Skocz do zawartości
Andygo

Whisper Rock IV problem

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Mam problem z Whisper Rockiem. Przy wlaczaniu kompa wlacza mi sie syrena. Po wejsciu do Biosa okazuje sie ze obroty wentylatora na procesorze wynosza raz 0 a zaraz potem 2700 rpm. Moja plyta glowna MSI KT4V, procesor Athlon XP+ 2000. Mialem ten problem juz wczesniej, ale w sklepie wymienili mi wentylator na nowy bo stwierdzili ze czujnik obrotow padl. Ale czy to mozliwe, zeby sie to stalo drugi raz z tym samym typem wentylatora. Jezeli ktos ma jakies sugestie bede wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A patrzyles przy otwartej budzie, czy wentyl rzeczywiscie tak dziwnie sie zachowuje? Na moim Asusie przy wlaczaniu kompa plyta tez twierdzi, ze wiatrak nie dziala (tyle ze nie buczy, lecz jak to Asus gada ludzkim glosem ;)), podczas gdy w rzeczywistosci kreci sie w najlepsze. Tak samo jak teraz z Zalmanem bylo przedtem z wentylem Arctic Cooling.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprawdzalem - przy otwartej budzie kreci sie caly czas i nie ma problemu - jak sie okazalo na tym pierwszym Whisper Rocku uznali mi gwarancje i dali nowy do sklepu. dzis bylem w sklepie i dostalem Glacialtecha Igloo 2510. Zobaczymy co sie bedzie dzialo. A propos gdzie moge w Biosie znalezc opcje wylaczania syreny? Dzieki za wszystkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kurcze, że też uznali ci gwarancję. Byłem z tym samym (miałem Solteka DRV4(kt266A))problemem i mi nie uznali. :(

Ale to dobrze bo teraz na abicie jest cacy, a wentylator jest całkiem niezły :)

A w jakim sklepie kupowałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...