Skocz do zawartości
Milo

Painkiller

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem to bo ludzie mówią, że dobre (taki owczy pęd :wink:  :P). Zainstalowałem, gram - na początku strasznie mieli (tylko 256mb ram) ale po doczytaniu spoko, 800x600 medium/high i animacja jest płynna (GF2MX) ja się pytam co w tej grze/grafice jest szczególnego - imho standart. Ale po za tym kompletny bezsens. Przeszedłem pierwszy etap i wywaliłem. Podsumowując:

 

Grafa dobra ale to raczej teraz juz norma

Fizyka dobra

Klimat do d..y

Gra się do d..y

 

Nawet jak by wydali tę grę za 5zł to i tak nie kupię.

Na gf2 chyba nie mozna w pelni zobaczyc wszystkich efektow graficznych gry, wiec towja ogcena grafiki mija sie z celem, pozatym grales tylko w pierwsza misje.. nawet nie dales grze szansy...

Ale jak ktos napisal na jakiems zagranicznym forum...painkiller to gra ktora jedni beda kochac, inni nienawidzic... czy cos w tym stylu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znalazlem jakas krypte w mapce nr1, tylko nie wiem czy cos tam jest oprocz pognilych desek...:) jest bardzo duza. A znajduje sie obok miejsca gdzie spotykamy pierwszego takiego duzego maga :D

tam sie wchodzi w drzwi i jest mag schowaj sie za kolumna i napazaj w niego kolkami uwazaj bo jakims zwlokami bedzie w ciebie zucal potem wskocz w te swiatela co rabia zarys pentagramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gf2 chyba nie mozna w pelni zobaczyc wszystkich efektow graficznych gry, wiec towja ogcena grafiki mija sie z celem, pozatym grales tylko w pierwsza misje.. nawet nie dales grze szansy...

Ale jak ktos napisal na jakiems zagranicznym forum...painkiller to gra ktora jedni beda kochac, inni nienawidzic... czy cos w tym stylu  :wink:

Co do grafy to zgoda tylko inne gry także uruchamiam na tej karcie i mam takie porównanie. A z drugiej strony to znowu bez przesady z resztą tych efektów (widziałem filmiki i screeny).

Po drugie czemu tu dawać szansę - coś się zmienia później ta gra jest żenująco prosta i nudna (byle do przodu natłuc jak najwięcej, mózg można wyłączyć) może to się podobać dzieciom, ale ja jednak wymagam czegoś więcej od gier. Po za tym takie quasi strasznie klimaty są dla mnie śmiesznie i głupie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gf2 chyba nie mozna w pelni zobaczyc wszystkich efektow graficznych gry, wiec towja ogcena grafiki mija sie z celem, pozatym grales tylko w pierwsza misje.. nawet nie dales grze szansy...

Ale jak ktos napisal na jakiems zagranicznym forum...painkiller to gra ktora jedni beda kochac, inni nienawidzic... czy cos w tym stylu  :wink:

Co do grafy to zgoda tylko inne gry także uruchamiam na tej karcie i mam takie porównanie. A z drugiej strony to znowu bez przesady z resztą tych efektów (widziałem filmiki i screeny).

Po drugie czemu tu dawać szansę - coś się zmienia później ta gra jest żenująco prosta i nudna (byle do przodu natłuc jak najwięcej, mózg można wyłączyć) może to się podobać dzieciom, ale ja jednak wymagam czegoś więcej od gier. Po za tym takie quasi strasznie klimaty są dla mnie śmiesznie i głupie :?

Kazdy ma prawo do wlasnego zdania i jak wszystko jednym sie podoba innym nie...

A co do poziomu trudnosc.. to chyba wlaczyles tej najlatwiejszy gdzie jest sie praktycznie nie smiertelnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec czemu mimo ze uzywalem tylko kolkownicy to juz 3 raz pod rzad mi nie zailcza bonusa do pierwszego levela??

Nie możesz strzelać też z granatów :D Wciskaj co jakiś czas Tab i patrz czy przypadkiem nie masz failed w statusie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zmieklem. Gra jest rewelacyjna. Kocham takie powroty do korzeni! Toz to jakby grac w quake'a pierwszego. No przyznajcie mi racje :]. Ja jestem przeogromnie podniecony :P ta gra i jak wydadza ja, to kupuje orginal. Ponadto kupie go tez dlatego, ze wreszcie gra po normalnej cenie! Zobaczycie, ta gra zrobi furore. :> BTW czy ktos wie w jakiej cenie bedzie poza granicami naszego slicznego kraju? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Wreszcie mój hardware pozwolił zagrać mi w tą grę i jestem przemile zaskoczony. Gra się fajnie, bardzo ładna grafa, myślę że nie mamy czego się wstydzić na zachodzie. To będzie hicior.  :D

A co miales wczesniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DrSour :> no to slicznie :] za granica tez zarobia, gdyz cena nie jest wysrubowana. Bardzo dobrze podeszli od strony marketingowej. :] :] :] Mi jednak najbardziej podoba sie to, ze wracaja do hardcoreowych korzeni FPP. Jesli nie spieprza w ostatniej fazie tej gry, to bedzie HICIOR !!! Zauwazam tylko jeden minus :> schiza mod (lol) powinna byc aktywowana jakims klawiszem, a nie wlaczana automatycznie po zebraniu 50 dusz. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mój hardware pozwolił zagrać mi w tą grę i jestem przemile zaskoczony. Gra się fajnie, bardzo ładna grafa, myślę że nie mamy czego się wstydzić na zachodzie. To będzie hicior.  :D

A co miales wczesniej ?

