Skocz do zawartości
v1ru5

Manhunt

Rekomendowane odpowiedzi

jak zabic tego typa w takim wojskowym ubranku 14 level?chyba sie nazywa ramirez?chyba z 3dni probuje.dochodze zabiajm wszystkich biegne za nim mam 100% zycia i na dworze mnie zawsze zabija...macie jakis pomysł?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

jak zabic tego typa w takim wojskowym ubranku 14 level?chyba sie nazywa ramirez?chyba z 3dni probuje.dochodze zabiajm wszystkich biegne za nim mam 100% zycia i na dworze mnie zawsze zabija...macie jakis pomysł?:)

prosto jest go zabic w 1 sposob....biegniesz za nim na dol...zabijasz wszystkich po drodze...w koncu dobiegasz za nim (powiedzmy ze na 1 pietro), gdzie nikt juz cie nie atakuje, a ramirez wybiega juz na zewnatrz...WTEDY ty zapierdzielasz spowrotem na gore tak szybko jak tylko mozna...jest tam otwarty pewien pokoj z wielka dziura w scianie (albo wielkie okno - nie pamietam)...obok lezy snajperka....bierzesz ja i patrzysz przez okno...Ramirez powinien stac naprzeciwko na dole....3-4 strzaly i po nim...potem schodzisz juz tylko na dol i wykanczasz juz tylko 2 jego ochroniarzy(jesli starczy ci strzalow to powinno ci sie udac jeszce jednego zabit z gory - mi sie udalo) powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to akurat jest proste - jak wybiegasz na dwór masz przed sobą wrak samochodu. Chowasz się, wychylasz, strzał i od razu chowasz, gościu strzeli i spudłuje - momentalnie powtrzarzasz procedurę. Przy szybkim wyskakiwaniu z wyczuciem można mu zdjąć 90% energii w czasie ponad pół minuty, trzeba do tego bodajże ponad 2 magazynki do shotguna (mało mu schodzi bo jest daleko :P) ... potem zaczyna zwiewać więć trzeba wbiec na schodki i zarąbąć mu w plecy (a jak nie to będzie czekał za najbliższymi schodami w dół) potem tylko dobiec do wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy jest w tej grze dowolna fabuła? tak jak w GTA? czy da sie jezdzić furą? i jakimi innymi pojazdami? czy fabula jest liniowa typu MAfia ze caly czas pocinasz misje po misji czy mozna tak jak w GTA pobujac sie po miescie i porozwalac jakis typkow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

nie wiem co tak najezdzacie na ta gre...skonczylem ja wczoraj i powiem jedno...JEST ZA KROTKA!!!! z WIELLLKKKAAAAA CHHEEECCIAAA pogralbym jescze kolejne 20 epizodow (tak btw. gra ma 20 leveli a nie 24 jak pisalem poprzednio)...efekt kamery mi sie bardzo podobal....klimat cacy....ogolnie gra baarrdzoo miodna i CHCE sie grac dalej...ja jestem na TAK...i chce 2 czesci!!! :D

W takim razie powiedz mi bo mecze sie nad tym od paru dni i nie wiem co zrobic.Jestem w 12 levelu i musze przeprowadzic 2 egzekucje zeby krata sie otworzyla.Przeprowadzilem chyba z 50 i tak bez konca bo ciagle sie ktos pojawia i nic - krata nadal zamknieta,co tu zrobic ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mam problem na 11 poziomie Manhunta. Doszedłem do więzienia i utknąłem. Chodze i zabijam gości w kółko i nic. Próbowałem nawet otwartwj wallki ale nic z tego. Prosze o podpowiedz o co chodzi w tym etapie jesli go ktoś przeszedł. Z góry Dziękuje. :)

Dopiero teraz Twoj post zauwazylem i tez tu utknalem - dla scislosci,to level 12 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

nie wiem co tak najezdzacie na ta gre...skonczylem ja wczoraj i powiem jedno...JEST ZA KROTKA!!!! z WIELLLKKKAAAAA CHHEEECCIAAA pogralbym jescze kolejne 20 epizodow (tak btw. gra ma 20 leveli a nie 24 jak pisalem poprzednio)...efekt kamery mi sie bardzo podobal....klimat cacy....ogolnie gra baarrdzoo miodna i CHCE sie grac dalej...ja jestem na TAK...i chce 2 czesci!!! :D

W takim razie powiedz mi bo mecze sie nad tym od paru dni i nie wiem co zrobic.Jestem w 12 levelu i musze przeprowadzic 2 egzekucje zeby krata sie otworzyla.Przeprowadzilem chyba z 50 i tak bez konca bo ciagle sie ktos pojawia i nic - krata nadal zamknieta,co tu zrobic ??????

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=723...ghlight=manhunt

 

ehhh..wystarcz poszukac...sam odpowiadalem na to wlasnie pytanie 8O :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Ja troche zbocze z tematu (mam nadzieje że nic złego nie robie :oops: )

Mam problem z instalką MANHUNTa na winie 2003 bo coś mu chyba ten system nie pasi, czy ktoś wie jak moge sobie zainstalować i pograć w to ?? na moim winie 2003 ???

THX i Pozdro @LL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejść poziom ze świaniakiem ?? Wsadziłem w niego dwa kołki które znalazłem a potem go rękami próbowałem lać, ale to nic nie daje. Jak go załatwić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

Jak przejść poziom ze świaniakiem ?? Wsadziłem w niego dwa kołki które znalazłem a potem go rękami próbowałem lać, ale to nic nie daje. Jak go załatwić ??

musisz go dziabnac 3 razy(drewno, szklo itd.)...szukaj..na pewno sa tam 3 przedmioty ktorymi mozesz go dziabnac..nastepnie ucieknie on(wywazy dzrzwi)...ty za nim....nastepnie na gore po schodach go wabisz i przebiegasz przez kratke w podlodze(2 razy) on biegnie za toba...kratka zaczyna sie pod nim chwiac....a dalej ci nie zdradze...zobacz sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Ja troche zbocze z tematu (mam nadzieje że nic złego nie robie :oops: )

Mam problem z instalką MANHUNTa na winie 2003 bo coś mu chyba ten system nie pasi, czy ktoś wie jak moge sobie zainstalować i pograć w to ?? na moim winie 2003 ???

