Skocz do zawartości
Q

CO ZROBIĆ ZE STARYM CODESHITEM? CIEKAWE POMYSŁY!

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Najlepsze są zasilacze marki L&C 235W. Zawsze jak sie palą to coś ze sobą zabiorą, jak nie wszystko. I właśnie w tym przypadku firma L&C bije na łeb Codegena :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłącz do gniazdka do przedłużacza wez jakas miche z wodą, wyjdz na zewnątrz... włącz zasilacz i wrzuc go do tej miski :D:D:D efektowne spięcie... ewentualnie później spuść się na niego i sprzedaj koledze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nalej do srodka cementu po brzegi, a nastepnie wyslij do Strong Man. Bedzie rzucaj daleko, drogi kolego ;)

 

Druga opcja, masakra w stylu hardcorowca

Obczaj czy w poblizu masz roboty drogowe i wrzuc centralnie pod przejezdzajacy walec (jak juz ktos wczesniej wspomnial), bedziesz miał "własną" pamiątke na drodze a to cos :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh jjak jesteś z wawy to cezmu ograniczasz sie tylko do 11 piertra jak masz pałac kultury pod ręką :D jak by ci sie udało jeszce cosciezkiego przemycić aby go dociązyć to niezłe plum by było na dole :)

Lepiej nie bo jeszcze się przebije przez ziemie i walnie w metro :D

Chodź swoją drogą CodeShity waża mniej od kostki masła :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam codeshita a jutro dojdzie jeszcze rubikon.

zmieniam na modecom'a ISO350 cos tam (wreszcie).

tak wiec mam 2 zasilki do rozwalenia.

mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi jezeli skozystam z waszych pomyslow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam codeshita a jutro dojdzie jeszcze rubikon.

zmieniam na modecom'a ISO350 cos tam (wreszcie).

tak wiec mam 2 zasilki do rozwalenia.

mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi jezeli skozystam z waszych pomyslow :)

No nie wiem co z prawami autorskimi :wink:

 

Dołączona grafika

 

Wersja pierwsza uproszczona , w wolnej chwili czasu beda dodawane dodatkowe tortury......

PS. To dzieki Kucykowi ogladacie to wiekopomne dzielo

Dzieki Kucyk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym go na linie wysokiego napiecia wzucił :Doczywiscie tak zeby sie dotknoł conajmniej 2 drutów :)

taaa i wywola przepiecia w elektrowni :lol:

z nim trza ostroznie... on byc niebespieczny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem jednego dlaczego rozwalac dobre zasilacze ??

zawsze do jakiegos P2/3 moze sie przydac albo do jakiegos slabego durnia

 

a jesli nawet juz sie spalil to w srodku jest kupa dobrych czesci ktore mozna wykorzystac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem jednego dlaczego rozwalac dobre zasilacze ??

zawsze do jakiegos P2/3 moze sie przydac albo do jakiegos slabego durnia

 

a jesli nawet juz sie spalil to w srodku jest kupa dobrych czesci ktore mozna wykorzystac

Wiesz RaF jaki ludzie mają sentyment do Codegenów :lol: Ja dalej swojego trzymam, bo i tak mam kupę "śmieci" - tak na wszelki wypadek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale rozwalac dobry sprzet ??

ja w szafie zanlazlem starego L&C i dalem do durona 800 i dziala bez wiekszych problemow

Mało kto raczej skorzysta z sugestii kolegów - vide przywiązanie Codegena do torów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holtek : Wcale nie ! U mnie explodowal taki L&C i NIC nie zabral - dzieki Bogu :) ale pieprznelo niezle :] Do dzis to pamietam :)

Do czasu. Naprawiam zasilacze i wiem coś o tym . A jak nie wierzysz to poczytaj co pisza na elektrodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście jest sklep, gdzie chcąc kupić wentylator 8cm dają Ci zepsuty zasilacz :D (za 10zł)

No więc kupiłem ten wentylator + bonus. W domciu wyciągnąłem wentylek. Przed wywaleniem "obudowy wentylatora", postanowiłem sobie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> radiatorki. Rozbawiła mnie badziewna konstrukcja zasilacza, wiec postanowiłem na chama wyrwać te radiatory... a potem trochę się pobawiłem:

 

dodam tylko, ze na koncu rozgiołęm obudowe i stojąc na niej ciągnąłem za kable :D Co najciekawsze nie udalo mi sie ich wyrwac, predzej pękła PCB.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...