolosalna jest 3000 a 4500 tylko dlaczego ten idiota ich nie posprawdzał to przecież proste wyłączasz kompa wkładasz karte smark 03 :o szachy do 9500 , nie ma szachów do dobrych :] a tak musimy się bawić w reklamowanie przesyłki tracić czas i kase :/

btw jak to jest teraz to ja mu wysyłam karte na swój koszt? :c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet daje w ciemno 60 zł zwrotu :] widać nie sprawdza ich za bardzo i co teraz to nie jest tak znowu drogo za karte <_< 190 zł za kartę subiektywnie ( nie według marka patrz wyżej ) szybsza od całkiem solidnie wykręconego 9550 ??? napisałem mu że się zastanowię :mur: i że jednak wolałbym żeby przebrał coś tam fajnego :blink: żeby było jednak modowalne :lol2:

 

EdiT

a jak sie przyciska? :lol2:

jak powie że nie ma to lipa za 250 i tak nic lepszego nie kupie ( ew. zwrot kasy ) właściwie nie mam argumentów moge co najwyżej grzecznie prosić :mur:

 

EdiT

tomcat właśnie poznał mój nick na allegro :]

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem od 1 z kupujacych takiego radka maila o takiej treści:

 

maxluk (34) , wysłana z komputera o numerze IP: 83.27.2.211Treść wiadomości:

witam

również nabyłem radka 9500 modowalnego na 9700 niestety nie zmodował się mam szachownicę w 3d a jak u pana?

 

kurde gość w kulki leci? :mur:

 

ja nie chce 9500 i zwrotu kasy ja che modwalne 9500 jutro dzwonie-jak nie jest w stanie zagwarantować poprawnego działania to ja pierdziele taki interes i jeszcze dam znać allegro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups... :] Walcz o swoje ! :D

 

Ja mam za to problem z gierką Far Cry :( Co by się nie powtarzać :

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showto...dpost&p=1969239

Mieliście takie czary ? Grać się nie da bo co jakiś czas robi się ciemno !

 

Ps. Gra jest piękna! Gram na high + 2 opcje na very high i 1024x768, a niewzruszony Radzio poniżej 30FPS nie zwalnia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do goscia ze dochodza do ciebie info ze radki sie nie moduja i zeby przed wysylka dokladnie sprawdzil karte i poczekaj na reakcje zobaczymy co gosciu powie btw jak tak na to patrze :] to chyba kumpel mial fart ze sie ten jego zmodowal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do goscia ze dochodza do ciebie info ze radki sie nie moduja i zeby przed wysylka dokladnie sprawdzil karte i poczekaj na reakcje zobaczymy co gosciu powie btw jak tak na to patrze :] to chyba kumpel mial fart ze sie ten jego zmodowal ;)

coś takiego im na gg posłałm..tylko mniej dyplomatycznie B)

 

jutro zadzwonie i bardzo niesympatycznie pogadam czy te karty są na pewno modoowalne bop jak nie wszystkie sa sprawdzane to sobie moga je wiecie co i wiecie gdzie wsadzic... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups... :] Walcz o swoje ! :D

 

Ja mam za to problem z gierką Far Cry :( Co by się nie powtarzać :

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showto...dpost&p=1969239

Mieliście takie czary ? Grać się nie da bo co jakiś czas robi się ciemno !

 

Ps. Gra jest piękna! Gram na high + 2 opcje na very high i 1024x768, a niewzruszony Radzio poniżej 30FPS nie zwalnia ;]

Probuj inne stery, u mnie wszystko na very high 1024x768 , fakt 1gb ramu, zero przycinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...