Skocz do zawartości
Dziobak

Jagged Alliance 2: Wildfire

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Wyszła już nowa część Jagged Alliance 2 z podtytułem Wildfire. Grał w to już ktoś? Jakieś opinie?

Ja osobiście zaliczam JA2 do swoich ulubionych gier i napewno nie przegapię tego dodatku.

 

 

http://www.edbis.com/all/previews/2004/feb..._wildfire_1.php

http://gameinfowire.com/game.asp?gid=978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewaj sie fajerwerkow, ale jesli jestes fanem JA2 to nie powinienes Wildfire opuscic (tak jak UC).

Generalnie to:

-gra jest znacznie trudniejsza (podwyzszono AI przeciwnikow)

-zbalansowano bron zeby byla bardziej realistyczna

-okolo 90% sektorow zostalo zmienionych. mapy wygladaja na prawde profesjonalnie i trzeba troche pokombinowac zeby zdobyc kazdy jeden sektor. dodano wiezyczki snajperskie, reflektory w okol obiektow wojskowych, duzo krzakow i wysokich traw dla urozmaicenia rozgrywki :) etc.

-zmieniono grafike - dla zwyklego gracza to i tak crap, ale kogo to obchodzi ;)

-dodano sporo nowych bronii

-questy poboczne teraz na prawde sa wazne, bez ich wykonania jest ciezko zdobyc kase.

i pare innych.. ;)

 

Mi sie podoba, trzeba calkiem inaczej grac. {pdam maly przyklad - w zwyklym JA2 na poziomie expert wjezdzalem sobie do Drassen Airport jak kowboj i zdobywalem je bez wiekszych problemow.

W Wildfire zaczalem obrywac z nikad, po kilku rudnach z 4 moich najemnikow zostal jeden i to ciezko ranny. Musialem wykonac przyspieszony odwrot taktyczny ;). Po przeczytaniu maili okazalo sie ze trzeba najpierw isc do Chitzeny zdobyc jakis port a Drassen zostawic w spokoju bo i tak w pierwszych 3-4 dniach nie da sie go ugryzc :). To tylko namiastka ;)

Sorry ze tak przydlugo, staram sie zachecic jak najwieksza ilosc osob do zagrania, bo warto! :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Dziwne może masz grę na jakiejś nie spatchowanej wersji. Rzeczywiście miguel i wszyscy mówią - idź do chitzeny ale nie ja poszedłem do dressden (jak to się pisze?! chyba La Drassen) i bez problemu zdobyłem :D teraz jestem w trakcjie inwazji na la chitzene i nie ma problemu :D ogólnie uważam że gra jest po prostu piekna - już dawno nie było fajnego JA2 :D teraz tylko czekam na Urban Chaos PL (a to już niebawem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

No wiesz jak kto woli ;) ja tam gram w wersję PL i powiem ci że jest świetna - a po prostu nieziemska w porównaiu do EN :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Teraz na GG mi napisałeś że z nią wpadniesz... więc czekam ;) (sorry za OT)

Nie bój się nie bój już z nią pędzę :D w końcu przekonasz się że PL jest DUŻO lepsza niż EN. To jest do wszystkich którzy grali w Wildfire-a wersję angielską i im sie nie podoba: wersja PL jest po prostu świetną grą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Ok. Teraz piszę już na temat. Wie ktoś o jakimś nowy patchu do wildfire? Ponoć jest ale na top ware ni widu i ni słychu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, Wildfire od Luaksa dostałem, PL jest ZNACZNIE lepsze od EN.

Robiłem chyba z 6 razy postać :) - Lukas może potwierdzić, dlatego jestem dopiero za Omertą.

Z pewnością będzie się fajnie grało :) Aha, Lukas rozdzielczość to 1280 a nie 1024 :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Lukas rozdzielczość to 1280 a nie 1024 :D :D :D

Co?! Ja..... Trochę przesadza :D dobrze że mamy LCD to i tak jest 1024x768 bo inaczej już bym chyba nic nie widział :D A mówiłem że Wild jest świetny. Jeżeli ktoś chce to moge dać namiary! GG lub PW nie dam takich informacji na topicu ogólnym!

 

PS: Ammmo 5.56 mi się kończy :/ wie ktoś gdzie można załatwić na wstępie gry?

 

EDIT:

do PS oprócz boby ray'a

Edytowane przez Łukasz Tkacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Nie lepiej pisać w tym temacie...?

No niby tak ale ten temat jest konkretnie o Wildfire a tamten ogólny np. o urban chaos lub night ops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukas, w końcu też tam pisaliśmy :D

Ale z rozdziałką to przesadzili.... ale przynajmniej wiemy jak nasze flatrony się na 1280 sprawdzają ;)

 

P.S. - Lukas, musisz do mnie wpaść i pomóc mi z bazą rakietową (k. el drassen) bo mnie roz;walają jak chcą:)

Edytowane przez v.e.n.o.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...