Skocz do zawartości
Sfx

inteligo

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat z zakładki "MOJE DANE" : jeżeli Twoje dane uległy zmianie lub są inne niż zaprezentowane powyżej, skontaktuj się z konsultantem Inteligo pod numerem 0 800 121 121 lub (81) 535 67 89.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy numer musisz podac konsultatowi. Mam ten sam problem , od 4 miesiecy ktos dostaje moje sms bo pomylilem sie przy zakaladniu konta a teraz nie mam czasu tego zminiec :].

A co do inteligo to lipa jest jest jeszcze z wyplacaniem z bankomatu , za kazdym razem 4,50 pln w plecy. Niby malo ale mi tak miesiecznie 30-50 pln schodzi :/

Ale generanie konto fajne, chociaz mbank chyba lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem konto w Inteligo 1,5 roku i zrezygnowałem na rzecz mBanku. Miałem tam dwa konta: prywatne i firmowe. Jak mi dowalili opłaty za wypłatę z bankomatu rodzimego to sobie odpuściłem. Ogólnie od roku mam konta w mBanku i jestem umiarkowanie zadowolony. Umiarkowanie ponieważ w lutym dowalili 50gr za przelew z konta prywatnego. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

A co do inteligo to lipa jest jest jeszcze z wyplacaniem z bankomatu , za kazdym razem 4,50 pln w plecy. Niby malo ale mi tak miesiecznie 30-50 pln schodzi :/

Za wypłacenie pieniędzy z bankomatów PKO BP nie płacisz prowizji. Cytat ze strony inteligo

Obecnie wszyscy posiadacze kont prywatnych mogą korzystać za darmo z wszystkich bankomatów PKO Banku Polskiego. Bankomatów PKO Banku Polskiego jest obecnie ponad 1700, (...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wypłacenie pieniędzy z bankomatów PKO BP nie płacisz prowizji. Cytat ze  strony inteligo

Dokładnie

Ja nic nie płacę bo wiem gdzie wypłacać, a tych bankomatów jest jak mrówków i kartoflów ;)

A jako ciekawostkę powiem, że jak wypłacam pieniądze to zanim bankomat zdąży wydać mi pieniądze to już dostaję SMSa o tym fakcie hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Za wypłacenie pieniędzy z bankomatów PKO BP nie płacisz prowizji. Cytat ze  strony inteligo

Dokładnie

Ja nic nie płacę bo wiem gdzie wypłacać, a tych bankomatów jest jak mrówków i kartoflów ;)

A jako ciekawostkę powiem, że jak wypłacam pieniądze to zanim bankomat zdąży wydać mi pieniądze to już dostaję SMSa o tym fakcie hehe.

To samo u mnie. Aaaa tak z naszego podworka. Ostatnio dostaje dokladna lokacja skad wyplacalem. KIedys np. na Swirskiego w I oddziale niepokazywalo. Aha i uwazaj na ten drugi bankomat (nowy) czasem nierealizuje. Ale kasa na koncie pozostaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ogólnie od roku mam konta w mBanku i jestem umiarkowanie zadowolony. Umiarkowanie ponieważ w lutym dowalili 50gr za przelew z konta prywatnego.  :(

potrącili pieniądze bo dostałeś wpłatę na konto, czy potrącili za przelew ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No to i ja się wypowiem, może przyda się komuś kto kiedyś będzie miał jeszcze jakieś wątpliwości co do Inteligo.

 

Otóż posiadam tam również konto (młodzieżowe), zakładałem przez internet.

Następnie musiałem wysłać pewne dokumenty z podpisem rodziców do Wawy i w ciągu 2 tygodniu zapukał do moich drzwi kurier, kilka formalności i po sprawie.

Obsługa również bardzo miła - duży plus.

Ja niestety mam miesiąc,że płacę a niekiedy nie płacę, tak jak już ktoś napisał jeśli na koncie miesięcznie jest < 100PLN wtedy pobierają opłacę w wysokości 3,xxPLN

Usługa sms, za każdego sms-a ciągną odemnie 0,46PLN

Kiedy kończy mi się zdrapka z kodami do e-banku zawsze na czas przysyłają następną.

 

Reasumując polecam wybór tego banku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie i w porzadku. Niestety karta kodow, to totalna bzdura i nieporozumienie. Nie rozumiem, dlaczego nie ma tokenow - za drogie ?

A dlaczego karta to glupota - kto sie spotkal z pojeciem phishingu ten wie. Jezeli podmienie strone inteligo na spreparowana przez siebie i wcisne komus, zeby sie na niej zalogowal i przeprowadzil tranzakcje, to mam jego login, haslo i nr z karty kodow. I moze sobie te karte w rzyc wsadzic, bo wiekszosc ludzi dokonuje gora jednej tranzakcji na dobe - wiec zanim sie zorientuja, ze cos jest nie tak z kodem, ich pieniadze juz beda lezaly w Abudabi :mrgreen: . Z tokenem tak latwo sie nie da, bo mialbym tylko minute na wykradzenie kodu 8)

Oczywiscie cala sytuacja jest czysto hipotetyczna i w celach edukacyjnych.

