Skocz do zawartości
Milo

Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba się będzie szarpnąć na tą wersję BE...(podstawkę miałem zaraz po premierze, a dodatek...e...:| )...

 

trzeba wspierać polskich programistów...

 

a właśnie - wydali już Painkillera na Xboxa ??...

1699526[/snapback]

Chyba jeszcze nie wydali na iXa ale podobno w listopadzie ma wyjśc. W "obecnym" PSX Extreme (czyli tym który na dzień dzisiejszy można kupić w kiosku, najnowszy) jest artykuł o tej właśnie wersji. Recenzent ma bardzo dobre odczucia (klimat niektórych miejscówek miażdży) ale podobno są lekkie problemy z frameratem/tempem akcji jak na ekranie za wielu gostków wpadnie :(. A podobno plansza z bossem na której ów recenzent też grał to już w ogóle przycinka. Ale może to poprawią...

 

Wersja na Xboxa będzie zlepkiem najlepszych poziomów z podstawki jak i z dodatku. Nazywać się to będzie Painkiller: Hell Wars.

 

A teraz ja napiszę swoje odczucia :). Też kupiłem wersję Black Edition i to już jakiś czas temu (miech). Będąc w punkcie z prasa zobaczyłem grę na półce i przypomniałem sobie jak kiedyś grałem w Demko i jak mi się podobało. Nie kupiłem gry kiedyś gdy wyszła bo akurat krucho z kaską stałem (wiem że 20 zeta to pikuś ale wtedy naprawdę byłem spłukany ;) ). Kiedy wyszedł dodatek chciałem go kupić ale nie lubię grać "dalej" nie znając tego co jest "wcześniej" więc i to olałem. Ale teraz na 1 DVD mam i podstawkę i dodatek i jest GIT :D. Naprawdę świetna gra choć tak odmóżdżająca że chej ;). Ale gra się MEGA przyjemnie i to jest najważniejsze. Chodzi okej w 1024x764 przy wszystkim na max ale bez cieni i dynamicznego oświetlenia oraz "poświaty" (ten ostatni efekt mocno obciaża mi kartę a szkoda bo mi się podoba, szczególnie widać to w dodatku). Czasem/często lubi spaść poniżej 30 fpsów ale nigdy poniżej 20 więc da się grać spoko. Co ciekawe jak mam 30pare FPSów i zmienię broń na np. miniguna to spada o kilka klatek :blink: ale żeby był on aż tak dużo lepiej wymodelowany od innych broni to nie powiem ;).

Jeszcze męczę tego Kilereka ale jestem już "w dodatku". To co mi się podoba to bardzo szybka akcja i naprawdę świetnie wykonane lokacje (większość) a dodatek ma jeszcze lepsze plansze (wg. mnie ;) ). Żeby więcej takich gier wychodziło od naszych rodzimych developerów.

 

Kill'em all!! Nara.

 

EDIT: Mi bardzo podobał się level gdzie walczyło się z Lucyferem. Naprawdę świetny pomysł z tym szybkim ukazaniem różnych epok, no i dźwięk też dodawał niezłego klimatu ;).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Empiku zakupiłem wersję Black Edition na DVD. Jeśli ktoś jeszcze nie grał to warto wydać te 19.90 W podstawkę grałem jakiś czas temu, natomiast dodatek widzę dzisiaj pierwszy raz. Gra wyglądała nieźle na Ti4200, a na 6800 wygląda cudnie. Grafika i efekty na najwyższym poziomie. No i można nieźle pozabijać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie - co z tą grafiką

przecież już w Battle out of Hell ulepszyli

czy w Black Edition są dodane jakies nowe efekty ?

czy poza boxem, filmem i teledyskiem to tam nic nowego nie ma ?

ja tam nie kupie bo juz mam Pk+ BooH

 

aha zapomniałem :D

chciałbym pare screenow ujrzec z BE

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie - co z tą grafiką

przecież już w Battle out of Hell ulepszyli

czy w Black Edition są dodane jakies nowe efekty ?

czy poza boxem, filmem i teledyskiem to tam nic nowego nie ma  ?

ja tam nie kupie bo juz mam Pk+ BooH

 

aha zapomniałem :D

chciałbym pare screenow ujrzec z BE

1701383[/snapback]

no ja zrobilem z cmentarza (pierwszy level) i z dodatku(1level).

screen1

screen2

screen3

screen4

screen5

screen6

screen7

screen8

screen9

screen10

screen11

screen12

screen13

screen16

screen19

screen21

 

Nie wybieralem screenow.. po prostu robilem:)

Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

peseq - screeny # 16 i 19 coś niezbyt się wczytują...