Tymczasowo GF2Mx :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do poziomu trudnosc.. to chyba wlaczyles tej najlatwiejszy gdzie jest sie praktycznie nie smiertelnym...

Niet, grałem na tym średnim - czyli Normal.

MeHow, porównywanie tej gry do QI jest bluźniercze :wink: :P imho painkiller nie dorasta mu do pięt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się kłócić jednemu sie podoba - drugiemu nie;

 

ja niestety jestem tym "drugim"; klimaty typu serious sam nigdy specjalnie mi nie odpowiadały;

pierwszy etap w demku miał to coś - klimat, kołkownica - hehe itp; później jak dla mnie duuużo, duuużo gorzej :( hordy przeciwników, nieciekawe, kolorowe lokacje;

fakt, że gra polska (górą nasi), grafika ładna (to juz chyba standard) ale brakuje klimatu jak dla mnie; gra staje się na dłuzszą metę nużąca po prostu !

 

za stary jestem chyba na takie rąbaniny;((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burro, napisał, że nie dałem tej grze szansy, wywalając ją po pierwszym etapie. Hmm, co tu dużo mówić, z braku laku czyli jakiś ciekawych tytułów, zmusiłem się żeby jeszcze raz zagrać. I owszem później jest ciekawiej (znacznie bardziej podobają mi się "arabskie" klimaty) no i ten potworek na końcu (boss) też całkiem niezły (trochę tak jak w RTWC, jeśli chodzi o skalę :P). Także pierwszy etap ssie (po co to jest tej grze tylko zniechęcać może), reszta lepiej, co nie zmienia faktu że jest to tylko prosta siekanina. Na tym kończą się moje rozważania na temat tej gry :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóz na mapie nr1 jest 4 secret place's .. znalazłem 3 brakuje jednego .. kto obczai gdzie jest?:)

Wlasnie znalazlem czwarty secret place (na screenie - w tym okienku gdzie sie pali ogien)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inni chwalą jak trza !!! :lol: :!:

post niejakiego Sniper-X'a z oficjalnego forum Painkillera

http://dreamcatcherinteractive.com/forums/....php?forumid=57

 

sam miodek:

 

"PAINKILLER--Awe Inspiring.

I have been enjoying FPS games since DOOM 1. on floppys, have played every FPS game since then..

 

 

Let me say it is VERY rare for me to be truly impressed.. in the many years very few moments have stuck out that are both revolutionary AND evolutionary. I truly believe PAINKILLER is one such example.

 

The physics ,graphics and ambience in this game as seen in the demo.. are BEYOND impressive.. the graphics, textures and scenery are so amazing detailed and gorgeous I would call this a MOVING WORK OF ART... a simple screen shot in many spots produce breathtaking scenes worthy to be called art and hung on a wall... to see this actually in fluid motion. is inspiring to the point of moving..

 

My question is one of wonder..? how do they do it?? How do they take such visceral stunning gorgeous detailed beauty and put into motion that is more fluid and dynamic then games 1/10th the detail and beauty? How on gods green earth to you achieve such optimization?! I am as much in awe of the ability to run such detailed beauty at such a smooth rate.

 

To the creators of Painkiller, the programmers, and the artists.. thank you for showing us an awe-inspiring tour of what Gamming can be.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra miodna..ostatnio wszystkie fpp nudzily mnie straszliwie...a tu taka niespodzianka...

jest jedak jedno ale...-druga mapa, po okolo 1,5 minuty..obojetnie gdzie bym byl wywala mi sie gra..VPU recovery sie wlacza i kiszka..

czy ktos ma podobne objawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek walnolem kolkiem w kawalek miesa ktory do mnie jakis zombiak zucal... i polecial w druga strone :D... wiec pomyslelem ze mozna w granaty tez mozna strzelec klokami... i mozna :D

Trzorzy sie z broni wyrzutnie rakiet :D

 

Sprubujcie trafic kolkiem w wystrzelony granat.... fanjy efekt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec czemu mimo ze uzywalem tylko kolkownicy to juz 3 raz pod rzad mi nie zailcza bonusa do pierwszego levela??

na najlatwiejszym lewelu nie mozna przechodzic gry, zeby miec bonusa :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> hehehehehehehe :> :> :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...