Skocz do zawartości
v1ru5

Manhunt

Rekomendowane odpowiedzi

dalej juz sa ciekawsze misje .. a jak juz dorwiecie pile motorowa i tasak to zabawa jest przednia .. no i na koniec mozna ladnie pila motorowa rozbebeszyc brzuszek reżyserowi .. :) to jest fajna rzecz :))

 

zabijanie tasakiem budzi we mnei chyba agresje :)) musze przestac w to grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak z innej beczki.

gral ktos w nia na windowsie 2003???

jesli tak to prosilbym o porade jak uruchomic instalacje.

na samym poczatku wyskakuje mi okienko ze tylko na windowsach 9x-XP da sie ją zainstalowac.

czytalem jednak gdzies ze gosc rozpakowal archiwa CAB i normalnie gral.

u mnie niestety ten patent nie przeszedl.

ma ktos jakas inna rade??

 

TweakNT odpada (chyba ze ta operacje mozna cofnac)

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam ... klimat świetny - painkillera przechodziłem od jakichś 30% na kodach - przegięli zabytnio w stronę serious sama. Manhunt ma dużo lepszy klimat (ale za to grafikę rodem z gta - konwersja z PS2 ;) )... Ja tam lubię skradanki - klimat zaszczucia jest niesamowity, to nie splinter czy mgs... Teraz jeszcze czekam na The suffering (a w między czasie muszę przejść w końcu Silent Hill 3 :twisted: )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam ... klimat świetny - painkillera przechodziłem od jakichś 30% na kodach - przegięli zabytnio w stronę serious sama. Manhunt ma dużo lepszy klimat (ale za to grafikę rodem z gta - konwersja z PS2 ;) )... Ja tam lubię skradanki - klimat zaszczucia jest niesamowity, to nie splinter czy mgs... Teraz jeszcze czekam na The suffering (a w między czasie muszę przejść w końcu Silent Hill 3  :twisted: )...

SH3 bardzo fajny klimat 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra sie nudzi bardzo szybko kolejny po painkiller gniot tej wiosny

Jak śmiesz tak powidziec, chamie o naszej rodzimej i udanej produkcji!

Troche wiary i patriotyzmu

tak niestety jest. dla mnie jest to bardzo smutne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

mi sie gierka bardzo podoba...jestem juz w 16 misji wiec niedlugo koniec(sa 24 ponoc)...klimat bardzo fajny (po 15 misji troche ustepuje - kto gra ten wie dlaczego - innym nie chce psuc zabawy)...jedna z najfajniejszych gierek w ktore gralem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manhunt jest bardzo średni, GTA:VC to była gra która podobała mi się od początku od końca, a nawet po nim. Manhunt nudzi się po 5-10 min, grafika nie jest najgorsza, pomysł też nie ale... no nie wydaje mi się żebym ją włączył w najbliższym tygodniu, pewnie wróce do niej później i też pewnie na niedługo.

 

Co do porównania z Painkiller, to zdecydowanie bardzej podobała mi się gra People Can Fly nić Rockstara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manhunt Rockstara to idealny przykład jak mozna sknocić fajny pomysł.

 

pograłem parę leveli no i skonczyło się uninstalką.

 

NA PLUS. 8)

 

- klimaciarskie tekstury

- fajne gadki postaci

- imho niezły backround music

- ciekawy pomysł na grę

 

NA MINUS :?

 

- kiepska geometeria otaczającego swiata (gramy w krainie pudeł)

- gra ma mało zaskakujących gracza elementów , szybko nuży

- irytujące jak dla mnie bugi w grze (strzelasz do goscia z 10 metrów i nie zalicza trafienia bo stanął jakos blisko przy barierce)

- słaby imho repertuar ciosów jak na taką grę

- słabiutka interakcja z otoczeniem

 

Prawda jest taka ze dobry pomysł to nie wszystko, to nie czasy Rive Raid na Atari , teraz gracze mają większe wymagania odnosnie gier :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest żadną rewelacją. Do klimatu GTA się nie równa i nudzi się tak jak wspomniano wyżej 5-10 minut :? Już lepiej pograć po raz któryś tam w VC niż w to - naprawdę szkoda łacza na tą grę, a wpakować kasę tym bardzij. Nie polecam - b. się zawiodłem :|

 