THX i Pozdro @LL

mialem ten sam problem jakis czas temu.

jedyne wyjscie to zainstalowanie tej gierki na np. XP i skopiowanie katalogu z giera na kompa z 2003.

troche problematyczne ale dziala na 100%

 

czytalem tez na jakims zagranicznym forum ze mozna wypakowac recznie archiwa z plyt ale to juz mi nie chcialo niestety dzialac

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta gra jest chora. Co to za frajda chodzić i dusić ludzi reklamowkami, żeby nie było że grałem 10minut, to powiem że byłem w 4 scenie.

To jest najgłubsza i najbardziej brutalna gra od czasów SOF I, chociaż akurat SOF lubie bardzo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

Moim zdaniem ta gra jest chora. Co to za frajda chodzić i dusić ludzi reklamowkami, żeby nie było że grałem 10minut, to powiem że byłem w 4 scenie.  

To jest najgłubsza i najbardziej brutalna gra od czasów SOF I, chociaż akurat SOF lubie bardzo :D

buehehehe...przepraszam ale musialem....a co ty jestes jednym z "uczonych" tatusia Rydzyka??? ze akurat mordujesz reklamowkami?? a co to za roznica?? w takim razie nie graj w dooma, quake itd. BO TAM MORDUJESZ!!! straszne...chlopie przeciez to tylko gra...tak patrzac to polowa gier "jest niezdatnych do uzytku" bo mordujesz...CHYBA nie powiesz mi ze Carmageddon byl mniej "chory"(wg. Ciebie)?? albo postal 2??(o to moze byc chora gra, bo chodzisz i dla relaxu zabijasz w niej)...GTA Vice City?? Kingpin???moglbym tak wymieniac caly dzien...

 

a po drugie co masz do SOF??? ze brutalny?? dlaczego??? tylko pewnie dlatego ze jest swietny pod wzgledem "fizyki obrazen" (strzelasz w noge i ta odpada) tak??? a to jest wlasnie plus tej gry...

 

co do manhunta to pogranie tylko do 4 levelu i wyciagniecie takich wnioskow jest bezsensu...PRZEJDZ przynamnjiej polowe gry i wtedy gadaj..

 

a tak wogole CO TY K***A WIESZ O ZABIJANIU!! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, muszę przyznać, że w metrze, na bocznicy i przed willą była NIEZŁA JAZDA, ale lajtowość i... hmmm... przyjemność grania na 19 i 20 poziomie to był GENIALNY pomysł. Gra rządzi, czekam na II część :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma problema. Jest misja w więzieniu gdzie dostaje się młotek i trza zabić gości którzy spadają z górnego piętra. zawsze przychodzą po trzech i jak ich zabije to znowu przychodzą po trzech i nie da się tego skończyć bo krata jest zamknięta i nie da się jej przejść a tam znajduje się kaseta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale zawieza mi sie w 8 mym etapie,na poczcie co mam znaleść kamere i taśme.Wszystko znalazłem,wchodze do baru na dół włączam zasilanie i włączam na górze telewizor.Jest taki filmik co jakiś felek mazeta zabija babae na słupie.Potem widac twarz bohatera którym sie chodzi i widać ja i widac i widać... i sie nic nie dzieje.Co jest? Wam też się tak wysypuje w tym miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manhunta miałem w listopadzie na ps2... Przelazłem całego i jestem bardzo zadowolony... A to zakończenie... Wszystko przelazłem na Hardcore 5 gwiazdek bez radaru... Tylko jak taka gra by mi rwała to koszmar normalnie by był :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna o co chodiz w tym wiezeniu, jakie 3 rodzaje ataku, przeciez tam mozna albo z zaskoczenia kolesia zalatwic ( od tylu i wtedy ginie za 1 razem) albo w bezposredniej walce ale wtedy tez mozna troche oberwac. Tam w opcjach nie mozna ustawic zeby zabijal na 3 sposoby, chyba ze slepy jestem, jak to przejsc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL 8O

To ty jeszcze o tym nie wiedziałeś?????!!!! Jak zajdziesz gościa od tyłu i dłużej przytrzymujesz klawisz ataku to zmienia kolor najpierw na żółty i na czerwony. Swoją drogą to dziwe, że gra "uczy" tego dopier pod koniec........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jojooo

Ello mam Manhunta na 3 plytach zainstalowalem normalnie na win xp professionalu i kiedy chce odpalić gre z płytą w napędzie to plytka sie rozkreca i to wszystko !! gra nie startuje wogóle zadnego bledu. Kiedy zrobilem obraz przez cloneCD i w deamonie chcialem odpalic to pisalo ze jest zabezpieczona a jak chcialem wylaczyc deamona to pisalo ze jest locked. Ma ktos moze jakiegos noCD patcha ,cracka albo pomysl jak to uruchomić. Proszę o pomoc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiejecie sie z niego, ja tez rodzaj brutalnosci ataku poznalem wlasnie w wiezieniu. : ) I tez tam mialem problem. :D Ale gre przeszedlem juz dawno temu. Gierka calkiem ok. Potem troche trudna w tych ogrodach jest. Ale jest ok. :)

 

Grywalem w lepsze.

 

Najfajniej jest z ta swinia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...