Skocz do zawartości
ZeroSuper

Modding obudowy. Projekt ZeroSuper (parę fotek)

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie, to całkiem fajnie wpasowałeś to okno w obudowę, to prawda mogło by być niższe, żeby nie widać zasiłki, ale wtedy nie było by tak symetrycznie ułożone...

ten wiatrak na procku strasznie mocno sie świeci...ale jak kto lubi...

 

jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GIT MACHINE. Okno rzecczywisćie bardzo fajnie dopasowane. Jest proste ale bardzo ładnie pasuje - ideał. Musisz porządek z kablami zrobić. Ten wentyl mocniej już świecić nie mógł ? :lol:. Fajna ta mała zaślepka z wycieciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede konstruktywny :P

- okno mi sie nie podoba bo widac psu i kabelki i jest za waskie

- zaslepki z przodu tez (sam kiedys tak mialem ale potem sie nudza)

-za to podoba mi sie bardzo ten napis ktory wykonales ;)

no i czekamy na malowanie i kabelki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZSUP to od ZeroSuper :P

Wymieniłem kable, ale pojawił się problem. Orientuje się może ktoś gdzie można dostać okrągłe kable HDD w kolorze zółtym? Do flopa mam, do HDD mam brakuje mi do CD, może wiecie jaki dystrybutor ma żółte kable?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny mod

jedna uwaga:

te radiatory na pamieciach...... nie wiem jak ci to dziala ale na moje to zebra powinny byc ustawione pionowo ... czyli wg mnie taki radiator jak ty masz...... oprocz zwiekszania wagi samych modułow to chyba nic nie robi innego..... w twoim przy padku nie ma odpowiedniej cyrkulacji.....

ale to taka dygresja na marginesie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie radiatorów, są duże i dzięki temu mają sporą pojemność cieplną a i dużą powierzchnię do oddawania ciepła do otoczenia. W praktyce sprawują się całkiem dobrze, bo dzięki nim moje TwinMosy śmigają na magistrali 250MHz, a bez radiatorów potrafiły się sypać.

 

Chieftec stoi i czeka na pomysł, więc wskrzesiłem projekt i na dniach zamieszcze nowe fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...