Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście http://www.frazpc.pl/pliki/2002/auto/10830...80962444583.jpg

A tu opis Naszemu tajnemu wysłannikowi - redaktorowi Łosiowi, udało się zdobyć w siedzibie kanadyjskiego ATI screenshoty z trzeciej (!) części ogromnie popularnej gry FarCry, obsługiwanej przez kartę Radeon X800 Ultra Pro XT. Było to możliwe jedynie dzięki zastosowaniu przez Łosia kamuflażu rodem z filmu o Obcym. Publikujemy te obrazki jako pierwszy serwis na świecie. W każdej chwili możemy zostać poproszeni przez ATI bądź Ubi Soft o ich usunięcie, więc napawajcie się tym widokiem póki czas.

Niezły montaż ale może za kilka lat kto wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście http://www.frazpc.pl/pliki/2002/auto/10830...80962444583.jpg

A tu opis Naszemu tajnemu wysłannikowi - redaktorowi Łosiowi, udało się zdobyć w siedzibie kanadyjskiego ATI screenshoty z trzeciej (!) części ogromnie popularnej gry FarCry, obsługiwanej przez kartę Radeon X800 Ultra Pro XT. Było to możliwe jedynie dzięki zastosowaniu przez Łosia kamuflażu rodem z filmu o Obcym. Publikujemy te obrazki jako pierwszy serwis na świecie. W każdej chwili możemy zostać poproszeni przez ATI bądź Ubi Soft o ich usunięcie, więc napawajcie się tym widokiem póki czas.

Niezły montaż ale może za kilka lat kto wie

 

 

Dołączona grafika

 

Super realistyczni wrogowie

 

Dołączona grafika

 

Far Cry operacja IRAK

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Ja chcę taka grę.

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !!!!

 

OOOOOOOOOO !!!!!!

Widze, ze Jodlasty ma już nowe screeny z najnowszej gry puszczonej na karcie Radeon X880 XT.

Wrażenia z tej nowej gry na pewno beda murowane....super realistyczne efekty ponoć beda. I to wszystko co najmniej 60 fps.

 

 

 

MEGA LOL :-) :-) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

I mozna Jodlastego bryke zestrzelic :D :lol:  :lol:

 

Nie nie nie :D

RENAULT 4 jest zrobiony ze specjalnie wzmacnianego tytanu,

wiec żadna broń z FAR CRY mu nie straszna

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pieknie jodlasty

skoro wielu dało sie nabrac to stary jestes super coderem.

Ja nie wiem...John Carmack powinien czym predzej dzwonic do Ciebie z propozycja i kontraktem na 10 lat :-) :-) :-)

 

tez bym zagral w taka gre gdzie sie rozpizdza bryke jodlastego...a jako BOSS na 25 levelu sam mistrz całego zamieszania...JODLASTY w zbroi

 

hahahahahaha.....dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście to już http://www.pclab.pl/art9890.html , nie wiem co za gostek ma za wtyki ale na pewno jest dobry w tym co robi szkoda, że ekipa tweaka nie ma takich znajomości co piła.

 

Wszystko okaże o 15.00 4 maja RADEON X800 XT, RADEON X800 PRO oraz GeForce 6800 Ultra w laboratorium PCLab.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie www.benchmark.pl można znaleźć charakterystyki kart Radeon X800 Pro i Radeon X800XT.

Z tego co mi wiadomo to premiery tych kart odbędą się 4 maja. Na stronie pclab.pl ma się pojawić test ów kat o godzinie 15 4 maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa maskotka ATI to imho totalny niewypał :lol: :lol: :lol: nie mam nic do ATI ale ta dziewczyna ma w sobie tyle uroku co dziwka pod latarnią, ATI powinno zmienić designera bo ten co jest to kozy w nosie pasać a nie dziewczyny projektować...żalosne

 

nie dośc ze jest strasznie kiczowato ubrana (zupełnie jak z jakiejś kiczowatej gry S-F ) to jeszcze tak naprawdę nic sobą nie pokazuje -żadnego postępu technologicznego tu nie widać :? Duzo lepiej wyszło to NVIDII (dużo bardziej kobieca i efektowna jest NALU...jedyna wada dla niektórych to ogon - nie ma się jak do niej zabrać :wink: )

 

HOWGH jak mawiają Indianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa maskotka ATI to imho totalny niewypał  :lol:  :lol:  :lol:  nie mam nic do ATI ale ta dziewczyna ma w sobie tyle uroku co dziwka pod latarnią, ATI powinno zmienić designera bo ten co jest to kozy w nosie pasać a nie dziewczyny projektować...żalosne

 

nie dośc ze jest strasznie kiczowato ubrana (zupełnie jak z jakiejś kiczowatej gry S-F  ) to jeszcze tak naprawdę nic sobą nie pokazuje -żadnego postępu technologicznego tu nie widać  :?  Duzo lepiej wyszło to NVIDII (dużo bardziej kobieca i efektowna jest NALU...jedyna wada dla niektórych to ogon - nie ma się jak do niej zabrać  :wink: )

 

HOWGH jak mawiają Indianie

WYJDŹ :evil: :x :kijem: :bij: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa maskotka ATI to imho totalny niewypał  :lol:  :lol:  :lol:  nie mam nic do ATI ale ta dziewczyna ma w sobie tyle uroku co dziwka pod latarnią, ATI powinno zmienić designera bo ten co jest to kozy w nosie pasać a nie dziewczyny projektować...żalosne

 

nie dośc ze jest strasznie kiczowato ubrana (zupełnie jak z jakiejś kiczowatej gry S-F  ) to jeszcze tak naprawdę nic sobą nie pokazuje -żadnego postępu technologicznego tu nie widać  :?  Duzo lepiej wyszło to NVIDII (dużo bardziej kobieca i efektowna jest NALU...jedyna wada dla niektórych to ogon - nie ma się jak do niej zabrać  :wink: )

 

HOWGH jak mawiają Indianie

WYJDŹ :evil: :x :kijem: :bij: :lol:

 

Dopsze jusz wychodze...jusz nie bede psze Pana :lol: :lol: :lol:

 

P.S. Mogliby dać dziewczynę w stylu tej z Ridge Racera na Ps2 ...ładna , sexowna, kobieca

 

http://www.namco.co.jp/wg/reikonagase/img/...reiko800-01.jpg

 

a nie to co ta plastikowa kiczowata lalka :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie to co ta plastikowa kiczowata lalka :x

Wiesz co? Popatrz na twarz Nalu. Jak nie widziałeś lalki to porównaj NALU do Barbi i zobaczysz gdzie jest kiczowata lalka! :lol: :lol: :lol: Rubby ma klase i widać, że jest pełna energii i chęci do działania, ma odwage i siłę! A Nalu??? Taka dziecinna cizia! :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusta i gusciki . Ta z namco to jest dopiero lalka . Ruby ma 80.000 polygonow a nalu 300.000 wiec co tu pisac . jednak Ruby mi sie bardziej podoba . Za to Nalu powala swoimi wlosami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

looooooooooooooooooooool dzieci widze, ze wy macie naprawde problemy. FAni ATI chwala Ruby, Nvidii chwala Nalu. Az strach pomyslec co sie stanie jak np. wasza dziewczyna okaze sie, ze lubi inna firme hehe. Rzucicie ja? :lol: :twisted: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...