Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Jestem ciekaw czy sa na forum uzytkownicy kieszonkowych wersji pc :D Jak tak to prosze sie o wpisywanie i wymiane doswiadczen :-) ja jestem posiadaczem Asusa A620BT :twisted: niezle cacko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kumpla ktory posiada pocket pc HP,troche sie wykosztowal bo dal za to cos kolo 2000zl,ma z cyfrakiem,sprzet jest swietny bardzo przydatny ;) ,szczegolnie cyfrak,jesli chodiz o gry to nie spodziewalem sie ze mozna az w takie fajne gierki pograc na takim malym sprzecie,ogolnie mam dobre zdanie na temat tego sprzetu,tylko ze troche to drogie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kumpla ktory posiada pocket pc HP,troche sie wykosztowal bo dal za to cos kolo 2000zl,ma z cyfrakiem,sprzet jest swietny bardzo przydatny ;) ,szczegolnie cyfrak,jesli chodiz o gry to nie spodziewalem sie ze mozna az w takie fajne gierki pograc na takim malym sprzecie,ogolnie mam dobre zdanie na temat tego sprzetu,tylko ze troche to drogie :)

no stary... 8)

 

teraz tego posta pisze lezac w lozku i jestem podlaczony do neta przez BT :D a co do gierek to gralem nawet na tym w quake 2 i to po sieci jeszcze 8) 8O

ogolnie mozna robic to co na normalnym PC, nawet podkrecac proca, mi sie udalo 400@533Mhz :D o ogladaniu filmow i mp3 to nawet nie mowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kumpla ktory posiada pocket pc HP,troche sie wykosztowal bo dal za to cos kolo 2000zl,ma z cyfrakiem,sprzet jest swietny bardzo przydatny ;) ,szczegolnie cyfrak,jesli chodiz o gry to nie spodziewalem sie ze mozna az w takie fajne gierki pograc na takim malym sprzecie,ogolnie mam dobre zdanie na temat tego sprzetu,tylko ze troche to drogie :)

no stary... 8)

 

teraz tego posta pisze lezac w lozku i jestem podlaczony do neta przez BT :D a co do gierek to gralem nawet na tym w quake 2 i to po sieci jeszcze 8) 8O

ogolnie mozna robic to co na normalnym PC, nawet podkrecac proca, mi sie udalo 400@533Mhz :D o ogladaniu filmow i mp3 to nawet nie mowie :P

co tak malo :D,ja juz montowalem WC i poszedl 300@733 :P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Compaq Ipaq 3630. Fajne cacko :)

Szkoda tylko ze jest na starym Windows CE. Nie wiem gdzie dostac *update cd* na najnowszego.

 

Jednym z moich ulubionych zajec dawniej temu, to bylo ripowanie, a potem enkodowanie, i wreszscie ogladanie filmow na Pocket PC. Bardzo milo sie oglada np. Matrix na palmtopie. (ehmm.. np. biore palmtopa do kibelka i zamiast czytac gazetke, ogladam film)

 

Z poltora roku temu umarla mi w tym Palmtopie bateria. Musialem zamowic zestawik z nowa bateria i specjalnym srubokretem zeby ja wymienic. Compaq/HP mowi ze nie powinno sie takich rzeczy robic samemu bo mozna latwo zepsuc Palmtopa, zas producent tych podmienialnych baterii mowi ze to dziecinnie proste. Prawda jest pomiedzy, napewno nie jest to latwe, ale tez napewno sie nic nie zepsuje jesli sie jest ostroznym. :wink:

 

A ostatnio..... :( spadl mi Ipaq na ziemie, niby nic sie nie stalo, ale dziurka na pisaka (ten dlugopis do pisania na ekranie palmtopa) przestala dzialac prawidlowo. Tzn. przedtem wstawialo sie w nia dlugopis, a jak sie chialo wyjac naciskalo na przycisk i dlugopis wyskakiwal. Teraz mozna wsadzic, ale od razu wyskakuje bo blokada sie schrzanila i nie trzyma pisaka w srodku.

 

Wkrotce planuje zaniesc Palmtopika do autoryzowanego serwisu i kazac naprawic dziure na pisak, oraz wgrac najnowszego Windowsa (Windows PocketPC 2002 bodajze?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. to jak ja ide do kibla to sobie zawsze odpalam muze w tle i po necie serfuje :D :D :D

Hehe, ja bym sobie musial kupic adapter do bezprzewodowej sieci zeby tak robic 8)

Tylko raz surfowalem na sieci z moim IPaqiem, to jak podlaczylem modem 56kbps i zdzwonilem sie z TPSA..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Handspring Visor Deluxe. Niestety coś mu się stało, nigdzie nie upadł a jedynie jeździłw samochodzie, teraz nie działa ekran. Sprzet działa, ekran dotykowy też działa ale nic nie wyświetla, czasem pionowa linia się pokaże, ekran nie jest nigdzie pęknięty ani nie rozlany. Poprawiłem kabelki w środku ale to nic nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ERA MDA2 nie wiem co to dokładnie ale procek ma 400Mhz więc filmiki można sobie oglądać ....no a pozatym ma aparat i MP3. Fajny bajer, ale lepiej się z czymś takim nie wychylac na mieście bo komus może się spodobać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ERA MDA2 nie wiem co to dokładnie ale procek ma 400Mhz więc filmiki można sobie oglądać   ....no a pozatym ma aparat i MP3.  Fajny bajer, ale lepiej się z czymś takim nie wychylac na mieście bo komus może się spodobać  :wink:

No wlasnie to jest najwiekszy minus takich gadzetow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopuje :D

 

mam pocket pc HP IPAQ z Windows Mobile 2003 SE.

