Skocz do zawartości
brunet200

Final Fantasy 8

Rekomendowane odpowiedzi

PROBLEM DOTYCZY ULTIMY

wiecie moze jaki jest najszybszy sposob lub jaki wogle jest bo mnie zabijaja non stop przy jakims 4 limicie squalla

prosze o podpowiedz!!

gg 2266536

729380[/snapback]

Gilgamesh Card + Card Mod(?) -> 10xHoly War = Caly team nietykalny.

 

(?) - Dawno nie gralem, nie pamietam nazwy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam problem z instalacją FF VIII. Mam 4 płyty, a na nich pliki o rozszerzeniach z którymi nie zabardzo wiem co z nimi zrobić, mianowicie: .FI; .FS; .FL; .PAK. Ktoś wie jak zainstalować tę grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to wersja na PC. Czytałem, że potrzebny jest jakiś program, który robi porządek z plikami i instaluje ("instalator"). Pytanie czy ktoś ma coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazl ktos cos do tego ff8 bo ja mam to samo co kolega napisane ze wersja pc i wszystko ok instaluje sie ale nie odpala prosze o info bardzo prosze gg 4675646 dzieki z gory :)

 

 

 

Edit

panowie znalazlem cracka ktory pozwalac grac :) pozdrawiam pisac na wyzej podane gg pozdrawiam :)

Edytowane przez ciup3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

 

Wie ktos co zrobic zeby gra nie wywalala mi sie do windowsa w filmiku kiedy podchodzimy Rinoa do tej czrodziejki w czasie misji gdy druzyna podzielona jest na Sniper i Gateway Team? Jest to chyba polowa pierwszego CD.

 

Screen zaraz przed tym filmikiem:

http://img71.imageshack.us/img71/4185/ff87ws.jpg

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

 

Wie ktos co zrobic zeby gra nie wywalala mi sie do windowsa w filmiku kiedy podchodzimy Rinoa do tej czrodziejki w czasie misji gdy druzyna podzielona jest na Sniper i Gateway Team? Jest to chyba polowa pierwszego CD.

 

Screen zaraz przed tym filmikiem:

http://img71.imageshack.us/img71/4185/ff87ws.jpg

Masz problem? Rozwiązanie jest proste... Przejdź na PSX (or PSOne). Przyznam na PCcie fajnie się podnosi jakość grafiki jednak dla mnie liczy się grywalność więc polecam do tego Play'a. Znacznie przyjemniej się spędza przy PSX te kilkadziesiąd godzin grając w karty. Zresztą ogólnie wiadomo że na każde dobre RPG itp. trzeba poświęcić 100h. Niech mi ktoś powie co się bardziej opłaca zrobić z kartą "Pu Pu". Pozdrawiam :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...