A co do wpadki - moglo zdarzyc sie kazdemu, nie wiem o co taka afera. I niech ten caly Tomek nie pitoli, ze spodziewal sie wplaty etc. etc. Gowno prawda, nie mogl znac numeru rachunku przed zalogowaniem, wiec jak mogl sie jej spodziewac ? Zobaczyl, ze trafilo sie, to wyczyscil momentalnie konto i glupa rznie :mur: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Z tokenem tak latwo sie nie da, bo mialbym tylko minute na wykradzenie kodu 8)...

A później musisz znów wykraść kod, żeby potwierdzić realizację zlecenia :D, przynajminiej tak jest w Lucas Banku :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam odpukac narazie nic sie nie dzieje z kontem na inteligo... karta kodow jest spoko, tokeny pewnie za drogie dla nich... mam juz konto od ponad 2 lat w tym banku i bardzo polecam... mozna placic karta w sklepach internetowych czy serwisach np. bukmacherskich... :) a o to mi przede wszystkim chodzilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później musisz znów wykraść kod, żeby potwierdzić realizację zlecenia :D, przynajminiej tak jest w Lucas Banku :wink:

1609737[/snapback]

Zgadza się. Mam konto w Lukas Banku i aby przeprowadzić transakcję muszę podać przy logowaniu login, hasło i numer z tokena. Przy wykonywaniu jakiejkolwiek transakcji muszę podać hasło i następny numer z tokena.

 

Myślę, że e-konto w Lukasie jest bardziej opłacalne niż Inteligo. Moje całkowite opłaty miesięczne to 4 zł ( 0 zł prowadzenie konta, 1 zł karta visa electron + 3 zł za token - płatne raz na rok w kwocie 36 zł).

Plusy:

+ bardzo bezpieczne połączenie (token elektroniczny)

+ darmowe przelewy (do wszystkich banków w polsce (nie ukrywam, że głównie to mnie przekonało do Lukasa)

+ brak opłat za prowadzenie konta niezależnie od salda

 

minusy:

- niskie oprocentowanie - 1 % (ale kto trzyma kasę na RORze dla procentów)

- w porównaniu do Inteligo mała ilość bankomatów (ale dla mnie wystarczająca)

 

Więc szczerze polecam jako rozsądną alternatywę dla Inteligo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 lata mam inteligo i jestem zadowolony.Wszystko pasi.Tylkol czasem jak chcę sprawdzic stan konta o godzinie 3.00 w nocy to serwis nie czynny :] Ciekawostka:jak rok temu kupywałem samochod to dla poprzedniego właściciela zrobiłem przelew 20000zł.Na drugi dzien patrze, dalej mam tytle samo na koncie.Zadzwoniłem do inteligo z wyjaśnieniem sprawy to powiedzieli mi ze tranzakcje na takie kwoty są dodatkowo zabezpieczone i zebym wpisał nowy numer komorki do swoich danych to by do mnie zadzwonili z potwierdzeniem a tak sie nie mogli dodzwonic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio myślałem nad kontem, i jednak chyba wybiore mBank. Po pierwsze - za darmo, po drugie - zawsze mi cośtam kasy dojdzie(procent), po trzecie - wkażdej chwili moge wziac kase (ale trace procent). Jedyny minus to chyba ilość bankomatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Visual

 

1.przelewy masz płątne

2.Skoro napisałeś ze bez płątne czy pewnie chodzi ci oto ze intelig płątne(3zł na miecha??)Ale skoro napisałeś ze procent-a inteligo płątne to bedziesz miał na koncie mniej niz 100zł czyli jaki procent??

 

3. a w inteligo nie mozesz wziąć kasy w kazdej chwili??nie rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam rachunki i w inteligo i w mBanku. Zdecydowany plus na korzyść inteligo to ilość dostepnych bankomatów-co powoduje, iż całą kasę trzymam na tym rachunku. Pomijając ten fakt, to mbank jest lepszy (prowadzenie rachunku jest bezpłatne, w inteligo 1zł miesięcznie za vise electron, przelewy po 50 gr, a w inteligo po 1zł, minimalnie większe oprocentowanie w mbanku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Visual

 

3. a w inteligo nie mozesz wziąć kasy w kazdej chwili??nie rozumiem?

1621131[/snapback]

 

Nie :mad:

 

Maja CODZIENNA 'inwertaryzacje' ~ 0-1 w nocy, nieraz sie zdazylo ze potrzebowalem cos kupic przez neta, albo wyplacic szybko kase z bankomatu bo byla impreza a tu ZONK :?

 

mBank pod tym wzgledem wypada super.

 

 

Pozatym juz prawie rok sie ciagnie sprawa mojego brata, ktoremu z inteligo zajumali ze sklonowanej karty ponad 2000zl.....

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FumFel_20:

1. 0.50gr, i tak taniej niz w inteligo

2. nie rozumiem tego co napisałeś w drugiej czesci tego punktu :P bede trzymał >100 zł bo po co trzymać tam pare groszy :P

3. a tak se napisałem ;)

 

Wybieram mBank bo nie trzeba bulić za korzystanie co miesiąc.

Pozatym juz prawie rok sie ciagnie sprawa mojego brata, ktoremu z inteligo zajumali ze sklonowanej karty ponad 2000zl.....

To mnie jeszcze bardziej przekonuje do mBanku.

 

//EDIT: chyba powinniśmy zrobić sobie topic o mBanku, bo tu jest o Inteligo, więc to OT :)

Edytowane przez Visual

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...