Skocz do zawartości
tumeks

GeForce4 Ti4200

Rekomendowane odpowiedzi

Karta GeForce4 Ti4200 nie obsluguje directa 9.0 i nowe gry nie dzialaja na niej prawidłowo czy mozna na niej cos mienic albo cos zrobic zeby obslugiwala direct 9.0??

A PO CO CI TO DX 9?? JEST DX8.1 efekty są tak samo dobre a gry majace efekty z dx9 nmozna zliczyć na palcach 1 ręki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<hahaha>

ale zes dowalił nowe gry nie chodza <hahaha> ciekawe podaj jaki tytuł ci nie chodzi bo bardoz jesem ciekaw 

na poczatek to sobie zainstaluj dx9.0b

podejżewam ze kolega moze mieć HL7 i dlatego mu gef4ti nie styka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mozna jakoos tej karty zaprogramowac zeby dziala direct 9.0 np. gra : Conan wogule nie dziala nie moze wczytac wszytkich tekstur a w nfs underground niee mam wszytkich opcji dosteonych w grafice np. motion blur itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mozna jakoos tej karty zaprogramowac zeby dziala direct 9.0 np. gra : Conan wogule nie dziala nie moze wczytac wszytkich tekstur a w nfs underground niee mam wszytkich opcji dosteonych w grafice np. motion blur itp.

cie chyba poje.......moze masz gef4 MX!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta GeForce4 Ti4200 nie obsluguje directa 9.0 i nowe gry nie dzialaja na niej prawidłowo czy mozna na niej cos mienic albo cos zrobic zeby obslugiwala direct 9.0??

A PO CO CI TO DX 9?? JEST DX8.1 efekty są tak samo dobre a gry majace efekty z dx9 nmozna zliczyć na palcach 1 ręki

8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta GeForce4 Ti4200 nie obsluguje directa 9.0 i nowe gry nie dzialaja na niej prawidłowo czy mozna na niej cos mienic albo cos zrobic zeby obslugiwala direct 9.0??

A PO CO CI TO DX 9?? JEST DX8.1 efekty są tak samo dobre a gry majace efekty z dx9 nmozna zliczyć na palcach 1 ręki

8O

8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie panowie............ kolega najwidoczniej nie wie o co tak do konca biega ............

tak jak powiedzial lukasrz........ gier pod dx9 jest niewiele... a tak czy siak chodza na kartach obslugujacych dx8.1, tylko ze nie ma wszystkich bajerow.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co <font color="#FF0000">[ciach!]</font> gadacie fakt faktem ze conan niedziala bo  trzeba miac pixel shaders minimanlnie 1.1 a jezeli gf 4200 nie ma  no to pech

:lol: :lol: i jeszcze 8O

 

no fakt nie ma 1.1 tylko PixelShader ver. 1.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee myslalem, kolejny piekny topic o tej imho jednej z lepszych i bardzo postepowych kart ;] , a tu ciach... :/ :/ :/

 

wszystkie gry chodza na tej karcie :)

 

pozdrawiam

 

PS:. zainstaluj DirectX najnowszy i najnowsze stery - tak apropos :] to link www.nvidia.com :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on ma wersje z rosji z wylutowanym vertex i pixel shaderem,dlatego gry nie chodza.ale nie boj zaby. ostatnio takie cuda sprzedawali w realu jako prezent przy zakupie lodowki. jedyny mankament- sam musisz wlutowac :) co ja wogole pisze :?: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 8O no nie przecie na ti 4200 wsio chodzi ja na swoją nie narzekam choc niedługo chyba zmienie na jakiego radka lub albo napewno na fx5900 xt od msi, ostatnio u mnie sie dziwne rzeczy dzieja ustawiłem ją na 300/600 i było spoko aż tu nagle odpalam sobie nfs underground i co jade jade i nagle wszystko sie zacina i to na długo i potem chodzi dalej. No to ja wszystko na defult czyli 250/513 i jest okey no to krece ja dalej no i 285/590 i oki działa a jak dam na 290/590 to sie ścina. Nie wiem dlaczego jak przedtem działała na 300/600. Jaka moze być przyczyna tych zacinek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta GeForce4 Ti4200 nie obsluguje directa 9.0 i nowe gry nie dzialaja na niej prawidłowo czy mozna na niej cos mienic albo cos zrobic zeby obslugiwala direct 9.0??

A PO CO CI TO DX 9?? JEST DX8.1 efekty są tak samo dobre a gry majace efekty z dx9 nmozna zliczyć na palcach 1 ręki

8O

8O

No wlasnie - 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziwiam( :wink: ) wszystkich którzy myślą iż podkęcenie sprzętu nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych , a potem się dziwią do tej pory chodziło na takich zegarach a teraz nie chce chodzić :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta GeForce4 Ti4200 nie obsluguje directa 9.0 i nowe gry nie dzialaja na niej prawidłowo czy mozna na niej cos mienic albo cos zrobic zeby obslugiwala direct 9.0??

A PO CO CI TO DX 9?? JEST DX8.1 efekty są tak samo dobre a gry majace efekty z dx9 nmozna zliczyć na palcach 1 ręki

8O

8O

No wlasnie - 8O

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on ma wersje z rosji z wylutowanym vertex i pixel shaderem,dlatego gry nie chodza.ale nie boj zaby. ostatnio takie cuda sprzedawali w realu jako prezent przy zakupie lodowki. jedyny mankament- sam musisz wlutowac :) co ja wogole pisze :?: :lol:

Jest już coś takiego na rynku - nazywa się GF 4MX :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...