Skocz do zawartości
wodzian

pomocy w wyborze

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam problem z wyborem pamięci, moje beznadziejne elixiry sypią błędy w memteście i wogole kupa:/

słyszałem że nowe Twiny są do kitu a na twisty nie mam kasy...:/

narazie starczy mi 256 mam na to przeznaczone 22x zł. Odpada kupowanie na allegro itp. co najwyzej sirius, komputronik i inne tego typu sklepy;] jakie pamięci w tej cenie polecacie???

 

 

ps: więcej niz 220MHz nie będe od nich wymagał ale chciałbym żeby na 200 chodziły z tymi timingami 11-2-2-2 albo chociaz 11-2-2-2,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos moze kupowal ostatnio te hynixy do krecenia i moze cos powiedziec o nich wiecej niz to ze zdrozaly 30 zl ? myslalem zeby 2ga kosc dorzucic i nie chcialbym sie naciac na jakas slabsza

 

/edit

slabsza czyli taka ktore nie chcialaby sie wkrecic na wysokie fsb >>240

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ale mi nie potrzebne jakieś taktowania 250 albo cos;D co powiecie o kingmaxach 433 cl2,5 4,6 ns?? czy zjade na nich na 200 do timingow 11-2-2-2,5 albo 2   ?? z podniesionym napięciem oczywiście:]

NIe masz szans na takie timingi przy kingmaxach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce jakos kingmaxow wychwalac ale moje chodza do 210 mhz na cl 2 przy napieciu 2,77 volta, max jaki uzyskalem bez absolutnie zadnych bledow w prime czy goldmemory to 230 mhz przy cl 2,5 ( 2,77 volta) .Wiec nie pisz tak kategorycznie zle o kingmaxach. Wszytko zalezy od kosci. Ostatnio puszczalem kosc nowke sztuke ze sklepu na 221 mhz cl 2,5 bez zadnych problemow synchro w dualu. Mysle wiec ze po "rozruszaniu" 433 mhz kosci dadza rade spokojnie na cl 2,5 i 440 mhz . No chyba ze wyjatkowo kiepsko trafisz , ale to juz jest jak ze wszystkiki elementami kompa, zalezy od serii i modelu . Jezeli twoje nie ida wyzej to moze jakas slaba seria akurat?? Nie sa to najszybsze pamieci na seryjnych timingach ale kreca sie calkiem niezle ( napewno duuuuuzo lepiej od value ramow kingstona , w ktorych nawet cl na 2,5 nie moglem zmniejszyc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...