Skocz do zawartości
Włodi

Tuner TV - oprogramowanie

Rekomendowane odpowiedzi

To co może być w takim razie nie tak . Uruchamiam program on mi wypisuje że teraz będzie setup . Nastepnie nie wykrywa mojej karty , a później każe mi wybrać jakieś czipsety czy cosik takiego . Nie wiem co tu wybrać cholera :) mam TV Experta 2000 ale nie ma czegoś nawet podobnego na liście . Jeżeli ci chodził ten Dscaler to jaka to była wersja ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak już jest taki topic ( :twisted: a że w moje ręce wpadła karta TV zajomałem ją kuzynkowi bo nie porzebwał :twisted: ) to go wykorzystam i zapytam was o najlepsze stery i najlepsze oprogramowanie jakie polecacie do karty TV Pixel View Play TV PAK z FM i jeszcze jedno pyytanko z jaką max roździelką ta karta może przechwytywać obraz co sobie chciałem z kamerki zgrać filmik

 

Chipset katry to

CONEXANT

Fusion 878A

25878-13

E37961.1

 

Na pokładzie mam winXP

 

Pozdro

slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak już jest taki topic  ( :twisted: a że w moje ręce wpadła karta TV zajomałem ją kuzynkowi bo nie porzebwał :twisted: ) to go wykorzystam i zapytam was o najlepsze stery i najlepsze oprogramowanie jakie polecacie do karty TV Pixel View Play TV PAK z FM i jeszcze jedno pyytanko z jaką max roździelką ta karta może przechwytywać obraz co sobie chciałem z kamerki zgrać filmik

 

Chipset katry to  

CONEXANT

Fusion 878A

25878-13

E37961.1

 

Na pokładzie mam winXP

 

Pozdro

slavOK

U mnie ten sam TunerTV chodzi bez sterowników , do ogladania uzywam JTV.....ale jesli juz musisz to polecam te sterowniki

 

http://mikecrash.wz.cz/atv2000/atv2000.htm

http://btwincap.sourceforge.net/download.html

http://www.geocities.com/amethman/

BT848/878 driver grappler

(required for BT8x8 plugin, use VfW or WDM reference driver below

http://mikecrash.wz.cz/btdrv/btdrv.htm

 

Windows 2000/XP WDM reference drivers for BT848/878

http://www.tvfreak.cz/download/btwdmdrv.zip

 

Windows 9x/Me VfW reference drivers for BT848/878

http://www.tvfreak.cz/download/btvfwdrv.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moglibyście doradzić jakiś programik do WinFast TV 2000 XP EXPERT? On jest na tym nowym Conexantcie, żaden z w/w programów nie działa z nim :( Nie wiem co robić, bo ten orginalny programik winfasta jakiś słaby, nie ma ręcznego dostrajania :( Wogóle przy pierwszym uruchomieniu działał mi PIP, a teraz już nie, tylko jest napisane że albo ON albo OFF ale nie pojawia się małe okienko z dodatkowym programem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmodowane =poprawione ale one byly tylko dla rivy tnt1/2

poszukaj moze znajdzie jakies stery z overlay dla gf4 :)

u mnie i tak skonczylo sie na kupnie radeona:)

HEj Th0m4s mógłbyś mi powiedzieć jak wgrać takie stery (mam Rivke 2) , bo znalazłem takie coś ale nie umiem sie tym posłużyć :wink:

 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dscaler chodzi bez problemu na winfast expert, obraz jest rzeczywiście znacznie lepszy niż na oryginalnym sofcie. Jest problem z dzwiękiem, ale i to się da obejść.

 

Natomiast nie będzie działał na tą kartę cablecrypt do HBO (tylko na 878), natomiast canal+ można odkodować bez problemu na conexancie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziala tylko oryginalny soft ale tak kiepskiego obrazu nie widzialem nigdy z karty tv

pixelview play tv pro ultra Tv304P+ na conexancie 2388XX

chris tv - obraz zyleta ale tylko na jednym kanale

dscaler - obarz cacy, jeden kanal, zero dzwieku, procek 100%

probowalem tez innego softu prolinka ale hula tylko jeden - dla karty z takim samym chipsetem ale

walcze juz z tym trzeci dzien i nie mam pomyslu :mur:

to chyba nie jest mozliwe zeby sprzedawali karty z takim syfiastym softem

 

macie obywatele jakies sensowne rozwiazanie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Karta To AVER TV Studio. Pod Win98 dzialala super. Pod Xp nie chcial ruszyc. Probowalem wszystkiego wgrywalem sterowniki aktualizowalem w internecie i w koncu sie udalo. Obraz jak zyleta, dzwiek tez jest, Jednak co jakis czas zgubi dzwiek i musze zainstalowac od nowa oprogramowanie. Wiecie jakie sterowniki i oprogramowanie jest najlepsze do mojej karty pod WINDOWS XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziala tylko oryginalny soft ale tak kiepskiego obrazu nie widzialem nigdy z karty tv

pixelview play tv pro ultra Tv304P+ na conexancie 2388XX

chris tv - obraz zyleta ale tylko na jednym kanale

dscaler - obarz cacy, jeden kanal, zero dzwieku, procek 100%

probowalem tez innego softu prolinka ale hula tylko jeden - dla karty z takim samym chipsetem ale

walcze juz z tym trzeci dzien i nie mam pomyslu :mur:

to chyba nie jest mozliwe zeby sprzedawali karty z takim syfiastym softem

 

macie obywatele jakies sensowne rozwiazanie???

chcialem odswierzyc posta kolegi, mam te sama karte i ten sam problem. Znajdzie sie jakis wybawca ? Pod starszym czipem dziala wszystko.Pod connexantem nic bo wiekszosc programow juz dawno nie jest supportowana. Te zas ktore dzialaja np. "Show Shofter" sa dosc konkretnie krapowate... (Zreszta "ShowShifter" nie widzi mi pilota). Soft dostarczony z z karta to szczyt ascezy, a przeciez kazdy lubi byc rozpustny :)

 

help ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

help! mam zoltrixa tv i program tv max. Na 98 chodzilo bez zarzutów a teraz mam xp i nie moge w zaden sposob go odpalic ciagle krzyczy ze nie moze znaleźć pliku bt848. czego mi brakuje? co powinienem wrzucic? plis !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...