Skocz do zawartości
Fieldy

Omegi rulezzzz

Rekomendowane odpowiedzi

na mojej karcie MSI GeForce4 4800SE TI [VTD8X] bez podkrecania za pomoca najnowszych omeg na presecie Quality w 3dmarku01 SE wynik podniosl mi sie o prawie 500 punktow z 10474[czy cos kolo tego] do 10976 !!! to niesamowite a jakie wy macie doswaidczenia ze sterwonikami omega???

 

http://www.omegacorner.com/ - strona tych nieoficjalnych wspanialych sterownikow polecam preset quality a nie performence ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a rozne :? 8)

 

Na Ati chodza w wiekszosci OK, wyzsza wydajnosc ale czasem jest wiecej bledow w wyswietlaniu grafiki.

 

Na nVidii (wsumie to tylko naGF2PRO sprzwdzalem ) to raczej sie nienadawaly bo nie dalo sie odpalic 3dmarka :/ moze to wina ze wybralem zla wersje , mialem tez malo czasu i nie przeprowadzalem testow z weiksza iloscia sterow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlsnie nei to ucinanie detali to przy 41.xx jest ale tu nie! powiem wiecej jak ustawisz preset na quality to odblokowuje sie specjalny pozoim direct3d ktory daje jescze p 15% wiecej detali !! moge zczystym sercem polecic 500pt i WIECEJ sczegolow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee w ati to nie wiem a w nvidi tne poziom to po prostu puste pole w meijscu wyboru direct3d autor tlumaczy ze to jest wlasnei dodan przez neog opcja zmodyfikowal on plik .inf sterownka by uzyskac takie cos wazne ze to naprawde dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli w Omegach bedziesz mial 15% wiecej detali to sie do nich przekonam. Wczesniejsze(dawne) podejscie do tych sterow nie zrobilo na mnie zadnego wrazenia :(

Udowodnij to najlepiej dwoma identycznymi obrazkami z catalystow i omeg. Oczywiscie niech ustawienia wszedziwe beda takie same na tyle na ile dane stery pozwalaja. (jakosc mip-map itp)

Najlepiej zrob testy przy aax4 i afx16...

Senks :D

 

p.s.

Dobrze jesli podobna operacje zrobilby fan omeg, ktory posiada Ati.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhe wlasnie o to chodzi omegi maja ztweakowane ustawienia sterowniki sa nie przerobione tylko plik.inf zmodyfikowany isntluja sie z ustawieniami specjalnymi np wyzszym poziomem minimap o to wlasnei chodzi r u understand :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie gram w gry :P brat gra :P hmm opieram sie na 500 ptsowym podniesieniem wyniku w 3dmarku ale co mnei zdziwilo NIE zauwazylem zadnego odszczegolwoienai wrecz przeciwnei jak patrze ajk brat gra mysle ze grafika sie porawila sciagnij najnowsza wersje wyprobuj zawsze mzoesz woric do starych sterownikow mysle jednak ze przekonasz sie do omeg w kazdym raize polecam piowedz mi jaie wrazenia masz jak juz zainstlujesz najnowsza wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pitt b nei przeczytales readame w wersji 1.4523 jest blad w presecie perfomance zwiazany z opengl !! w wersji 1.4523a blad zostal poprawiony czytaj readme jak cos instalujesz :D

http://tweaks.apota.co.uk/files/nvidia_wxp...mega_14523a.exe stad ssji preset quality i zobaczysz moc omeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaj readme jak cos instalujesz :D

Nie bądź taki Słodowy :lol: bo dobrze wiem co instaluję. Mówię właśnie o tej wersji (z "a").

Przetestuję je jeszcze na nowym systemie - bo stary zdążył się już zaśmiecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale plama... :(

IMPORTANT: The Omega Drivers for the Win9x/ME platform will NO LONGER be developed

Gorsza sprawa, ze ja wlasnie do giercowania uzywam 98SE a 2000ki do pracy. Mam tylko nadzieje, ze Ati sie opamieta i idac tropem M$ jeszcze jakis czas bedzie wspierac ten system!?!

 

I tak oto na naszych oczach usmierca sie system operacyjny :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz trza isc z postępem szkoda ze musze dzielic komputer z rodzinka :/ tak to bym wogole wywalil ta wingroze i znow przesiadl se na mojego linuksiorka no coz musze poczekac az bede mial wlasny komp wtedy zawiesze se taka szarfe wingrolz free zone :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...