Skocz do zawartości
libero

Dlaczeg jestes Debilem ! Uzasadnij swoja odpowiedz !

Rekomendowane odpowiedzi

Za namowa reeda pisze odtatni swoj post.

 

 

Pytanie jest jak w temacie :

 

A Kieruje je do osob ktore roz<span style="color:red;">[ciach!]</span>lily to forum

A w szczegulnosci osla laczke !

czy nazwa "osla" az tak wam sie kojazy ze zachowujecie sie jak osly ?

Myslalem ze jest ona po to zeby rozmawiac na rozne tematy ale inteligetnie w miare

Tylko ze jednak zel myslalem ! No ale coz czasami zapominam ze to Polska ze tu niektorym ciezko sie mysli ale czy tak trudno jakies pozory zachowac ?

 

 

Zegnam Was poraz ostatni :(

Thx za mile chwile dla niektorych userow !

PA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja pier*** widzę że jest nowa moda

honorowe opuszczenie forum

Taa... zauwazylem. No ale cóż, nikt nikogo tutaj nie trzyma. Coś czuję że czasowe bany wejdą do użytku, czyli blokada na forum na kilka dni dla niektórych "odmiennych" userów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja pier*** widzę że jest nowa moda

honorowe opuszczenie forum

Taa... zauwazylem. No ale cóż, nikt nikogo tutaj nie trzyma. Coś czuję że czasowe bany wejdą do użytku, czyli blokada na forum na kilka dni dla niektórych "odmiennych" userów...

I dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za namowa reeda pisze odtatni swoj post.

 

 

Pytanie jest jak w temacie :

 

A Kieruje je do osob ktore roz<span style="color:red;">[ciach!]</span>lily to forum 

A w szczegulnosci osla laczke ! 

czy nazwa "osla" az tak wam sie kojazy ze zachowujecie sie jak osly ? 

Myslalem ze jest ona po to zeby rozmawiac na rozne tematy ale inteligetnie w miare 

Tylko ze jednak zel myslalem ! No ale coz czasami zapominam ze to Polska ze tu niektorym ciezko sie mysli ale czy tak trudno jakies pozory zachowac ? 

 

 

Zegnam Was poraz ostatni :( 

Thx za mile chwile dla niektorych userow ! 

PA.

Szkoda, byłeś jednym z nielicznych forumowiczów z którymi można było tak naprawdę podyskutować........

Co sie wogule do jasnej h dzieje, jeszcze niedawno wsio było spoko, a teraz ???????????

Niech ktoś coś z tym zrobi, bo to forum jest naprawde dobre, dlaczego przez kilku frajerów którzy rzucają bluzgi na prawo i na lewo, i takie tam ma sie to rozlecieć.

Chyba panowie administratorzy powinni tym się zająć i dawać bany nieodpowiedzialnym osobom, a tak.... XON, Libero i inni naprawde spox forumowicze opuszczją nas...... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez niektorych forumowiczow (porzewaznie poczatkujacych majacych od 1 do 10 postow) rezygnuja ludzie,ktorzy naprawde budowali to forum od pieluch. A myslal kto moze o jakims okresie probnym dla nowych? Nagana nalezy sie takze dla moderatoro i adminow za nieutrzymywanie porzadku na tym dobrodziejstwie zwanym "Forum". Naprawde wielka szkoda tego forum. jak zaczynalem bylo spoko,moglem znalezc wszystko. a teraz? "Czy zdarzylo Ci sie Sikac do umywalki?" , "Jak czytasz PCMCIA" "Jak czytasz GEforce" :evil: :x

 

Kogo to obchodzi?

 

A wiec drodzy "opiekuni forum", mam prosbe. Zrobcie wreszcie porzadek z tym co sie tutaj dzieje! :roll:

 

A co do milych,pomocnych i uczciwych userow mam prosbe NIE ODCHODZCIE bo tylko dzieki wam to forum istnieje! :cry:

 

Kto mnie popiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja pier*** widzę że jest nowa moda

honorowe opuszczenie forum

Taa... zauwazylem. No ale cóż, nikt nikogo tutaj nie trzyma. Coś czuję że czasowe bany wejdą do użytku, czyli blokada na forum na kilka dni dla niektórych "odmiennych" userów...

:arrow: z tymi czasowymi banami to bardzo dobry pomysl. moze wkoncu forum odzyska dawna swiatlosc i najlepsi user'zy powroca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak sobie patrze i obserwuje to wszystko. Lisek, uczeszczasz moze na inne fora? Obojetnie o czym, ich tematyka nie ma znaczenia. Popatrz np. na forum.battlenet.pl [jestem tam modkiem m.in. D2X]. Widzisz tam jakis burdel? Nie? A wiesz czemu tam nie ma balaganu? Bo jest czterech adminow, pieciu globalnych modkow i kilku modkow przyporzadkowanych do danych boardow. Oni pilnuja, aby byl porzadek. A niesfornych userow sie na poczatku tylko ostrzega. Jesli to nie pomoze, to ban i koniec gadania. Ale nie mozna banowac byle kogo [lub osoby niewlasciwe, bez powodu], patrzec na burdel na forum spokojnym okiem, jeszcze smiac sie w topicu w ktorym ludzie narzekaja na rzeczywiscie beznadziejna sytuacje i pozwalac odchodzic najlepszym userom wlasnie przez to wszystko. Trzba sie wziac do roboty.

