Skocz do zawartości
Jodlasty

TP SA miłe zaskoczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj o 14,00 przestał mi działać net.

Odczekałem jeszcze 60min, a nóż-widelec coś się naprawi i nic.

OK, wiec dzwonie na infolinie (dla tych co mają DSL a nie wiedzą gdzie 0-800-120-811).

Zgłasza się kobieta - o nie, myślę sobie no to koniec nie dogadam się :)

Ale spoko przyjęła zgłoszenie i nawet zapytała się czy próbowałem zresetować modem -szok.

Teraz pozostało tylko czekać - taaa znając TP SA do końca świata...

18,00 dzwonią do mnie na komórkę. OOO jestem w szoku.

Że powinno już działać była awaria na węźle, sprawdzam i rzeczywiście DZIAŁA.

 

Musze powiedzieć, że się mile rozczarowałem

Może coś się jednak zmienia na lepsze, wiadomo wchodzimy do UE

i chyba nie chcą klientów zrażać bo inaczej pouciekają do konkurencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TPSA sa tysiace pracownikow.

Jak obierze tel. jakis konkretny czlowiek to Ci pomoze bo to w zasadzie tylko od niego zalezy.

Ale jak wiekszosc zarabia 600 pln/msc to maja to gleboko w d***

Polacy nadal mysla tak jak w komunie "czy sie stoi czy sie lezy 2000 sie nalezy".

I pindola, ze nie ma pracy, ze jest gorzej, ze wogole wszystko be.

To zalezy kto jak sobie szanuje prace. Wlasnie na takiego czlowieka trafiles, ktory sobie ja ceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to zupelnie inna firma - dsl'e obsluguje polpak, a nie neo+ i te ich "blekitne linie".

No to już wiem, dlaczego mi tak szybko usunęli awarię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600 pln/msc to maja to gleboko w d***

Polacy nadal mysla tak jak w komunie "czy sie stoi czy sie lezy 2000 sie nalezy".

Yyyy, wiem że OT ale tak mnie jakoś interesuje ile oni tam zarabiają? Hyy? ;]? Chyba więcej niż 600, nie? ;]>?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zatrudniają studentów i dlatego im mało płacą.

Ogólnie to fajna robota, siedzisz sobie w bardzo wygodnym fotelu, masz dostęp do neta raz na jakiś czas ktoś zadzwoni.

Prawie bajka, gdyby nie ta marna płaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja moge powiedziec, ze jak wrocilem do domku kolo 15godziny Neostrada kaput, czekal sobie pare godzin tak do 19 no i wkoncu zadzwonilem na blekitna linie, mowie ze netu nie ma, i ze w calym miescie nie ma jak tak neo i dsla (kolega ma dsl to wiem, i ponoc od rana juz nie bylo), dzwonie sie cos dowiedziec i facet wogole nic nie wiedzial, napisal tylko zgloszenie reklamacje i zapytaj jakiego mam windowsa hehe :), net byl dopiero na drugi dzien.

 

To fajnie wszystko wiedza, jezeli padl glowny wezel w miescie i oni NIC nie wiedzieli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba więcej niż 600, nie? ;]>?. 

 

 

Ci co odbierają telefony... nie uwierzysz ale nie dużo więcej :(
nie prawda.

Zalezy jak pracują jak na umowe o prace to 1080 ale jest totalna olewka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie prawda. 

Zalezy jak pracują jak na umowe o prace to 1080 ale jest totalna olewka

brutto...

A kto tam pracuje? Studenci, albo osoby już po studiach, które mogłby by zarabiac duuużo więcej, gdybyśmy nie żyli w takim pięknym kraju jak Polska :(

Nie sądzisz chyba, że za taką "wielką" kasę ktoś się będzie przykładał do pracy i siódme poty z siebie wydawał ... i tak nic z tego nie będzie miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi raz net nie dzialal i po 2h przyjechal koles do domu (!!)

Śnieg byl wtedy po kolana i 10 rano.. byle w szoku.

Sek w tym ze kabelek byl za slabo wcicniety (tz zyebala byla zapinka przy gniazdku) Wiec koles widzoc ze mi wszystko dziala pojechal se.

 

Ogolnie na ogol szybko reaguja... chyba ze akurat weekend to trzeba do poniedzialku czekac (sic!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie prawda.  

Zalezy jak pracują jak na umowe o prace to 1080 ale jest totalna olewka

brutto...

A kto tam pracuje? Studenci, albo osoby już po studiach, które mogłby by zarabiac duuużo więcej, gdybyśmy nie żyli w takim pięknym kraju jak Polska :(

Nie sądzisz chyba, że za taką "wielką" kasę ktoś się będzie przykładał do pracy i siódme poty z siebie wydawał ... i tak nic z tego nie będzie miał.

moj znajomy pracowal jako spawacz w zime pod wiata. pracowal od godziny 7 do 21 z 2 przerwami po 30 min. za miesiac pracy dostal 500 zl. ja dostaje ponizej 1000 a przewija mi sie przez reca sprzet warty setki tysiecy zl ( pracuje jako magazynier w firmie budowlanej) i za to odpowiadam. w tylek dostaje sie nie zle ale za to silowni nie czeba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takimi pensjami to w naszym ukochanym kraju można tylko WEGETOWAĆ.

A o założeniu rodziny, kupieniu mieszkania, już nawet nie wspominam o częściach do komputera można zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...