Skocz do zawartości
tomcyk

Sacred

Rekomendowane odpowiedzi

ludziee:P wiecie ze w tej grze są sety tak jak w diablo??:] tylko co one dają? bo ja mam tylko 1 item z setu do maga:P i takie cos koło chełmu sie pojawiło taki pająk albo cuś ale nie o to chodzi, bo chodzi o to czy byłby ktoś zainsteresowany robieniu strony o sacred?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... mam problem:( jestem nad tym miastem z 3aktu raczej opuszczonym miastem:P i znalazłem tam lochy te miasto to taka forteca na zimie :P i w tych lochach doszedłem do 3 levelu pod ziemią,i jest tam lava i takie cosik na srodku a po bokach posągi co tam zrobic?[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D2 czytajac od tylu mozna sie latwo domyslec ze bylo w calkowitym 2D.

Niby tak, ale mozna bylo wlaczyc tryb 3d, z udawana perspektywa i takimi tam ;).

 

Co do setow - nie ma chyba bonusow czesciowych, mam dwa itemy z setu dla wampirzycy i oba na raz noszone nie daja nic ponadto, co kazdy z osobna. Ale set jest duzy, 5 czy 6 w sumie czesci sie na niego sklada, moze wiec sa bonusy czesciowe po zalozeniu np. 3 przedmiotow z setu...

 

A gra ciagle mi sie nie nudzi... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde nie znacie odpowiedzi na mój problem?;( trudze sie z nim od dwóch dni ta forteca jest NAD braverock castle i jest na śniegu tam koło studni znalazłem jaskinie i po godzinie chodzenia zeszłem na sam dół tam gdzie juz lava jest i takie kółko na środku jakby jakis potwór mial wyskoczyc:) ale wpierw trzeba go chyba aktywować bo po bokach są 3 postagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie!!

Poczatek 2 aktu, dostaje glownego questa zeby doprowadzic jakas ksiezniczke do bodajze prince Valora w jakimstam forcie (quest zaraz po tej problemowwej buteleczce z woda). Wiec biore ksiezniczke i ide z nia tam. Po drodze rozwalam paru straznikow. Na koncu powinna byc wielka bitwa, ale ja natknalem sie na nia ciut wczesniej podczas zwiedzania miasta i zrobilem z bandytami pozadek. Jednak gdy wracam tam z ksiezniczka..... okazuje sie ze prince Valora nie ma ?!? Teraz sie zastanawiam czy mi go po prostu zaklepali podczas bitwy czy to jakis bug?

 

BTW gram dark elfem i jest miodzio!!! Ani razu nie zginalem i mam ok 18lvl. Podzczas walki rzuczam fog of war (chyba tak to sie zowie) i klepe wszystkich a oni mi nic nie robia :) Nawet na silverze. Ale problem pojawia sie dopiero przy lucznikach rozstawionych po mapie gdyz 1 fogiem ich nie zaslonie a oni maja nie maly dmg silv.

BTW2 Gdzie jest smok?? Na wysepce?? A gdzie jest Crow's Rock Castle (zamek De Mordreya)? Do niego dostaje sie jakigos questa potem w dalszej czesci gry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie!!

Poczatek 2 aktu, dostaje glownego questa zeby doprowadzic jakas ksiezniczke do bodajze prince Valora w jakimstam forcie (quest zaraz po tej problemowwej buteleczce z woda). Wiec biore ksiezniczke i ide z nia tam. Po drodze rozwalam paru straznikow. Na koncu powinna byc wielka bitwa, ale ja natknalem sie na nia ciut wczesniej podczas zwiedzania miasta i zrobilem z bandytami pozadek. Jednak gdy wracam tam z ksiezniczka..... okazuje sie ze prince Valora nie ma ?!? Teraz sie zastanawiam czy mi go po prostu zaklepali podczas bitwy czy to jakis bug?

Troche niejasno to opisales. Powinno byc tak - bierzesz te panienke z klasztoru w Mascarell, wyprowadzasz ja z miasta po drodze wyrzynajac ludzi DeMordreya, idac na polnoc. Na mapie powyzej Mascarell w puszczy widac niewielki, czworoboczny zamek z wiezami. Tam musisz ja zaprowadzic i tam tez spotkasz sie z Valorem. Powodzenia.

 

 

BTW2 Gdzie jest smok?? Na wysepce?? A gdzie jest Crow's Rock Castle (zamek De Mordreya)? Do niego dostaje sie jakigos questa potem w dalszej czesci gry??

Crow's Rock Castle to taki duzy, ponury zamek i miasto na polnocy, powyzej i na lewo od Braverock, na mapie jest wyrazne widoczny. W polnocnej czesci Crow's Rock jak juz pisalem sa podziemia, a w nich portal na wysepke ze smokiem. O ile wiem, nie wiaze sie z nim zaden quest, przynajmniej po zabiciu smoka nie wyskakuje zadna taka informacja, a w przypadku innych questow, jesli zaczniesz je robic od konca, to doprowadza cie do poczatku.

 

Link-mc, pomoglbym ci, ale nie znam questa ani lokacji, o ktorych mowisz. Jak wroce z roboty, gdzie zamiast pracowac siedze na forum ;), to moze to sprawdze, bo akurat bede chyba szedl w tamtym mniej wiecej kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx yahve;P ale ten nie radze ci tam iść,normalnie jak grałem w nocy to sie ostro tam chodziło;] potworów w hu.. a jak zejdziesz na ostatni level czyli taki tam gdzie lava to zobaczysz pośrodku takie cosik i mosty nad lawą na prawo,lewo i góre i co tam zrobic?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam jeszcze raz opis tego twojego problemu... Chodzi ci o te twierdze/klasztor, w ktorym miesci sie biblioteka Serafimow? Bo ona jest na mapie nad opuszczonym miastem na polnocy, a i wyglada jak twierdza. Daj moze jakiegos screena z mapy (a moze jakis szkic w paincie :D) gdzie to jest, bo z opisu nie bardzo sie moge polapac.

