Skocz do zawartości
spiderman6666

Cwany ten Brawkomp

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie sugierowalem >

 

http://provector.gorzow.pl/~kris/seti/inde...nie=25&porownaj

 

Patrz i podziwiaj a dziecko to ja mam ake w twoim wieku  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

na tej www sa aktualizacje co 3 dni :)

---------------

http://setiathome.ssl.berkeley.edu/stats/t...eam_126605.html

http://setiathome.ssl.berkeley.edu/stats/t...eam_126605.html

 

wez kalkulator i policz :)

a ta wasza przewaga to jest barszczyk :)

 

wpadnij jutro kolo 22 na te strony wyzej i znowu podlicz :)

i co ci wyjdzie?? ze odrobilismy ponad 1000 jednostek :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wincent proponuje ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> poprawke na nowe dane

okjj spoko ale itak wam troch zajmie zeby na przegonic my terz liczymy i to nie malo moja geupa liczy mniej wiecej 700 wu na tydzian :lol:

 

 

Pozdr 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że ta wymiana userów forum całkiem mi się podoba :wink: Troche nas u was troche was u nas. jeżeli jednak chodzi o zmianę grupy to od nas do was nikt nie przeszedł :twisted: a od was do nas to juz z pięciu :twisted: :twisted: :twisted: coś w tym musi być.Zastanówcie się :D Jakby nie było cieszę się że nas doganiacie bo już nudno było, życzę powodzenia 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam regulamin, pozatym podpis i tak zajmuje mniej miejsca niż jedna linijka texu + awatar

A wniosek z tego taki, że albo zacznij pisać dłuższe posty albo... wywal awatar :D

etam, awatar musi być, a dłużych postów to mi się niechce pisać :D Trza jasno i węzłowato. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tweakowcy.Zmniejszę swój link w podpisie.proszę jednak o pozostawienie tego linka gdyz u nas na forum admini mają wszystko w d....Birdmanowi usunęli podpis,a ten zrobił sobie nowy i tak ma.Admini pewnie jeszcze trzeźwieją po świętach :wink: Więc dopuki birdman ma u nas ten podpis to ja bym apelował o sprawiedliwość :oops: pliis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tweakowcy.Zmniejszę swój link w podpisie.proszę jednak o pozostawienie tego linka gdyz u nas na forum admini mają wszystko w d....Birdmanowi usunęli podpis,a ten zrobił sobie nowy i tak ma.Admini pewnie jeszcze trzeźwieją po świętach :wink: Więc dopuki birdman ma u nas ten podpis to ja bym apelował o sprawiedliwość :oops: pliis

hehe miło dla odmiany zobaczyć was na naszym forum, tylko że u nas nie ma przydzielonego modera do działu seti i każdy moder z pozostałych działów może moderować więc ciężko jest coś obiecać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jezdzicie po naszych chlopakach, ze az mnie krew zalewa i chyba pomoge im troche odrobic straty. przestawie swoja machine UN na machine seti choc jestem przeciwny kosmitom ;]

No to będą biedaczki miały wsparcie z Niemiec ;)

Też nie lubie kosmitów, jak znajdę to im czółki z nerek powyrywam :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chcialem to powiedziec 999 ze moj apel pomogl ale przewaga Barwkompu nie maleje obecnie 14305 nadrobili troche !

MOBILIZAAJCA dodalem do nas Celka 400 mhz 24h i Antka 1800XP nie krecony

Dodawajcie nawet tryple jak ten celek czas sie nie liczy kazde WU

WAZNE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co piszesz cos na tym forum ??

posty tego typu czyli " jak doganianie nas " etc sa kretynskie

napisz cos madrego albo wogole nic

 

moze na barwkompie to normalne ale u nas NIE  

jak nie pasuje to out od nas

moglbys sie wkoncu uspokoic? to ze wysylasz sporo jednostek nie oznacza ze wszystko ci wolno;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...