Skocz do zawartości
Milo

Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

W kiosku była AŻ jedna sztuka  8O ale mam :)

 

Szkoda że mi coś komp szwankuje i sobie za dużo nie pogram :(

Kurde, gdzie ty mieszkasz, że wyczewsałeś jedną sztukę :-/

 

hehe... w Łodzi 8)

 

Byłem tylko w jednym kiosku w innych się nie pytałem po ile sztuk dostali skoro już miałem PK :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest!

Wlasnie nabylem, w zapyzialym kiosku - ale pani kioskarka z radoscia oswiadczyla ze jest :twisted:

 

Kilka slow o samej szacie - zapakowane w woreczek, sama gazeta to raptem 8str z opisem jak zainstalowac i kilkoma reklamami, opakowanie gry - to jak zauwazyl kolega poprzednik - faktycznie kartonik - razem z cala reszta nie jest to zbyt wiarygodne opakowanie - zwazywszy na cuda jakie robia z prasa w szasie transportu - koperta przyklejona na "gume do zucia" wiec nie ma problemu z odklejeniem bez naruszenia czasopisma.

 

No a co dalej to zobaczymy jak bede w domu :) To tak kilka slow zeby kazdy kto wczesniej (jak ja) nie kupowal "dobrej gry" - wiedzial czego sie spodziewac.

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli - jesli moge prosic o sprostowanie - painkiller jest sprzedawany jako "dobra Gra', czasopismo? mam nadzieje ze znajde... bo do empiku przez pol wawy jechac mi sie nie chce

Tak, Painkiller sprzedawany jest w gazecie Dobra Gra w rewelacyjnej cenie 19.90zł 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wybyłem po tą gazetkę o 8 rano i już w kiosku zosatał ostatnio numer.

wiedziałem że będzie na mnie czekał 8) potem instalacja, no i zabrałem sie za giercowanie. gierka wymiata, choć niestety na multi nie da sie grać z racji pingów itd :roll: mam nadzieje że nadchodząca łatka coś zmieni 8)

 

 

pozdro for PK gamers 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poznaniu jest od rana w kioskach :)

 

Mam pytanko - gra chodzi płynnie jednak od czasu do czasu bez wyraznej przyczyny chorendalnie zwalnia (tak na oko do kilku klatek na sek.) :(

Nie wiecie w czym leży problem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam radka 9100/8500 - gra mi sie wiesza jak dam wszsytko na max [chodzi plynnie - ale potrafi sie po prostu zawiesic] - objawy sa takie jak przy zadzialaniu [ale nie do konca] VPUrecover - GASNIE mi monitor! - wylaczylem te opcje w sterach i jak kupie gre to potestuje [obserwacje z dema sp2 - na silniku 1.00]

 

u mnie moze to byc wina tego ze mam chwilowo tylko 256ramu.. ale odzyskam kosc i bedzie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodze sobie do kisku o 10:30 kupuję Painkillera (zostało jeszcze 5 sztuk) ide do domu instaluje, jem śniadanko, ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m Pana Killera, wląnczam 1 misje stopień trudności 2 :) I ruszam :) Filmik nawet spoxowy:) Teraz gramy!!! Normalnie jest to na co liczyłem czyli dużoooooooooo mięsa do przemielenia :) :):):)

 

 

Ps: Do kart Nvidia trzeba zainstalować stery powyżej 41.09 bo inaczej będą straszne artefakty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...