Skocz do zawartości
Sfx

Poranne cwiczenia

Rekomendowane odpowiedzi

Rano to ja śpię :)... potem na przystanek ok. 6min i znowu śpię tym razem w szkole ;)

Ćwiczenia to tylko wieczorem: pompki i sławetny drążek :) czasami brzuszki.

:plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niop ja się wrobiłem z tymi porannymi ćwiczeniami :| Poszedłem z 2 laskami na pizze, no i one powiedziały, że teraz aby zrzucić kalorie będą z rana biegać i mnie też do tego namówiły(sic!). Nie miałbym nic przeciwko(bo w sumie jedna to fajna du(sz)a :) ), tylko jak dzisiaj o 6.20 rano pod moim domem usłyszałem: "CePeK dalej idziemy biegać :!: :!: :!: " to mnie /ciach ciach ciach/ :!: Powiedziałem im że poćwiczę z nimi w weekend...problem w tym że jedziemy rowerami 18 km i z powrotem :(

PS. No ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo się okazało, że w sobotę od 6.00 do 18.00 w moim mieście nie będzie prądu <wow> Mimo tego, że to średniej wielkości miasto (18tys. ludków) :| Tak więc przy kompie bym sobie i tak nie siadział 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cepek 18 km to jest naprawde nic. Jak będzie ładna pogoda, to czysta przyjemność... szkoda, że nie mam roweru sprawnego... :/

 

A jak jedziesz z Laskami, to tymbardziej od pedałowania się nie zmęczysz... Prędzej od czego innego hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rańca codziennie 30 przysiadów, 10 pompek, 30 brzuszków (2serie bo nie ma czasu) i na koniec 5min na rowerku treningowym mamy :) A wieczorkiem od 3miechów już, 50przysiadów, 25pompek, 50brzuszków na ławeczce skośnej (3 serie wszystkiego), potem coś tam ciężarkami pomacham w różnych pozycjach na rzeźbę 10min i na koniec zawsze 15min na rowerku i pod prysznic :) A tak pozatym 2x (czasami 5x, zależy od czasu) w tygodniu Karate Kyokushin :) No i mięsień piwny się trenuje co piątek i sobote ze znajomymi :) Teraz robi się ciepło, a bierznię mam 1min od domu, to będe biegał z rana 5min i krótki streeching, a wiczorkami mam w planach po 10-15km biegać, ale coś wątpie że szybko do tego dojdę ;P

 

UPDATE:

Ktoś się może orjentuje jak powinno się poprawnie interwały biegać dla najlepszego efektu? A także co ile biegać większe odległości bo z tego co wiem nie powinno się codziennie. Ale może ktoś kto się zna się wypowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biegac zaczolem od 20 minut dzinennie i co jakies 4-5 treningow dodawalem obie 5 minut gdyz musze dojsc do 60 minut biegu bez przerwy narazie doszedlem do 40 biegam od jakis 2 miechow pozniej jak juz dojee do tych 60 min zaczynam biegac na szybkosc a dokladnij bede sie musiala trenera spytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cepek 18 km to jest naprawde nic. Jak będzie ładna pogoda, to czysta przyjemność... szkoda, że nie mam roweru sprawnego... :/

 

A jak jedziesz z Laskami, to tymbardziej od pedałowania się nie zmęczysz... Prędzej od czego innego hehe ;)

18km Tam i z powrotem :) Więc w sumie 36 ale to szczegół i tak coś czuje, że jedna padnie i zostanie mi ta wysportowana(czyt. lepsza)... :twisted:

PS. A w maju jadę z nią do Gdańska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny wysiłek jaki wykonuje to dom-szkoła-dom-szkoła w zimie, a w lecie już lepiej chociaż i tak niebardzo :/ Bo tylko ok 20km dziennie na rowerku :( [ale planuje wyjazd 80km@day o ile sił starczy :) ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze sportowy duch nie opuszcza i was wiec skad ten stereoptyp ze maniak komputerowy to chude rude pryszczate stworzenie o watlej posturze ledwo oddychajace zazwyczaj z astma :D:D:D ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze sportowy duch nie opuszcza i was wiec skad ten stereoptyp ze  maniak komputerowy to chude rude pryszczate stworzenie o watlej posturze ledwo oddychajace zazwyczaj z astma :D:D:D ???

Bo często tak niestety jest.

 

Robi się ciepło... Musze w sobote iść na rower. To się da załatwić :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze sportowy duch nie opuszcza i was wiec skad ten stereoptyp ze  maniak komputerowy to chude rude pryszczate stworzenie o watlej posturze ledwo oddychajace zazwyczaj z astma :D:D:D ???

Proszę skreślić rudy, pryszczaty, ledwo oddychajace zazwyczaj z astma, i zamiast chude napisać szczupłe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pn. - Pt. :arrow: bieg z przeszkodami

 

:arrow: 200m do przystanku autobusowego (zazwyczaj za autobusem) + 5 pasów na czerwonym świetle - Żwirki i Wigury.

 

:arrow: + 500 od autobusu do pracy i na uczelnie spacerem

 

To jest adrenalina z samego rana :lol:

 

PS Dwa razy potrącił mnie samochód (nie chciałem żeby mnie policja zgarnęła, przechodzenie w miejscu nie dozwolonym kosztowało 100 zł, teraz to nie wiem ile). :wink:

 

PS. Paranoik skąd ty wytrzaskujesz takie av'y. Po prostu nie mogę :lol:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja codziennie z pieskiem 45 min. raz w tygodniu basen, trochę można czasem pokopać, ale 5-9 godz zchodzi na trening palcy i nadgarstka(keyboard & mouse RLZ :lol: ) Matki mi gada że może bym czasem na dwór wyszedł, no ale trudno, jak sie jest uzależnionym :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh niezle a ja dzis pobilem swoj nowy rekrd biegalem szybkim tmpem przez ponad godzine sam nie wiem ile bo bylem zadowolony z tego ze juz na stoper nie patrzylem co najlepsze ze jak przestalem biegac to nawet zmeczony nie bylem ahhh jakie to fajne uczucie :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...