Skocz do zawartości
Niemiec

Hailea 6350

Rekomendowane odpowiedzi

Spider => napisz cos wiecej o swojej. wymiary widzialem, ze ma duze, ale u mnie w budzie jest akurat tylko grafa i sieciowka :)

 

powiedz mi czy mozna w niej wymienic te krucce, bo standardowo sa 17,5mm a mam weze 10/12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko troche martwi te 50W  :wink:

i tak nie beda te waty szly w wode tylko w powietrze...
To nie jest tak pieknie ;-] chyba poza mj1000 swoja nie miales wiekszej niezatapialnej . Moja ma 27W i dopiero po kilku h jest ciepla czyli po podgrzaniu wody . (Uklad testowy poza sprzetem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie podac jakies linki do sklepu co to za pompa a moze w warszawie ja gdzies widzieliscie ? :evil: :evil:

nie wazne <span style="color:red;">[ciach!]</span> wam w dupe to 3 temat co o cos sie pytam i nikt mi nie odpowiada i <span style="color:red;">[ciach!]</span>li sobie dalej sam znalazlem przez przypadek :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie podac jakies linki do sklepu co to za pompa a moze w warszawie ja gdzies widzieliscie ? :evil:  :evil:

nie wazne <font color="#FF0000">[ciach!]</font> wam w [gluteus maximus] to 3 temat co o cos sie pytam i nikt mi nie odpowiada i <font color="#FF0000">[ciach!]</font> sobie dalej sam znalazlem przez przypadek  :evil:

To sie tylko cieszyc ze szczescia i braku kultury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie podac jakies linki do sklepu co to za pompa a moze w warszawie ja gdzies widzieliscie ? :evil:  :evil:

nie wazne <font color="#FF0000">[ciach!]</font> wam w [gluteus maximus] to 3 temat co o cos sie pytam i nikt mi nie odpowiada i <font color="#FF0000">[ciach!]</font> sobie dalej sam znalazlem przez przypadek  :evil:

koles,nie rzycaj tak miesem bo osobiscie wyrzuce Cie z tego forum...troche kultury :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_ a moze prosciej bylo odpowiedziec na mojego posta a nie olac sobie to co napisalem i dalej gadac no jak sie nei zdenerwowac jak to jest 3 temat kiedy zadaje jakies pytanie a ludzie jak by nie widzieli mojego posta i gadaja sobie dalej w tym temacie w najlepsze spoko pomocy mozna sie tu doprosic :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_ a ty wiesz co to czytanie ze zrozumieniem :?: napisalem wczesniej ze sam znalazlem przez przypadek to teraz tego linka sobie moze lepiej tego nie dokoncze znalazlem ale nie w google tylko w sklepie bo jak wpisywalem w google nazwe tej pompy "Hailea 6350" to znajdowalo mi tylko 1 linka http://www.bidho.com/portal/gate.html?name...me=News&page=25 i dlatego napisalem posta zeby ktos mi podal linka ale tu na pomoc nie mozna liczyc nei od wszystkich ale sa typki co by tylko banowaly chwalily sie co to ja nie jestem zamiast pomagac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_Vip_ a ty wiesz co to czytanie ze zrozumieniem  :?:  napisalem wczesniej ze sam znalazlem przez przypadek to teraz tego linka sobie moze lepiej tego nie dokoncze znalazlem ale nie w google tylko w sklepie bo jak wpisywalem w google nazwe tej pompy "Hailea 6350" to znajdowalo mi tylko 1 linka http://www.bidho.com/portal/gate.html?name...me=News&page=25 i dlatego napisalem posta zeby ktos mi podal linka ale tu na pomoc nie mozna liczyc nei od wszystkich ale sa typki co by tylko banowaly chwalily sie co to ja nie jestem zamiast pomagac

jestes smieszny :lol:

 

mysle ze powinienes troszke wyluzowac.Rozumiem ze szukales namiarow na pompke,nikt ci ni odpisal,w miedzy czasi sam znalazles nastepnie napisales trzy posty (wywalilem dwa) gdzie rzucajac miesem oznajmiles ze wszyscy sa BE be niechca pomogac.Jak juz dalem ci linka to oznajmiles ze moge go sobie wsadzic itd.....tydzien wakacji,moze nauczysz sie czegos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...