Skocz do zawartości
forest kila zbila

Nowy team SETI, liczymy dla tweak'a :-D

Rekomendowane odpowiedzi

Helou :-D

 

Niniejszym wszem i wobec ogłaszam przemianowanie mojego akaunta na '''''Forest Kila Zbila and przyjaciele TEAM''''' :-D od dzisiaj liczymy razem :-D

 

z głęboko w duchu na stałe przywartym patriotyzmem podnosimy naszą broń w imie zwycięstwa forum naszego nad chordami przekupnmych niewiernych którzy sprzedali się za kolorowe paski !! i przeto powiadam Wam! Będzie Nas więcej i za nami pujdą kolejni :-) zapraszam :-D

 

TUTAJ strona naszego Temu :-)

 

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom pewno ale wiesz jakosc to my mamy w standardzie ;-) joke ;-) oczywiscie ze jakosc sie liczy, cieszy jednak odzew z jakim sie spotykamy :-]

 

co do jakosci to prawdopodobnie juz niedlugo kilkanascie anonimowych p4 2,66 i kilkanascie celkow 1,7 @ srednio ~5h dziennie :-D bedzie liczylo z nami :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom pewno ale wiesz jakosc to my mamy w standardzie    ;-)  joke ;-)  oczywiscie ze jakosc sie liczy, cieszy jednak odzew z jakim sie spotykamy :-]

 

co do jakosci to prawdopodobnie juz niedlugo kilkanascie anonimowych p4 2,66 i kilkanascie celkow 1,7 @ srednio ~5h dziennie    :-D bedzie liczylo z nami    :-D

no to loooz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie popieram Birdmana nie ilosc a jakosc ale jak juz jakosc ma sie w herbie :)

To zaczynam sie bac!!!

Ale upor sie liczy ech pamietasz Birdman jaka walka miedzy nami byla dokad nie uciekles?

U nas jest tylko 4 aktywnych liczacych z tego 3ech 24/h

a reszta z doskoku ale i im dziekujemy dzieki wspolnej walce osiagnelismy 10tke!!!

A i w aktywnosci na koncu bo na koncu ale sie zawsze lapiemy!

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie popieram Birdmana nie ilosc a jakosc ale jak juz jakosc ma sie w herbie :)

To zaczynam sie bac!!!

Ale upor sie liczy ech pamietasz Birdman jaka walka miedzy nami byla dokad nie uciekles?

U nas jest tylko 4 aktywnych liczacych z tego 3ech 24/h

a reszta z doskoku ale i im dziekujemy dzieki wspolnej walce osiagnelismy 10tke!!!

A i w aktywnosci na koncu bo na koncu ale sie zawsze lapiemy!

Pozdrawiam.

ano byla, byla... teraz walcze z fido i chaosem; mam nadzieje ze ich w koncu tez dopadne i odstawie daleko w tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak wszyscy sie gdzies dolanczaja!

A do nas nikt nie chce :(

Koniec jest bliski!

Marketing zawodzi chyba sie podam do dymisji!

Jesli chodzi o nazwe Teamu to mozemy zmienic!

Po rozpatrzeniu wnioskow nowych czlonkow (jesli takowi jednak sie zdecyduja przylaczyc do nas)

Pozdro!

W imieniu Bydgoszcz Team!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie nazekaj popatrz ile wy liczycie,,, jeszcze z miesiac-dwa macie luzz tam na gorze potem was zjemy na sniadanie ;-) joke ;-)

 

pamietaj tez ze rywalizacja w tabeli to takie meczyki towazyskie a celem ostatecnym jest, bo nie inaczej, dominacja Tweak'a we wszechświecie :-)

 

moze podlaczysz bydgoszcz team do nas ? ;-)

 

PS dzisiaj dolacza sie do nas moj dobry kumpel z 2000+,, nie kreconym :-]

Powitajcie DUDBoy'a :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witamy DUDBoya.

Dzieki za propozycje fuzji ale niewykonalne!

Bo bysmy stracili dotychczasowe WU

To tylko pojedynczy USER moze sie przylaczyc do TEAMU a nie

TEAM do TEAMU.

Chyda zagmatwalem :)

Pozdro!

Szkoda ze Seti sie konczy ale powalczymy w Bionicle.

Tak wiec moze jednak przylaczcie sie do nas?

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znowu z tego co wiem to przechodzą ale nie bedzie doliczane do tych co jest tylko jakos od nowa :D kurde no nie wiem wkońcu w co wierzyć :(

ja tez nie :roll: dlatego narazie sie tym nie przejmuje

a tak wogole kontroluje ktos co sie w tym Bionicle dzieje :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam cos:

Climateprediction.net jest jednym z pierwszych projektów typu przetwarzania rozproszonego, który zostanie przeniesiony na platforme BIONIC. Według najnowszych informacji pierwsze testy przebiegają pomyślnie. Autorom udało się uruchomić komputerowy model oceanów (tzw. Hadley Centre's slab-ocean model) na nowej platformie, pod systemem Windows, Linux oraz Mac OSX. Według wstępnych założeń, gotowy klient CPDN działający na platformie BIONIC powinien być gotowy w ciagu 2 do 3 miesięcy.

 

Wysłany przez jojo dnia 11-03-2004 o godz. 18:43:04 (5 odsłon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to sie kończy kiedy?? kurna trzebabędzie od nowa przekonywać ludzi do liczenia :wink:

No co Ty... mowisz im, ze sie zmienila wersja programu, ktory liczy i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...