Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Zakłady Bukmacherskie!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dziwi mnie, że na tak ogromnym forum nie było takiego tematu :wink:

Do rzeczy:

 

Temat dotyczy zakładów bukmacherskich, zarówno tych "prawdziwych" - STS, Profesjonal, jak i "wirtualnych" - Expekt...

 

Chodzi mi tu głównie o wasze typy na konkretne mecze, analizy, sposoby gry, stawki, największe wygrane, rozczarowania... itd. :)

 

Może zaczne: Jutro mamy 2 mecze w 1/4 LM -

Olympique Lyon - FC Porto

Ciężki mecz, każdy typ może "wejść" jednaka awans FC Porto jest już raczej przesądzony :wink:

 

Deportivo la Coruna - AC Milan

Obstawiał bym 1 AC Milan może bez obawy pozwolić sobie na porażkę. A oglądając 1 mecz odniosłem wrażenie, że gdyby nie te 3 nieszczęsne bramki w przeciągu kilku minut to Deportivo mogło śmiało powalczyć :)

 

Pozdro! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w obstawianie juz sie nie bawie.moja wiedza na temat sportu strasznie spadla i nadal spada.

najwieksze porazki: 2x100zl w plecy :)

 

najwieksza wygrana to okolo 180zl.

 

zawsze gralem w profesjonalu:ogolnie przez caly czas jaki gralem jestem w sumie ponad 200zl do przadu, ale nie wielu ma takie szczescie jak ja!!!

 

co do dep.-milan nie stawialbym 1. ponieaz wlosi beda sie bronic a jak wiadomo robia to calkiem dobrze i w koncowce dep. moze sie rzucic do rozpaczliwego ataku,a jak to sie moze skonczyc to kazdy wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o takich typach:

 

Legia- Polkowice 1

 

Polar- Pogoń 2

 

Wisła P. - Wisła k. 2

 

mi się zdaje że powinny bez problemu wejść, ale w sumie to obstawiam pierwrszwy raz, polską lige śledze od jakiegoś roku, ale wole sie spytać ekspertów :wink: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też postawiłbym na AC Milan a tu niespodzianka! Koniec pierwszej połowy i już 3:0 dla Deportivo... ehh coś ostatnio źle się dzieje w piłce nożnej ;) Ja tam zazwyczaj wysyłam systemiki w Toto-MIX`ie bo STSów niestety nie ma u mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He He :)

Wiedziałem, że Deportivo wygra, ale, że aż tyle :o

 

No nO no... kursik był niezły :)

 

pawelec_x => spokojnie powinno wejść :)

Jedyne co niepewne to Wisła K. :D

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też postawiłbym na AC Milan a tu niespodzianka! Koniec pierwszej połowy i już 3:0 dla Deportivo... ehh coś ostatnio źle się dzieje w piłce nożnej ;) Ja tam zazwyczaj wysyłam systemiki w Toto-MIX`ie bo STSów niestety nie ma u mnie :(

i o to w sporcie chodzi niczego niemozna byc pewnym ;) ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio troszke $ zbilem na ustawionych meczach w Turcji:) Najpierw Galatasar mialo z kims u siebie przegrac (kurs 5:) wszedl oczywiscie a potem jeszcze dwa mecze G`birgli i cos tam jeszcze kursy po 2.10. Tylko takie mecze stawiam, skutecznosc jak narazie 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jutro stawiam 200zl na awans porto i milanu, mam nadzieje ze z 50zl zarobie :) oby.

Zarobiles? 8)

 

No to kolega ma 200 zł w plecy :lol:

cholera caly dzien sie wkuzalem ze do profeska nie zdazylem :)

teraz gryze sciane ze szczescia!!!

normalnie czuje sie jakbym te 200 wygral.:)

 

dwa bale i juz z 200 zostalo 108.38 zl :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio troszke $ zbilem na ustawionych meczach w Turcji:) Najpierw Galatasar mialo z kims u siebie przegrac (kurs 5:) wszedl oczywiscie a potem jeszcze dwa mecze G`birgli i cos tam jeszcze kursy po 2.10. Tylko takie mecze stawiam, skutecznosc jak narazie 100% :)

może byś sie nie chwalił tylko powiedział skąd masz cynk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio troszke $ zbilem na ustawionych meczach w Turcji:) Najpierw Galatasar mialo z kims u siebie przegrac (kurs 5:) wszedl oczywiscie a potem jeszcze dwa mecze G`birgli i cos tam jeszcze kursy po 2.10. Tylko takie mecze stawiam, skutecznosc jak narazie 100% :)

może byś sie nie chwalił tylko powiedział skąd masz cynk :D

 

mam kumpla ktory w tym siedzi non stop, jest w ciaglym kontakcie z podobnymi klientami na necie:) jeden cos gdzies uslyszy, drugi cos gdzies wyczyta, trzeciumu ktos cynka da z turcji i tak chlopcy $ zarabiaja:) ja od niego czasami jakies "pewniaczki" wyciagam noi tez troche mam z tego procederu:) ale na nastepne takie fajne meczki (kurs 5) jak ostatnio sie trafily mowi ze bede musial troche poczekac. bo to jest walka - trzeba zdazyc przed bukami zeby niepoblokowali "podejrzanych" meczow:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amica - świt 1

lech - widzew 1

arsenal - leeds 1

chelsea - everton 1

stuttgart - frankfurt 1

werder - hannover 1

dortmund - bayern 2

psv - nijmegen 1

ajax - roosendal 1

rengers - patrick 1

valencia - sociedad 1

sevilla -santander 1/2 0

guingamp - metz 1/2 0

wisła - legia 1 :) stawiamy wszystko na jednym kuponie za 10 zeta i mamy 2500 zeta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amica - świt  1  

lech - widzew  1

arsenal - leeds 1

chelsea - everton 1

stuttgart - frankfurt 1

werder - hannover 1

dortmund - bayern 2

psv - nijmegen 1

ajax - roosendal 1

rengers - patrick 1

valencia - sociedad 1

sevilla -santander 1/2  0  

guingamp - metz 1/2  0

wisła - legia 1 :) stawiamy wszystko na jednym kuponie za 10 zeta  i mamy 2500 zeta :)

 

 

Ten ostatni mecz ci z pewnością nie wejdzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...