Skocz do zawartości
The_Structor

World of Warcraft

Rekomendowane odpowiedzi

ooj wczoraj się napociłem żeby to ściągnąć ... najpierw problem z vistą - trzeba było prawy uruchom jako administrator.. ale zanim do tego doszedłem najpierw zrobiłem repair game i wszystkie ustawienia zresetowały mi się :/ .

Później niestety szło P2P - czyli upload na maxa - jak wiadomo NEO to bardzo boli więc transfer 10-20 kb/s . Kaszana.

Zobaczymy co tam się pozmieniało lepiej testować przed premierą niż tracić graczy po premierze i nie grywalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w skrócie... :wink:

 

A poważnie, to bardzo fajnie się prezentuje Stormwind Harbour, całkiem spory jest. Poza tym wszystko opisane jest w patch notes, nie ma sensu dublować tego: nowe talenty (każda postać dostała reset talentów), inskrypcje (fajnie to działa), bardzo fajny, skuteczny kalendarz, achievements (wieści o nich automatycznie rozchodzą się na kanale gildii), pety i mounty jako zaklęcia (po użyciu przedmiot znika), salony fryzjerskie, i wiele innych...

 

A tymczasem tradycyjnie po dużym patchu mój serwer leżał dzisiaj, teraz jest niby sprawny, ale wejść się nie da, a mam wszystkie dailies zrobione, tylko nie zdążyłem ich zwrócić... :rolleyes:

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny mini-patch i kolejne przypomnienie dlaczego lubię być masochistą i płacić Blizzardowi za obsługę: B-)

post-9496-1225872513_thumb.jpg

(pierwsza pozycja z "bug fixes", dla mało spostrzegawczych)

 

Edyta: poprawiona literówka... :'P

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mi to żadnej różnicy nie robi, ale każdy inny producent stwierdziłby, że te karty to prehistoria i "sam jesteś sobie winien używając starego złomu", a Blizz pokazuje, że każdy gracz się dla nich liczy, nie ważne jaki posiada sprzęt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podchodzę do tego tak, że to zawsze o tych kilku(set?) graczy więcej a nie martwienie się o gracza, który jakoś co miesiąc ma te kilkadziesiąt zł na abo... więc biedni chyba nie grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że chodzi o przyciągnięcie tych kilkuset więcej graczy, którzy na starym sprzęcie nie mogliby marzyć o graniu, nigdy nie twierdziłem, że Blizz utrzymuje WoW-a charytatywnie, a abonament, to tylko koszt prądu zużywanego przez serwery, po prostu miłe jest dbanie o detale, jak chociażby tych paru graczy na GF3/4Ti (bo pewnie i bez tych poprawek by się męczyli). Chodzi o podejście do klienta - jeżeli uważasz, że lepsze jest podejście typu: "to TWOJA wina, że masz za słaby słaby sprzęt dla naszej gry, kup lepszy bo to TWÓJ problem i mamy Cię w doopie", to sorry, nie zrozumiemy się. BTW, sporo ludzi narzekało na problemy po patchu 3.0 i proszę, po zakończeniu aktywnej subskrypcji kolejne dni gratis doliczone (nie pierwszy raz zresztą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath ma 50% racji i KHOT ma 50% racji także sporu nie wiedze a, Bilzz wie co robi;) i robi to dobrze.

btw.ja po tym patchu mam jakies dziwne przycinki,spadki fps ze stałych 60,do 40-30 na tej samej lokacji? :blink: nie muszę dodawac że jest to bardzo irytujące.

Moze dodali jakieś tutti frutti do garfiki?

 

ktos chętny do pomocy w lvl?:D joke:P

Edytowane przez Gemmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo prawda leży po środku. :)

 

---

 

Nic nie dodali nowego, czego by nie było po 3.x.x. :)

 

Gemmy jaki realm, bo ja siedzę na BL'u i koxuje maga (ally), na razie 52lvl, to jak co to mogę wspólnie poquestować. :)

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielki dzięki za propozycje ,ale ja Wam do pięt nie dorastam lvl 18,dzis pewnie 19:D.Dopiero co zaczyna przygode z WoW.Realm: Shattered Hall PvP,ale bede miał w pamięci i się odezwe pewnego dnia..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pve xD

 

a tak powaznie, to jakis gdzie nei ma full populacji. jak zaczynasz levelowac to łatwiej bedzie o jakies party itp. jakis recommendet serv