 

kurcze przypomniało mi się pierwsze spotkanie z tą grą...

 

ale nadal syci :)...

 

btw...na tych pierwszych screenach...(#1i2) - czyżbym delikatny hdr widział ??...wcześniej chyba tego nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupilem Blac Edition i mam problem. Gra sie zainstalowala, odpalilem ja, wlaczam misje z Podstawki. Wczytal sie cmentarz i nie moge sie ruszac, nie mam broni ani ino ile ammo, hp itp, to samo jest w dodatku. O co chodzi?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Painkillerem.

Mianowicie po zainstalowaniu dodatku BOOH (1.64) mam w ustawieniach tylko rozdzielczości do 800x600, ale wydaje mi się, że to pic na wodę i one odpowiadają wyższym.

 

Bo jak wiadomo monitory LCD wyświetlają ostry obraz tylko w jednej rozdzielczości, a u mnie obraz jest jak żyleta przy 800x600, więc podejrzewam, że w realu jest 1280x1024 (nominalna rozdziałka mojego monitora).

 

Co wy na to powiecie? Bo trochę drażliwe to dla mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie poradzić z tymi trzema rowami :mur: . Ma ktoś działające kody na latanie lub zakończenie poziomu?

zauwaz, ze te 'rowy' nie maja takies samej szerokosci, z jednej strony sa wezsze i ze musisz sie rozpedzic.

 

PS. zostaw kody w spokoju, zespujesz sobie cala gre nimi.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

lol juz po screenie widac ze musisz od lewej strony biec i skoczyc... co do problemu fakira. A zna ktos rozwiazanie na moj? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z przeciwnikiem w levelu Katakumby (jeden z pierwszych). w jaskini jest przepaść

pełna ognia a nad nią nawis z półką skalną. moje bronie nie robią żadnego wrażenia na głupio i wolno poruszającym sie ogromnym zombie. jaskinia jest zamknieta a ja biegam w koło i coś mi świta by zrzucić go z urwiska ale nie mam pojęcia jak a moje próby spełzają na niczym :mur: plz help jak go pokonać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz strzelic w deski w suficie, a potem stac na tej polce tak dlugo, dopoki ten stworek nie bedzie stal za Tobą, po czym skoczyc na drabinke po lewej stronie.

On sobie umrze od sloneczka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz strzelic w deski w suficie, a potem stac na tej polce tak dlugo, dopoki ten stworek nie bedzie stal za Tobą, po czym skoczyc na drabinke po lewej stronie.

On sobie umrze od sloneczka....

dzięki :) podchmielę się i sprawdzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na stronie "Dobra Gra" Może mają jeszcze w archiwaliach ,a jak nie to raczej na pewno pozostaje tylko Allegro ,albo jakaś dusza z forum, Ja na szczęście zdążyłem kupić za śmieszne 20 zł BE. Chyba nawet sobie zainstaluje i pogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na stronie "Dobra Gra" Może mają jeszcze w archiwaliach ,a jak nie to raczej na pewno pozostaje tylko Allegro ,albo jakaś dusza z forum, Ja na szczęście zdążyłem kupić za śmieszne 20 zł BE. Chyba nawet sobie zainstaluje i pogram.

 

Dobra Gra ma nakład wyczerpany. Szkoda. W takim razie zostaje allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Painkiller" - polska strzelanka trafi do kin

 

Znana gra komputerowa FPP "Painkiller" doczeka się wersji kinowej. Film wyprodukuje Guy Walks Into a Bar. Scenarzystą wybrano debiutanta Bena McCawa.

 

Gra "Painkiller" wpisuje się w ten sam nurt gier FPP co już zekranizowany "Doom". Główny bohater Daniel Garner zostaje wplątany w wojnę pomiędzy siłami Nieba i Piekła. Zmuszony jest do walki z hordami piekielnymi, by dostąpić możliwości spędzenia reszty wieczności w niebie wraz ze swoją ukochaną.

 

Autorami gry są Polacy z firmy People Can Fly powstałej 2002 roku. "Painkiller" to ich pierwszy produkt.

No proszę - czy dobra gra doczeka się dobrego filmu ? Aż mnie wzięła chętka na instalacje... chyba to zaraz zrobię ;)

 

Pozdrawiam, wyyzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że zostały wykupione prawa do Painkillera a nie że będzie ekranizowany. Prawa do ekranizacji nie są jeszcze gwarantem nakręcenia takowego filmu. Niestety. To samo zadziało się np z filmem Sex misja. Prawa wykupione ale do dnia dzisiejszego wersja z Holwood nie ujżała światłą dziennego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...