Skocz do zawartości
Milo

Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

cze tyrion :-)

co do postu mess'a to ma racje ze MP ma sporo niedociagniec - pewnie dlatego ze autorzy starli sie na termin oddac dobry SP a MP byl nadal w fazach testu - ale jaki wiadomo patch 1.1 w drodze - bedzie 19 i sporo zmieni - dla mnie i tak narazie klimatem i szybkoscia MP ssie

aaa i dobra wiadomosc - jutro (piatek) PK bedzie juz dostepny w sprzedarzy - oficialnie zostalo to potwierdzone !! KUPOWAC RAZ DWA :-)

co do pinga i multi to jeszcze zacytuje:

 

"Rozmowa głównie dotyczyła nadchodzącego patch’a. Adrian pisał, że netcode jest całkiem niezły na LAN'ie, jednak kiedy ping skacze powyżej 80.. płynna gra jest niemożliwa. Spowodowane jest to przez system Havok, który działa różnie na każdym komputerze. Aktualnie głównym celem jaki programiści z PCF sobie założyli jest udoskonalenie Havok'a i idąca z tym poprawa netcode'u. Pełną listę zmian, które wprowadzi patch możecie zobaczyć tutaj. Dodatkowo rozmawiałem wczoraj z [PCF]Lokim i dowiedziałem się, że dodatkowa mapka, którą zapowiadali twórcy w zasadzie jest już gotowa. Patch 1.1 ma ukazać się 19.04.2004."

 

zrodlo: www dot painkiller dot pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko do ludzi z konfigiem podobnym do mojego (CPU na 2.2GHz aktualnie) : Jak wam chodzi PK bo u mnie nawet w 800x600 i medium demko potrafi nieźle przymulić ( 8O masakra, żadna inna gra sie jeszcze tak nie zachowywała u mnie).Jak to wygląda u Was?Jade na dentkach 56.Może we znaku daje sie zasyfiony system :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko do ludzi z konfigiem podobnym do mojego (CPU na 2.2GHz aktualnie) : Jak wam chodzi PK bo u mnie nawet w 800x600 i medium demko potrafi nieźle przymulić ( 8O masakra, żadna inna gra sie jeszcze tak nie zachowywała u mnie).Jak to wygląda u Was?Jade na dentkach 56.Może we znaku daje sie zasyfiony system :?:

 

 

can't be mój brat ma troszkę gorszy od Ciebie config

i chodzi u Niego jak masło na lodowisku :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pk mial byc 20 ale premiere przelozono na 16

sam sprawdzalem u siebie i narazie nigdzie nie ma ( z 5 kioskow, 2 sklepy, 1 oszolom :D )

poza osielde dopiero sie wybieram kolo 14 jak bede jechal do roboty to wstapie do empiku i zobacze... mam nadzieje ze bedzie :-)

bo juz sie doczekac nie moge - jak bedzie w empiku to kupie i najwyzej bede miec 2 kopie :D kumplowi sprzedam :D

 

co do tego rwania na 2,2 no to kolego poprobuj z driverami - jak wiadomo NV sucx na calej lini w stosunku do sterownikow i nich mi nikt nie wciska kitu ze tak nie jest - sam mialem NV teraz mam ATI i poprostu jak wychodza nowe to instaluje - zadnego problemu

na konfiguracji jaka napisales powinno ci smigac - znajomy gra na Celku 1,7 ; 512 (266) i gf4200 i gra chodzi luzno - na high w 800x600 spoko do sie grac - przy wiekszym mlynie zwalnia ale jest luz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie w Empikach uzyskałem dwie rozbieżne informacje.

 

Empik - Wawa Nowy Świat 6251795 w.160

" premiera 30.04, wiem to od dystrybutora" - zatkało mnie . Mówie ,że w sieci są informacje o premierze dziś , na co pracownik ze w Internecie różne głupoty wypisują :)

 

Empik - Wawa DT Centrum 5514486

"od jutra, jako dodatek do gazety Super GRA" (czy jakoś tak)

 

Więc jak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Empiku u mnie w miescie tez nie bylo dzisiaj...a gdy zapytalem sie kiedy bedzie uslyszalem "nie wiem"...zapytalem czy jutro bedzie "nie wiem"....dziwne...obyscie mieli racje i jutro juz bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wawa - mediamarkty [ten na gorczeswkiej i na pradze]

nie ma, nie wiemy, dystrybutorzy zwnou sobie w kulki leca - nie zamawialismy bo nikt nie wie jak z tym bedzie

 

ps. obaj panowie z ktorymi rozmawialem zeszli na temat ut2k4 i zabawnej sytuacji dystrybucyjnej tego tytulu :)

 

ps2. jest demo2 [poziom w wenecji] jesli juz bylo to wybaczcie, ale nie idzie czytac tego tasiemca :) - silnik gry jest juz w ostatecznej postaci i musze przyznac ze dziala calkiem ladnie [za wyjakiem tego ze VPUrecover wali sie nadal] i zdecydowanie szybciej niz poprzednie demo - niestey czas ladowanie poziomow na 256mb ramu to porazka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa Empik DT Centrum bylem o 13:30 powiedziano mi, ze bedzie po 16 bo wlasnie rozladowuja. Przyjechalem po 18 i powiedzieli ze jutro bedzie. ; ) Wlasnie to ma wyjsc osobno czy jako dodatek bo cala ta premiera ma byc w dziale "prasa" a nie w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...