Skocz do zawartości
Sfx

jakies zabawki do win 2000

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie czy jest moze jakis tweak lub siakies utilty nie wiem jak taki program sie nazywa ale wiem ze sa do wi xp taki bajer z roznymui narzedziami opcjami tymi widocznymi standartowo i tymi gdzies glebiej poukrywanymi wiecie o co biega

 

 

sorki za lamerskie pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to do jasnej cholery pisze jeszcze raz jak zmienic ikonki zeby mialy przezroczyste tlo bo widac komus pszeszkadaza to ze zalozylem nowy temat gdyz to tu nie pasuje bo tytul watku nie mowi nic o ikonkach

 

 

 

czasem moderzy mnie dobijaja z tymi swoimi widzimisie kto wam dal modera chba z litosci albo po znajomosci

 

czekam na odpowiedzi :D:D:Dno to do jasnej cholery pisze jeszcze raz jak zmienic ikonki zeby mialy przezroczyste tlo bo widac komus pszeszkadaza to ze zalozylem nowy temat gdyz to tu nie pasuje bo tytul watku nie mowi nic o ikonkach,jakby do cholery jasnej ciezko bylo wam w tamtym temacie odpowiedziec

 

 

czekam na odpowiedzi :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to do jasnej cholery pisze jeszcze raz jak zmienic ikonki zeby mialy przezroczyste tlo bo widac komus pszeszkadaza to ze zalozylem nowy temat gdyz to tu nie pasuje bo tytul watku nie mowi nic o ikonkach

 

 

 

czasem moderzy mnie dobijaja z tymi swoimi widzimisie kto wam dal modera chba z litosci albo po znajomosci

 

czekam na odpowiedzi :D:D:Dno to do jasnej cholery pisze jeszcze raz jak zmienic ikonki zeby mialy przezroczyste tlo bo widac komus pszeszkadaza to ze zalozylem nowy temat gdyz to tu nie pasuje bo tytul watku nie mowi nic o ikonkach,jakby do cholery jasnej  ciezko bylo wam w  tamtym temacie odpowiedziec

 

 

czekam na odpowiedzi :D:D:D

Ad 1: Transparent

Transparent v4.2

Freeware by Jay Guerette

Released September 15, 1998

www.pobox.com/~jayguerette/transparent

 

Ad2: zaliczasz Ostrzeżenie , jeszcze jedna taka wypowiedz i lecisz na dlugi urlop.

Zastanow sie zawsze zanim cos napiszesz publicznie. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to do jasnej cholery pisze jeszcze raz jak zmienic ikonki zeby mialy przezroczyste tlo bo widac komus pszeszkadaza to ze zalozylem nowy temat gdyz to tu nie pasuje bo tytul watku nie mowi nic o ikonkach

 

 

 

czasem moderzy mnie dobijaja z tymi swoimi widzimisie kto wam dal modera chba z litosci albo po znajomosci

 

czekam na odpowiedzi :D:D:D

Jak być może już zdążyłeś się zorientować, tamten temat zamknąłem dlatego, że to, o czym tam pisałeś, zrobisz właśnie za pomocą "jakichś zabawek do win 2K". Jak ci temat nie pasuje, bo nic nie mówi, to sobie go zmień, zamiast zakładać nowy temat, dotyczący tego samego w gruncie rzeczy - tweakowania systemu. Na przyszłość zanim się wydrzesz, to się zastanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 1: Transparent

Transparent v4.2

Freeware by Jay Guerette

Released September 15, 1998

www.pobox.com/~jayguerette/transparent

Możesz zadać jeszcze jakiś link bo ten nie chce mi wejść, a jak w necie szukam tego programu to mi co innego znajduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...