Skocz do zawartości
spiderman6666

Cwany ten Brawkomp

Rekomendowane odpowiedzi

a wiecie co sie stanie jak ja z koksem tu dolacze do tego forum :twisted: :twisted:

wszyscy z tweaka przejda do barwkompu

a odnosnie polaczenia teamow mysle ze to wcale nie glupie

jak to wiechu mawia:

wtedy to bysmy mieli power tej hehee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie i z konikurencji liczycie uw czy pier.. gupoty , ilez mozna pisac o tym samym , wmawiacie nam ze maly ruch na forum , sora ale tutaj istnieje jesio setki innych tematow, a to ze licze seti nie oznacza ze musze poswiecac cala swa energie na pisanie o tym , wystrczy ze moj procek ma 100 % non stop , i gwarantuje wam ze pikne cukierkowate wykresy , cuda na kiju , mega alfa-beta forum nie da wam ani 1 uw wiecej , chyba ze cala ta otoczka pompuje wasze ja , bo jak inaczje nazwac statystyke z np 7 kwietnia , ktora niczego nie wnosi ( bylo minelo , istotna wazna jes statystyka z dnia obecnego i prognoza na przyszlosc ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. a jednak... kolorowe wykresy, animacje i możliwość ujrzenia na tych statystykach swojego nicka może przyciągnąć dzieciaków i ich gigaherce.. jeśli ktoś ma możliwośći, to może warto pobawić się w jakieś ładne, aktualizowane z automatu, kolorowe statsy dla każdego członka teamu itd.

 

ps. mam już 40% swojego pierwszego unitu ;) oraz ostro grzejący się proc ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie i z konikurencji liczycie uw czy pier.. gupoty , ilez mozna pisac o tym samym , wmawiacie nam ze maly ruch na forum , sora ale tutaj istnieje jesio setki innych tematow, a to ze licze seti nie oznacza ze musze poswiecac cala swa energie na pisanie o tym , wystrczy ze moj procek ma 100 % non stop , i gwarantuje wam ze pikne cukierkowate wykresy , cuda na kiju , mega alfa-beta forum nie da wam ani 1 uw wiecej , chyba ze cala ta otoczka pompuje wasze ja , bo jak inaczje nazwac statystyke z np 7 kwietnia , ktora niczego nie wnosi ( bylo minelo , istotna wazna jes statystyka z dnia obecnego i prognoza na przyszlosc ).

Jak bym mial takie podejscie jak ty to do Masonow bym nie zwerbowal nikogo a jak Masoni wiedza to troch sie w tym wykazoje :!: :!: :twisted:

 

 

Pozdr 8)

 

ps:zmien podejscie to bedziesz miec efekty 8) 8O

[s:2 dzieki RadAg!"owi i jego wykresa jest mi o wiele latwiej to robic (werbowac) dzieki RADAG! :wink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no wymiekam :P:P naprawdę nie sądziłem że będą mnie tu tak witać :D:D hehe

<jupi> spoko kolesie.. byle do przodu.. moja maszyna dziś oddała już swoją dawkę WU :D:D w liczbie 40 :D:D

 

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

ps. dwie maszyny, u mnie na bierząco liczy i wysyła, a u mojej kobity zaległe, od dziś ponownie ma neta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh no wracam z delegacji (ciezkiej bez netu) i co widze wrog dokonal aneksji jednego z topicow naszego forum.

Witam konkurencyje serdecznie czym chata bogata.

Speeder mam nadzieje ze juz dziala pochlaniacz mocy obliczeniowych kompow ludzi ktorzy odwiedzaja ten watek???

Pozdrawiam!

Hej skoro jestescie juz u nas w gosciach to zobaczcie ze mamy tu konkurs i moze kogos to zwabi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na swoim starym dobrym sprzęcie.. XP1700+ ABIT NF7-S.. pierwszy dzień jak komp chodzi, więc jeszcze nie kręcę.. musze sie nacieszyć ze chodzi, bo ostatnio takie dałem na proca napięcie że serwis tylko został hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=67947