 

Mam nadzieje ze za ten post bana nie zarobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak sobie patrze i obserwuje to wszystko. Lisek, uczeszczasz moze na inne fora? Obojetnie o czym, ich tematyka nie ma znaczenia. Popatrz np. na forum.battlenet.pl [jestem tam modkiem m.in. D2X]. Widzisz tam jakis burdel? Nie? A wiesz czemu tam nie ma balaganu? Bo jest czterech adminow, pieciu globalnych modkow i kilku modkow przyporzadkowanych do danych boardow. Oni pilnuja, aby byl porzadek. A niesfornych userow sie na poczatku tylko ostrzega.

http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?TopicID=9459

 

Taaa, zajebisty porządek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak sobie patrze i obserwuje to wszystko. Lisek, uczeszczasz moze na inne fora? Obojetnie o czym, ich tematyka nie ma znaczenia. Popatrz np. na forum.battlenet.pl [jestem tam modkiem m.in. D2X]. Widzisz tam jakis burdel? Nie? A wiesz czemu tam nie ma balaganu? Bo jest czterech adminow, pieciu globalnych modkow i kilku modkow przyporzadkowanych do danych boardow. Oni pilnuja, aby byl porzadek. A niesfornych userow sie na poczatku tylko ostrzega.

http://forum.battlenet.pl/viewtopic.php?TopicID=9459

 

Taaa, zajebisty porządek :)

:lol: Skąd my to znamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widac ze nasi najlepsi FOORUMOWCy odhadzac bez MEdal'a OF honor'a poddaja sie :roll: hmmm mosze Xon w koncu zrozumie ze bez niego i libero to forum zamieni sie w istny BURDEL tak DOM PUBLICZNY IDIOTOW :P

 

 

 

:wink:

 

hmm pisze sie na Clean and cleanera tego forum , moge znawet zaczac teraz zaraz !!!

 

 

 

POZDRO dla Xon'a i LIbero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No takich rzeczy nie unikniesz wa calosci, ale porownaj sobie jednak to forum a tamto. Gdzie jest czysciej, gdzie jest mniej debili? Ja znam oba fora i znam odpowiedz. Domysl sie jej.

Apeluje o wprowadzenie wiekszej liczby moderatorow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez niektorych forumowiczow (porzewaznie poczatkujacych majacych od 1 do 10 postow) rezygnuja ludzie,ktorzy naprawde budowali to forum od pieluch. A myslal kto moze o jakims okresie probnym dla nowych? Nagana nalezy sie takze dla moderatoro i adminow za nieutrzymywanie porzadku na tym dobrodziejstwie zwanym "Forum". Naprawde wielka szkoda tego forum. jak zaczynalem bylo spoko,moglem znalezc wszystko. a teraz? "Czy zdarzylo Ci sie Sikac do umywalki?" , "Jak czytasz PCMCIA" "Jak czytasz  GEforce"  :evil:  :x  

 

Kogo to obchodzi?

 

A wiec drodzy "opiekuni forum", mam prosbe. Zrobcie wreszcie porzadek z tym co sie tutaj dzieje! :roll:  

 

A co do milych,pomocnych i uczciwych userow mam prosbe NIE ODCHODZCIE bo tylko dzieki wam to forum istnieje! :cry:  

 

Kto mnie popiera?

Latwo Ci tak walic nagany dla modkow :?

Jak komus przesuniesz topic bo nie na tym forum osiol pisze to zaraz wrzask !

O kasowaniu i zamykaniu juz nie wspominam.

Wszyscy placza ze sie robi syf, ze debilstwo i dno w ogole, ale kto to robi ???

Ci co tak wrzeszcza i sie oburzaja !!! :twisted:

Jestem zwolennikiem dyscypliny, czy to sie komus podoba czy nie, bede tffardy bardziej niz dotad, bez litosci bede sie staral moderowac, ale ......... pomoc przydala by sie.

Jest bardzo duzo roboty z tymi niepokornymi, a wrecz bezmyslnymi userami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaznaczam ża nic nie mam do libero osobiście ale fakty sa takie że był on głównym producentem nic nie wnoszących postów na tym forum, jego emocjonalne wypowiedzi zakończone wykrzyknikami wywoływały nowe i podtrzymywały istniejące konflikty. Lubię to forum jako typowo sprzętowe (a sprzęt komp. jest moim głównym hobby) ale merytorycznie w ostatnim czasie poziom bardzo się obniżył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...