Skocz do zawartości
Milo

Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

Polacy sa POJ***NI

bylem dzisiaj na gieldzie (krakow) gadalem z kolesiem, powiedzial, ze piraty PK schodza jak cieple buleczki.......

piraci sprzedaja 3plytowa wersje za 30 zeta a w kiosku jest oryginal za 20....

 

imo zrypano kampanie reklamowa tej gry w Polsce (bo pewnie multum ludu nie zdaje sobie sprawy, ze ta gra tyle kosztuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wszystkich tych ktorzy zniecheca sie poczatkiem, naprawde polecam pozniejsze lokacje. Sa przepiekne - ja praktycznie gram z ciekawosci aby zobaczyc czym jeszcze nas zaskocza autorzy gry :D

Ja w sumie mam jedno pytanie odnosnie tych liczb na gorze (screen ponizej). I jak sie wlacza/wylacza taki tryb gdzie... hmmm... wszystko widac na czerwono i robi sie - ogolnie mowiac - rzeznie naokolo rozwalajac (implozja?) wszystkie stwory...

Muzyka miodna. Gdyby tutaj kosztowalo $20 to bym kupil bez zastanowienia... hmmm... moze kumpla poprosze to mi wysle z PL :) Tylko jaka to bedzie wersja? nie zadna PL czy cos? ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uzywa sie tych kart - na koncu kazdego levelu jest opis jakiejs ale jak ja kupic???? uzyc???

Wszystko pisze w instrukcji :!:

 

Jeśli jeszcze jej nie posiadasz to sugeruje ją nabyć :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera jest niesamowita to pewne, martwi mnie tragiczny multi.Boje sie,że patch o którym wszycy mówią może nie wszystko naprawić, ale obym się mylił!

Napewno nie naprawi wszystkiego.. ale mam nadzieje ze na tyle zeby sie juz dalo komfortowo grac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk - ok następnym razem tak zrobię.

 

genghiskhan - musisz strzelić w czerwone drzwi - klapę, która odskoczy i bedzie mozna wskoczyc do środeczka.

 

ja jestem w 4 akcie w rozdziale "babel" i już wymiękam, muszę troche odpocząć bo już 5h miącham w Pan Killera 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem problemy na bagnie - koniec 2 episodu - wielokrotnie wywalalo mnie do windowsa raportujac blad w skrypcie - spisalem oznaczenia i co sie tam wyswietlalo jeszcze i bede uderzal do producenta - normalnie to bym sie nie fatygowal - ale ta gra sie STRASZNIE dlugo laduje na 256ram i sadze ze na 512+ tez [havoc] wiec warto zadbac o to zeby sie nie wykrzaczala

 

ps. karta 'wysysa dusze na odleglosc' jest CHOOOOORA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o tą "implozję" to włącza się ona po zebraniu 66 dusz, a ile już ich mamy widać po prawej od kompasu.

A liczba po drugiej stronie kompasu co reprezentuje? :)

Właśnie koledzy zadają takie pytanie jakby nie mieli OGRINAŁU!!!

Chłopaki nie odpowiadać na pytania niech sobie kupią ORGINAŁ.

Ja kupuje przez kumpla, ale obecnie jej jeszcze nie mam :) Bede mial pewnie za ~3 tygodnie. Zalezy jak szybko bedzie mu sie chcialo ruszyc tylek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do marcellusa - liczbę pokonanych potworów

 

do Prezes_s - na poczatku strzelaj do baniek pojawiających sie pod nim, gdy będziesz strzelał wystarczająco długo pojawi się 5 lub 6 dużych baniek, które to też porozstrzelaj aż się zapalą. Następnie zaczną latać w powietrzu banki, wiec je porozwalaj i rób to tak długo aż "bagnisty" zacznie gasić bańki, które pozapalałeś - i wtedy to masz koljną szansę na strzelanie do niego i pokonanie go. czas 4 minuty - trochę mało, mi się udało w 3.52 wiec niewiele krócej. aha no itrzeba nie dać się zabić mackom i bankom, które wypuszza potwór. powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wodzie sa bable - strzelasz w nie - zadaja mu troche ran - ale nie o to chodzi - jak juz zniszczysz poczatkowe to potem pojawi sie pare babli ktore nie znikna - podpal je wszsytkie - boss w koncu zacznie je po kolei gasic - kiedy lazi i gasi jest WRAZLIWY na strzaly - pakuj w niego z shotguna ile wlezie - normalnie mozna go zranic tylko strzelajac w bable

 

starcza zrobic 3 takie rundy - ale nie udalo mi sie szybciej niz w 4 minuty - wiec karty nie odblokowalem - na poprzednim bosie tez nie :( i jestem juz 3 do tylu

 

jesli na nizszych poziomach jest inaczej - sorry - gram na najwyzszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupilem Painkillera (ostatniego :) ).Qmpel do mnie: "zrob obrazy CD i na lanie mi udostepnij". Ja go wysmialem i powiedzialem ze on ta gre ma kupic a nie zydzic 20zl dla Polakow. Powiedzial, ze kupi :) Ale wchodzac na LANowego huba DC zalamalem sie - 1/4 osob ma Painkillera by Deviance :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupilem Painkillera (ostatniego :) ).Qmpel do mnie: "zrob obrazy CD i na lanie mi udostepnij". Ja go wysmialem i powiedzialem ze on ta gre ma kupic a nie zydzic 20zl dla Polakow. Powiedzial, ze kupi :) Ale wchodzac na LANowego huba DC zalamalem sie - 1/4 osob ma Painkillera by Deviance :|

 

 

u mnie dokładnie to samo...:(.......... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...