Skocz do zawartości
Feluke

Nowy nabytek do modowania.

Rekomendowane odpowiedzi

Oto co udalo mi sie znales w Slomczynie. ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Udalo mi sie to cudo kupic za cale 50zl z kompletnym kompem P150. :D

Obudowa jest wykonana naprawde solidnie, blacha ma z 1mm grubosci (moze wiecej), calosc jest polaczona duza iloscia nitow.

Calosc jest tak ciezka ze moj kregoslup jeszcze czuje ten sklon zeby ja podniesc. ;)

Teraz tylko dremelopodobne w dlon i do dziela. Zobaczymy co z tego wyjdzie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyczesaną budę kupiłeś na słomku, kumpel jakoś się tam zbiera ale jakoś nie wychodzi a na pewno coś by przywiózł:) . Do mnie nie długo dojdzie moja big towera z allegro dałem za nią też 50 zeta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, duzo bedzie sie dzialo. :D

Bartool zbrojonymi lepiej sie tnie. Nie zuzywaja sie tak szybko i lepiej sie je prowadzi.

Jezeli cos bede wycinac to szlifierka kontowa.

Narazie robie plany i obmyslam co bedzie potrzebne, jak rozwiazac problemy i ile to bedzie kosztowac. ;)

Prace bede mogl wykonywac najwyzej w weekendy albo dni wolne jak bede u dziadkow bo tam jest cala piwnica z narzedziami.

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze widzę w środku siedzi Fortron- no to udało Ci się- extra zasiłka- nawet wersja 245W bije na głowę wszystkie noname 400W.

Niestety ale on tam nie siedzial. ;)

W budzie byl jakis 230W ale tez ciezki jak jasny gwint, nawet od tego Fortrona.

Teraz planuje jakos polaczyc te 2 FSP w jeden. Szkoda ze ten model wybralem bo on ma to glupie zasilanie do glosnikow i plytka przeszkadza troche. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna buda :D prawie tak fajna jak moj chieftec za 25zl :D hehe

fajnie te kratki w zasilaczu wygladaja, a jak ciezka to kolka daj :D bedzie latwiej przesuwac hehe ja tam mam :>

hmm tez myśle o kółkach tylko ile one kosztuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna buda :D prawie tak fajna jak moj chieftec za 25zl :D hehe

fajnie te kratki w zasilaczu wygladaja, a jak ciezka to kolka daj :D bedzie latwiej przesuwac hehe ja tam mam :>

hmm tez myśle o kółkach tylko ile one kosztuje :P

Ja kupilem w obim bardzo starannie wykonane, gumowe (bo mam panele), nie skrecane 7zl, a skrecane sa po 9zl :) bynajmniej wygodnie moge sie z nia poruszac po pokoju jak potrzebuje, bez tego bylaby kicha :) majac ciezkie komponenty sama buda waz sporo potem zasilacz, zalmany :> napedy hehe :)

 

Jak zrobisz swoje mozemy zrobic wyscigi z gorki :D rotfl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna buda :D prawie tak fajna jak moj chieftec za 25zl :D hehe

fajnie te kratki w zasilaczu wygladaja, a jak ciezka to kolka daj :D bedzie latwiej przesuwac hehe ja tam mam :>

hmm tez myśle o kółkach tylko ile one kosztuje :P

Ja kupilem w obim bardzo starannie wykonane, gumowe (bo mam panele), nie skrecane 7zl, a skrecane sa po 9zl :) bynajmniej wygodnie moge sie z nia poruszac po pokoju jak potrzebuje, bez tego bylaby kicha :) majac ciezkie komponenty sama buda waz sporo potem zasilacz, zalmany :> napedy hehe :)

 

Jak zrobisz swoje mozemy zrobic wyscigi z gorki :D rotfl

no no :) tylko moja to midi towet a z tego co wiem to ty masz Big tower ;( wiec ty wygrasz ;P ale moja tez ciężka a zarazem ładnie bedzie wygladac na kołach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...