oto link mamy tez wykres konkursowy

wsrod 10 najaktywniejszych w kwietniu wylosowana bedzie nagroda

eeeeeeeeeeeee ale ja to chyba nic nie wygram... bo nie licze dla Was.. i raczej nie bede liczył, co ja bredze. na pewno nie bede liczył dla Was. pozostane wierny mojej drużynie! ale spoko, niedługo i ja bede miał koszulki do rozdawania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Barwkopu. Proponuję przyjąć jedną ważną regułę. NIE WYCHODZIMY ZE SWOIMI SPRAWAMI POZA TEN TOPIC. Żeby nie zaśmiecać tego szacownego forum. Jesteśmy na występach gościnnych i uszanujmy gospodarzy. Chyba, ktoś chce zabrać głos w innym topicu, to proszę sensownie, na temat i z rozwagą, aby nie robić niepotrzebnych spięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wincent co do werbowania , to osoby ktore znam raczej nie nabiora sie jak 15-latek na kolorowy wykresik zeby cos wskurac , musze raczej przedstawic rozsadne argumenty , instytucje coz moge teoretycznie zainstalowac klijenta seti np w firmie zie jest kompow grubo ponad 600 , niestety caly ruch pakietow monitorowany jest przez centrale w berlinie , mozna uw donosic recznie do firmy ale sora nie mam na to czasu , hm wracajac do osob prywatnych mam od nich okolo 6-5 uw dziennie , moglo by byc 3 x wicej ( coz zapytani o prace kompa 24 na dobe usimechaja sie poblazliwie i podsoowaja rachunek za prad :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snap chodzi o to ze to ogromna firma :) , samych komputerow ktore monitoruja i zbieraja dane np z jaka predkoscia przsuwa sia prodokt na lini montazowej jest ogromna ilosc poprostu stoja wszedzie tyle ze ja nie mam czasu zbierac i donosic uw do przeliczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale spoko, niedługo i ja bede miał koszulki do rozdawania

W takich chwilach człowiek się cieszy, że należy do Masonów :)

NIE WYCHODZIMY ZE SWOIMI SPRAWAMI POZA TEN TOPIC. Żeby nie zaśmiecać tego szacownego forum. Jesteśmy na występach gościnnych i uszanujmy gospodarzy.

Spoko... wiochy robić nie będziemy... no przynajmniej nie ja :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie i Panie dzisiaj nawaliłem się jak szpadel, co na górze nie dam rady przeczytać, ale dla lepszej zabawy członkowie Barwkomu niech piszą przed swą myślą kogo reprezentują i życie bęzie łatwiejsze. Trudno mi będzie jutro wytłumaczyć samemu przed sobą jak kogoś zjadę za głupi tekst, np. klienta typu DeeSeel (sory to tylko przykład, dalej mnie trzyma). SETI to tylko fajna zabawa, może razem policzymy następny film kolegi od Katedry (Panowie sory dalej mnie trzyma nie pamiętam nazwisaka Pana Bagińskiego :)), przecierz moc tych kompów reprezentuje jakiś poziom nawet Amerka ma respekt.

Pozdrawiam siły męskie Tweaków, żeńskie Barwkomu vel światła i ciemności, dobra i zła vel ing i jang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały fiacik -> Aż się nie chce komentować. Albo nie skomentuję to w ten sposób. MÓJ POST ŚWIADCZY O MNIE. Sorki ale jestem po kilku bronksach ze zanjomymi z pracy i aż mnie korci, aby zareagować :oops: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie komentój jeżeli nie masz nic do powiedzenia ale śmiałość które drzemie w Tobie jest przyczyną dobra które idzie przed Tobą z wielkim szacunkim dla Twoiej myśli i Twego zaangażowania dla dobra Twego i naszego

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wincent co do werbowania , to osoby ktore znam raczej nie nabiora sie jak 15-latek na kolorowy wykresik zeby cos wskurac , musze raczej przedstawic rozsadne argumenty , instytucje coz moge teoretycznie zainstalowac klijenta seti np w firmie zie jest kompow grubo ponad 600 , niestety caly ruch pakietow monitorowany jest przez centrale w berlinie ,  mozna uw donosic recznie do firmy ale sora nie mam na to czasu , hm wracajac do osob prywatnych mam od nich okolo 6-5 uw dziennie , moglo by byc 3 x wicej ( coz zapytani o prace kompa 24 na dobe usimechaja sie poblazliwie i podsoowaja rachunek za prad :) )

A ja zwerbowale wiel i wiekszosc z nich nie liczy przez 24h ale sa tacy co licza.W karzdym bac razie sie bardzo ciesza jak dostana linka z RadAg!"a wykresami :D :!:

Nie bede cie wtajemniczal kto jeszcze liczy dzieki tym wykresa, pokumali co i jak kumasz :wink:

 

Pozdr 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...