 

(nie wiem jednak, czy dzis bede mogl sprawdzic, bo cos wyglada ze z pracy w ogole nie wyjde :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze chodzi mu o to jak sie idzie z ta czarodziejka, zaraz za zamkiem De Modreya w 3 akcie.. to juz chyba koncowka gry mi sie wydaje. Sam jestem narazie na 2 levelu tych lochow ale dzisiaj wieczorkiem sie upewnie czy to to jak zejde nizej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze chodzi mu o to jak sie idzie z ta czarodziejka, zaraz za zamkiem De Modreya w 3 akcie.. to juz chyba koncowka gry mi sie wydaje. Sam jestem narazie na 2 levelu tych lochow ale dzisiaj wieczorkiem sie upewnie czy to to jak zejde nizej.

Jestem w tym samym miejscu. Jak to koniec to szkoda, bo zabawa się dopiero rozkręcała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzeba demona z "intro" rozwalic :D. No i mam nadzieje ze jednak to nie koniec :>

 

Ps. Ten DeModrey to na jednego strzala... myslalem ze to bedzie walka stulecia, ze az sam prince sie pofatygowal i wyszedl z pieczary :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ta czarodziejka musi to pouruchamiac. Pobiegaj dookola ona w koncu zacznie podchodzic do tych gowienek i je uruchamiac. Pokaze sie serce Ankarii i masz je wziac. Niestety muse was zmartwic ale z tego punktu juz nie wiele do konca gry.. godzinka moze dwie. Ale nie zdradzam co jest dalej bo jest fajnie :>

 

Ja juz przeszedlem Bronze. Wood Elf 33 lev. Na weekend zaczne silver.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wampirzyca ma tez 33 level, ale kurcze cos mnie podkusilo na chwile oderwac sie od glownego watku. Polazlem z Braverock na wschod (w prawo), na ziemie opanowane przez trujace trolle i ciemnych elfow. Zabrnalem strasznie daleko w jakas ponura okolice (po[gluteus maximus]dle miasto na bagnach atakowane przez pajaki, z duza arena) i nie chce mi sie na nogach wracac do Braverock, a nie moge znalezc portalu teleportacyjnego. Grrrr.

 

Edit: Musialem az do Mystdale sie telepac, zeby znalezc porta... A teraz po zaliczeniu questa w wulkanicznych jaskiniach musze wracac, gdzie wczesniej zabladzilem. Troche namieszalem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dobra;P ale jak ten? jak ja mam 27 level i tam jestem? a jestem dopiero w 3 akcie:Di mam iśc gdzieś tam do góry(monastery icecreek dale) no wiecie tam do góry z tą czarodziejką mam iśc:P i ten jak sie dostać do tego smoka? na lewo?? w tym lesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja znalazłęm scyzoryk któy ma "enemies with lower levels die on sight +7" :D w końcu sie nei musze użerać z tymi goblinami i innymi hordami nieumarłych ;]

ale to mnei zmartfiliście że gierka taka krótka.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-3 dni? Czlowieku, raz w 2 godziny od stworzenia mialem postac na krowach na hellu na 50 levelu :D. Troche pomocy kolegow potrzeba bylo co prawda ;).

 

Link_mc ty chyba dlatego tam nic zrobic nie mozesz, bo nie aktywowales questa, pojdz najpierw do Icecreek, tam gdzie masz zolta flage, a potem po kolei idz gdzie trzeba, to wszystko zadziala. Ale ciagle nie do konca rozumiem twoj problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.republika.pl/link_mc/OK.bmp looknijce na to:{ chodze chodze i nie umie tego smoka znalesc:{ no raczej dojsc do niego

Litosci nie masz, linka do bmp dac :D. Gdybym nie mial adsl to chyba bylbym zly ;). W tym lesie to w ogole jest jakis smok?

 

Polecam te linki, co prawda po czesku, ale mozna sie polapac, przy odrobinie dobrych checi:

 

Questy

 

"Klikalna" mapa

 

Strona glowna, tez po pepicku ;)

 

Neon69, wiem, ze to bylo lekko niefajne, ale jak znalazlem miecz bulkathosa to nie chcialo mi sie czekac pare dni az nowy barbarzynca do tego dorosnie ;). Juz mialem dosc, po 6 czy 7 kontach z kilkudziesiecioma postaciami, w tym 99, 97, 95 itd. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra zabiłem dwa nastepne smoki:) ide do ice creek:P a te smoki to jednego w lesie i jednego na bagnach^^ hehehe 30 sek i nie ma ich:) co ja mówie 20 sek:P a myslałem ze bedą problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w quesście "Wyrens are not a Dragons"- jeden z pierwszych zadań ( gram od początku). Zarżnąłem Wyren-a i Minotaura, wracam na miejsce, gdzie spotkałem zleceniodawcę i co widzę? NIE MA GO! Ale dziwna rzecz- niebieska ksiażeczka ( cel zadania), która wskazuje chasającego sobie po polanie...królika 8O :roll: :lol: Co jest?!!? 8O :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - prawie przeszedlem wampirzyca gre, ale cos mi sie znudzila tuz przed koncem i zrobilem nowa postac - dark elfa. Jednak gra sie nim duzo gorzej niz wampirzyca, a moze tylko cos zle robie? Moze ktos z grajacych elfem laskawie napisalby rozlozenie skilli i jak korzysta z combat arts i combos oraz jakie to daje efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...