Skocz do zawartości
greg505

Wylamany tranzystor w GF2

Rekomendowane odpowiedzi

a jezeli wloze zly to mi sie karta nie zjara?

ryzyk fizyk, jak włozysz z za mała pojemnoscias to nie ale jak bedzie za duzo to moze troche sie bardziej grzać czy coś, , próuj ale raczej nic niepowinno jej być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a komputerze była karta i o ta sie wyłamał ?? ciekawe ?? do tego trzeba naprawde duzej siły uzyć zeby sie to wyłamało , geniusz jestes albo niemówisz calej prawdy

 

jesli to tylko to ot zapewne masz tenwyłamany kondensaot to niemzesz zxobaczyc jaki to byl???

a moze jwsscze cos odpadło z niej ?? neiiwem jakim cudem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki bardzo mi pomagasz! wyjalem ta karte i lezala w innym pokoju przez dwa dni, nie mialem jej u siebie.

jak chchcialem ja podlaczyc to jej nie wukrywalo, komp sie uruchamial ale monitor sie nie wlaczal. jak ja poogladalem to sie okazalo ze brakuje jednego kondensatora, nie wiem jaki on byl bo sie zgubil....a nie uczylem sie na pamiec wszystkich kondensatorow na karcie. i wyobraz sobie ze go specjalnie nie wylammalem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze sie nie wyłamał tylko na płytce orginalnie juz go niebyło !!!!! czesto tak jest !!! producent zostawia miejsce na elelemnty do innego modelu karty i pewnie tak u ciebie było !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno nie bo ta wersja ma go sprawdzilem zdjecia na internecie, a poza tym zostal kawel jednej nozki, wiec napewno tam byl.

jade teraz przyluowac ten drugi.......jesli tez nie bedzie chodzic...to jestem jakies 100zl w plecy :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

greg505

wejdz na allegro a dkoladnie tutaj

http://allegro.pl/showcat.php?id=4344&orde...er=t&view=gtext

wyszukaj najlepsze zdjecie oraz jak twoja karta wyglada porownaj z tamtymi zapisz zdjecie z oznaczonym miejscem gdzie brak kondziorka

bo jest tak jak pisal lukasz zostaja wolne miejsca sa oznaczone ale w niema tam nic przylutowanego.

i pozniej zapodaj te zdjceie na forum lub walnij mi na skrzynke to je zamiescze

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Karta zostala oficjalnie uznana za martwa"

Byly wlutowane dwie wersje kondensatorow i dalej nic, karta po prostu nie wstaje i koniec.

Na tym GF napewno w tym miejscu byl kondensator, jak juz wczesniej pisalem zostala jedna nozka w tym miejscu. Zgadza sie sa takze wersje bez tego kondensatora ale one nie maja ani S-video ani Video, a moja ma, a raczej miala :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kondzioł ten niema zadnego praktycznie wpływu karta powinna normlanie wstac , cos w niej zjeba......................łeś cos innego musialo odpaść woóle cała sytuacja jest podejżana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...