 

Super sprawa, tyle ze jedno juz mnie zastanawia. Dlaczego on po zamknieciu programów nie wywala ich z pamięci. Po dluzszym uzytkowaniu mam pelna liste procesow z ktorych juz nie korzystam.

 

ppc ma odbiornik wifi i bluetootch. Czy wie ktos coś o dustępnianiu internetu przez BT? czy WiFi only?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Windows Mobile tak ma niestety. Zainstaluj sobie darmowy program Inclose Mobile. Teraz zamykajac X bedzie sie program wylaczac.

http://www.insoftwarehouse.com/download/inclose/xe.php?l=en

 

2.Udostepnic tak samo jak inny komputer. Wystarczy ze kupisz bt na usb do peceta i sparujesz lub postawisz router wifi lub AP jakiegos.

 

PS. Jaki masz model? Wnioskuje ze jakis stary jak ma napisane IPAQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hp ipaq rx3715

 

Bardzo ladnie laczy sie z telefonem, bez problemu mozna przegladac pamięc karty i przenosic z niej pliki. Na uczelni mam hotspota, to zobacze jak sie na tym korzysta z internetu bez kombinowania ;).

 

Co do BT i netu, rozumie ze gdy podlacze BT do USB i "coś tam" skonfiguruje w windowsie, to udostępni mi polaczenie z netem przez BT?? - bo chodzi mi tylko o to czy takie połączenie jest mozliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hp ipaq rx3715

 

Bardzo ladnie laczy sie z telefonem, bez problemu mozna przegladac pamięc karty i przenosic z niej pliki. Na uczelni mam hotspota, to zobacze jak sie na tym korzysta z internetu bez kombinowania ;).

 

Co do BT i netu, rozumie ze gdy podlacze BT do USB i "coś tam" skonfiguruje w windowsie, to udostępni mi polaczenie z netem przez BT?? - bo chodzi mi tylko o to czy takie połączenie jest mozliwe

Mozesz uzywac tez telefonu jako bramki do internetu. Najtaniej karta z plusa simdata - prepaid, 3 grosze za 300KB. Uzywajac gg, lajt.onet itp wychodzi baaardzo tanio. W windowsie klucz na usb BT system widzi jako karte sieciowa, wystarczy przewaznie udostepnic polaczenie. Latwiej jest przez active sync i BT. Wystraczy ze zrobisz synchronizacje i automatycznie masz internet, przez kabel usb tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to z uzyciem telefonu jako bramki też sie zastanawialem, ale imho w sumie bez sensu bo na uczelni sa hotspoty, w domu wykombinuje polaczenie z kompa, a w tramwaju nie widzi mi sie z tego korzystać z uwagi na stereotypy polakow.

 

zaraz coś sprobuje przez active sync.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam jak czekam na obiad w lokalu bo nie lubie sie nudzic, wtedy sobie czytam gazety jakies na pda. Polecam http://www.redfish.org.pl/ swietna aplikacja, mozna pobrac wiadomosci z setek stron, gazety i potem czytac offline, najwygodniejszy czytnik to isiloX niestety platny ale warty swojej ceny. Generalnie lubie byc wszedzie online z uwagi na prace. Uzywam internet na miescie w pda codziennie chyba ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze cos mi sie sypie to polaczenie active-sync :( po minucie polaczenie z PPC sie rozlącza. Urządzenie jest normalnie wykrywane, ale gdy chce cos wrzucic z PC na PPC to w ogole nie widze folderów. Narazie wgrywam z PC na fon, a z niego przez BT ;/.

 

Zobacze jutro, moze kumpel do mnie wpadnie z BT to coś pokombinuje, choć nie kryje, że JUZ TERAZ :D bardzo bym chcial połączyc się tym z internetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlatwiej to czytnik kart sobie kup lub plugin do total commandera http://ghisler.fileburst.com/fsplugins/wincefs.zip i bedziesz widzie w otoczeniu sieciowym pocketa. Sam active sync jest baaaardzo zawodnym programem.

Sprawdz firewalla ale zdecydowanie polecam czytnik kart za 10 zlotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz jeszcze CardExport sprawdzic.

 

A co do tematu to obecnie uzywam smartphone Treo 600. Oczywiscie z systemem PalmOS. Jakis czas temu mialem HP IPAQ 2210. Z m$ -porazka, niewypal. Przed Treo byl Tungsten T, ale glebe zaliczyl. A fajny sprzet byl. Szczegolnie do e-bookow. Nawet w ostrym sloncu mozna bylo czytac. A jego blade z natury podswietlenie w ciemnosci nie meczylo oczu. A teraz czaje sie na Tungsten X. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumiec ze PDA z m$ sa najmniej funkcjonalnymi urządzeniami? bo własnie chcialem sie zapytać ktora platforma systemowa jest najlepsza i czy może da się zeminić oprogramowanie na jakieś alternatywne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...