Skocz do zawartości
hancock

Silent Hunter 3 Screens

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam jedno krotkie pytanie. Czy ma ktos moze patch'a albo linka skad go moge zassac, ktory poprawialby jakos tarczy hydrofonu, jest strasznie niewyrazna i ciezko z niej cos odczytac, chyba istnieje taki patch ale nie jestem pewien...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam jedno krotkie pytanie. Czy ma ktos moze patch'a albo linka skad go moge zassac, ktory poprawialby jakos tarczy hydrofonu, jest strasznie niewyrazna i ciezko z niej cos odczytac, chyba istnieje taki patch ale nie jestem pewien...

Nie wiem, czy znajdziesz to czego szukasz, natomiast jest sporo innych ciekawych łat

http://www.subsim.com/subsim_files/patches2005.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytko. Jak zmienić imie player żeby nie było player :e i jak ustwić (gdzie poziom trudności) ? Bo np w tutoroalu z torpedami nie moge wszystkiego robić sam w sensie rozpoznania statku itp ;(. Jak zmienić poziom trudności w SH3 ?. W opcjach mam tylko audio i video i to samo w opcjach w oknie kariery. HELP

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytko. Jak zmienić imie player żeby nie było player :e i jak ustwić (gdzie poziom trudności) ? Bo np w tutoroalu z torpedami nie moge wszystkiego robić sam w sensie rozpoznania statku itp ;(. Jak zmienić poziom trudności w SH3 ?. W opcjach mam tylko audio i video i to samo w opcjach w oknie kariery. HELP

Poziom trudności zmieniasz kiedy udajesz się na misje. Tam na dole wtedy pisze poziom realizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale sam znalazłem ;). Tzn w configu sie pobawiłem i znalazłem różne ustawienia. Nie mniej dzieki. I tak btw mam patcza 1.3 (czy 1.4) i nawet z nim mam dziwny bład. MIanowicie nie można patrzeć przez UZO od -45 stopni do 45 stopni bo widze tylko białe tło (jakby piane). Tak mam tylko podczas ruchu ubota. Jest jakiś patch na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma. Ja mam buga, że kiedy wczytuje gre zawsze pisze "zmieniono baze na kiel" kiedy mam port w bordeux :|

 

Mam też bug, że torpedy nie chcą się wogule zapisywać. Przed każdą wyprawą musze ustawiać nowe ustawienie (monotonia).

 

Mam też buga, że załoga czasem poprostu jest ślepa jak bobry (chociaż pasek levelu załogi jest do maxa na wachcie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Zainstalowałem Silent Hunter III PL (orginał)

 

następnie chciałem zaisntalować Patch v1.4 PL i mi wyskoczył taki oto komunikat

 

Dołączona grafika

 

Pomóżcie prosze, co należy zrobić. Wyczytałem gdzieś w necie, że ten sam problem miało bardzo wielu ludzi.

 

Dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam

 

Chris

Edytowane przez marcus777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy gra jest juz orginalnie w wersji 1.2, bo jak widac, patch to upgrade z 1.2 do 1.4.

 

Moze na angielskego 1.2 nie da sie zainstalowac 1.4PL

Zainstalowałem Silent Hunter III PL (orginał)

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy gra jest juz orginalnie w wersji 1.2, bo jak widac, patch to upgrade z 1.2 do 1.4.

Zainstalowałem Silent Hunter III PL (orginał)

 

hmm :huh: jak się odpali tego patcha to pisze upgrade z wersji 1.2 do wersji 1.4

 

Odpaliłem gre i wiecie co, jak jest okno powitalne => opcje, akademia , autorzy , muzemum itd. w prawym dolnym rogu zauważyłem że pisze małą czcionką 1.4 może ona juz jest od razu wersją 1.4PL i nie trzeba instalować a ten patch to nakładka na starsze wersje gry (1.1,1.2, 1.3) stąd ten problem. Jak chłopaki uważacie ?

Edytowane przez marcus777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj readme, tam powinno byc napisane, jaka wersje. Zobacz wlasciwosci pliku exe, tam tez powinna byc napisana wersja. Skoro w grze jest 1.4 to raczej taka jest, wiec nie masz sie co martwic.

 

btw 'to pisze' @ jest napisane ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro nie widac roznicy, to po co przeplacac. :D

 

wersja v1.4 różni się od poprzednich wersji, wcześniej były fatalne błędy, nie chce mi sie wklejać zmian i ulepszeń od wersji 1.1 do 1.4 ale ich jest full

Edytowane przez marcus777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już sobie poradziłem bez waszej łachy... :wink:

Rozwiązanie problemu: http://www.communitymanuals.com/shiii/inde...play_Resolution

 

Teraz Panie to to wygląda cudowanie + jeszcze AA... mmm... palce lizać!

 

@talib666

Tyle czasu się męczyć z 1024x768, a wystarczyło forum SH3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila musze to sprawdzić... :D

 

 

EDIT: Działa i o niebo lepiej wygląda! Uparłeś się i znalazłeś :D Thx za info.

Pozdr.

Edytowane przez talib666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie właśnie SH3 z kolekcji klasyki, ale mam problem. Gra odpala się normalnie, widać pasek ładowania i kiedy powinno sie pojawić menu jest tylko czarny ekran a u dołu przesuwa się brązowy, poszarpany pasek. Gdy poruszę kursorem to zostawia on po sobie ślady. Jedyne co da się zrobić to nacisnąć esc i wtedy pojawiają się napisy Tak i Nie, klikam w tak żeby wyjść. Nie pomaga przeinstalowanie sterowników (169.17 i 163.75) ani odkręcenie karty graficznej. Może zainstalować jakieś starsze stery? Z SH2 nie było problemów i działał na każdych sterach :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie właśnie SH3 z kolekcji klasyki, ale mam problem. Gra odpala się normalnie, widać pasek ładowania i kiedy powinno sie pojawić menu jest tylko czarny ekran a u dołu przesuwa się brązowy, poszarpany pasek. Gdy poruszę kursorem to zostawia on po sobie ślady. Jedyne co da się zrobić to nacisnąć esc i wtedy pojawiają się napisy Tak i Nie, klikam w tak żeby wyjść. Nie pomaga przeinstalowanie sterowników (169.17 i 163.75) ani odkręcenie karty graficznej. Może zainstalować jakieś starsze stery? Z SH2 nie było problemów i działał na każdych sterach :) .

 

Znowu złapałem film na okręty podwodne. Postanowiłem pograć znowu w SH III, odpalam i dzieje się identycznie. Myśle, że wina jest w sterach do grafiki. Chyba przeinstaluje stery na 91.47 które zostawiłem sobie w razie czego :). Troche bubel że nie chce chodzić na 16x.xx

Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zakonczyc misjie w tej grze ?

Rozkazy mowia aby po wykonaniu jakichs zadan na morzu ( ktore wykonalem ) wrocic do portu . Robie to . Wplywam nawet do doku z ktorego wyplynalem , ale nic sie nie dzieje :mur: . Co zrobic zeby misja zostala zakonczona ?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zakonczyc misjie w tej grze ?

Rozkazy mowia aby po wykonaniu jakichs zadan na morzu ( ktore wykonalem ) wrocic do portu . Robie to . Wplywam nawet do doku z ktorego wyplynalem , ale nic sie nie dzieje :mur: . Co zrobic zeby misja zostala zakonczona ?

Pozdrawiam

zeby bylo jasne. wplywasz na kwadrat ktory jest celem twojej misji. siedzisz tam 24godziny. naciskasz esc, exit i konczysz misje. nie musisz wracac do portu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...