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buziak Arathor, wchodzi wotlk wiec ludzie beda raczej na niskim poziomioe jesli chodzi o gear, a jest sporo gildi i takich rajdopwych i takich casual - a jets i kilka takich co maja mix :) - mimo ze jest to server pve to byl calkiem niezly progres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie dopisze :P, siedze na Shattered Halls po stronie ally od jakiegos roku :-)

 

A co do problemu Gemmiego ze spadajacym FPS to zasugerowalbym reinstale systemu, ja wiem ze "zawsze dziala" ale podmiana 4 mobo to moze byc za duzo na jeden sys :P

 

BTW: czy ktos moze ma jakis cynk, czy/gdzie w Poznaniu bedzie mozna dostac o polnocy WOTLK ?

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa dzisiaj od samego rana wystartowalem do empiku po WotLK i co ?? Lezy w szafie i kobieta powiedziala, ze da mi go na rocznice i mam 2 tygodnie czekania zanim pogram :/ Wrrr... No nic ale przyznac trzeba ze bylo monotematycznie od rana w emipku w plazie wotlk, wotlk i tak caly czaas od samego otwarcia kolejka byla ;/ czy Ci ludzie nie maja co robic ;P Ja poszedlem kupic bo nie mialem co robic od rana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa dzisiaj od samego rana wystartowalem do empiku po WotLK i co ?? Lezy w szafie i kobieta powiedziala, ze da mi go na rocznice i mam 2 tygodnie czekania zanim pogram :/ Wrrr... No nic ale przyznac trzeba ze bylo monotematycznie od rana w emipku w plazie wotlk, wotlk i tak caly czaas od samego otwarcia kolejka byla ;/ czy Ci ludzie nie maja co robic ;P Ja poszedlem kupic bo nie mialem co robic od rana ;)

Na rocznice czego ? Założenia account ? Bo chyba nie związku, jeśli tak to... fajny prezent. ;D

 

Po co się tłuc po empikach, kluczyki na allegro do dostania od reki a instalka leci od blizza. :)

 

Dołączona grafika

 

 

---

 

 

Jak ktoś chce linka do instalki to -> http://rapidshare.com/files/163380231/InstallWoW.exe.html

Taka fajna, nowa instala, można pobrać zintegrowanego klienta, albo każdą z części osobno (wow + tbc + wotlk), np. jak w moim przypadku tylko ostatni exp. :)

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajno macie ,no moze poza Buziak-iem:P.Próbuje wyciągnąc jakies info od enta,który o 9 rano pisał ze juz ma WOTLK,i od tamtej pory słuch po nim zaginął.....,nie wiecie co się mogło stać?:D

Ja póki co skromnie 24lvl,nawet nie mogę zrobic upg. do BC,z powodu braku klucza,pewnie ktos sobie pożyczył w CDpojekcie :lol2:

I weż tu zrezygnuj z pomocy cioci z ameryki :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na wszelki wypadek zacznij ściągać. U mnie kluczyk już zakupiony, teraz ściągam update i jedziemy. DK na razie na pewno nie będę tworzył, poczekam aż przejdzie szał nowości i co druga postać online nie będzie knightem - dalej będę ciągnął swoje pokemony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz no life sesje mam za soba, 2 bary do 71, nexus zaliczone, a z uk zrezygnowałem dla własnego dobra xD

mnowstwo dk, sam nawet probowałem. i na poczatku stiwerdziłem ze kaszana, nie mogłem sie połapac co jest co. moze pozniej bedzie lepiej.

w Borean Thundra jest dosłownie od zaj***nia ludu. ally horda , i co najlepsze ze nie ma klepania sie nawzajem xD kazdy sobie rzepke skrobie i robi questy.

co jeszcze smieszne, najczesciej na chatcie widac LF1M tank Nexus albo UK. a jako ze jestem warem to rozwazam respec na prota i bede miec 100% miejsce gdzie kolwiek bede chciał isc ^^

tylko nei iwem jak z levelowaniem w prot idzie :P

narazie tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezcie mnie nie dobijacie :P Juz mnie telepie ;] Kurde mam taka ochote pograc w to wotlk ze glowa mala ;] a musze jeszcze czekac ;/ Podzielcie sie jakimis wrazeniami a nie tylko gracie zgredy :P

Kolejki nawet po 2k, wszędzie dk, walka o moby, itemy, masakra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...