A i najbardfziej mnie denerwuje ten "efekt kiepskiego filmu" podczas rozrgrywki- obraz nie jest ostry tylko jakby puszczany przez trochę zjechaną kasetę VHS, Niewypał. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

nie wiem co tak najezdzacie na ta gre...skonczylem ja wczoraj i powiem jedno...JEST ZA KROTKA!!!! z WIELLLKKKAAAAA CHHEEECCIAAA pogralbym jescze kolejne 20 epizodow (tak btw. gra ma 20 leveli a nie 24 jak pisalem poprzednio)...efekt kamery mi sie bardzo podobal....klimat cacy....ogolnie gra baarrdzoo miodna i CHCE sie grac dalej...ja jestem na TAK...i chce 2 czesci!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj sobie lepiej kolego w METAL GEAR SOLID 2 - Substance na PIECU (twój sprzęt spokojnie pociągnie tę konwersję z PS2) to będziesz miał doskonały przykład dobrej skradanej gry z klimatem, fabułą, grywalnoscią , super animacją postaci, i niezłymki cutscenkami 8) (koniecznie na joypadzie z 2 gałkami analogowymi i 8 buttonami -taki na styl tego od PS2

 

Jesli Manhunt ci się podobał :) to MGS-em będziesz wniebowzięty bo obie te gry dzieli wielka przepaść .....no chyba ze juz grałesw niego 8)

 

P.S. sorki za to powyższe małe OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS 2??? Jedynkę przeszłem prawie 10 razy - 2kę raz i wogóle nie mam ochoty do niej wracać :D ... Kojima zmaścił sprawę na całej linii ... Po prostu - tam jest za mało gry w grze ... siedzisz tylko i oglądasz filmiki ... Mimo iż kocham metala, 2kę polecam TYLKO tym, którzy znają jedynkę, inaczej stracą 3/4 sensu fabuły :( ... W Manhuncie liczy się tylko akcja - przeszłem właśnie pierwszą misję w wariatkowie - giera kończy się wogóle jakoś pozytywnie? Normalnie Panu Reżyserowi to bym zrobił manicure kombajnem ... Ale gadki kolesi w grze są wyczesane :lol: P.S. Pozdro dla Davida Haytera - czyli Solid Snake'a ... wracam do trailerów MGS3 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

Zagraj sobie lepiej kolego w METAL GEAR SOLID 2 - Substance na PIECU (twój sprzęt spokojnie pociągnie tę konwersję z PS2) to będziesz miał doskonały przykład dobrej skradanej gry z klimatem, fabułą, grywalnoscią , super animacją  postaci, i niezłymki cutscenkami  8)  (koniecznie na joypadzie z 2 gałkami analogowymi i 8 buttonami -taki na styl tego od PS2

 

Jesli Manhunt ci się podobał  :)  to MGS-em będziesz wniebowzięty bo obie te gry dzieli wielka przepaść .....no chyba ze juz grałesw niego  8)  

 

P.S. sorki za to powyższe małe OT

ten MGS2 wyszedla jako konwersja tak?? dobrze rozumiem??? czy mowisz o emu??

 

.............- giera kończy się wogóle jakoś pozytywnie?.....................

zapewniam cie ze tak....pozytywnie i efektownie....tylko co mnie na koniec WKURZYLO niesamowicie to to, ze napisow koncowych nie da sie "przewinac".. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

METAL GEAR SOLID 2 substance wyszedl jako konwersja nie chodzi mi o emulacje (nie istnieje jeszcze dzialajacy emulator PS2)

 

ale pamietaj nie da sie grac przyjemnie na klawiaturze w MGS-a

 

jest to gra TPP (z mozliwoscia przelaczenia widoku na FPP zeby sie np rozejrzec ale gra sie w widoku TPP)

 

do grania w te gre tylko i wylacznie joypad o konstrukcji takiej jak pady od PS2 (joyapdy takie do pieca robi MEDIATECH i MANTA ...testowalem obydwa modele ..polecam MEDIATECHA jest odrobine lepszy)

 

Konwersja MGS-a na PC jest bardzo dobra ...zachowane zostaly o ile sie nie myle wszystkie wizualne aspekty wersji PS2 a zwlaszcza efekty czasteczkowe typu deszcz czy wybuchy

 

:roll: jak bedziesz mial jeszcze jakies pytania odnosnie MGS-a to na priv bo tutaj to znowu robimy OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem na 11 poziomie gry Manhunt. Doszedłem do więzienia i utknąłem. Próbowałem nawet otwartwj wallki ale nic z tego. Prosze o podpowiedz o co chodzi w tym etapie jesli go ktoś przeszedł. Z góry dziękuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem na 11 poziomie Manhunta. Doszedłem do więzienia i utknąłem. Chodze i zabijam gości w kółko i nic. Próbowałem nawet otwartwj wallki ale nic z tego. Prosze o podpowiedz o co chodzi w tym etapie jesli go ktoś przeszedł. Z góry Dziękuje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje po nacisnieci klawisz ESC widnieje informacja co należy zrobic: 1. Wyknać straszliwą egzekucje przy pomocy młotka.

2. Wykonac gwałtowną egzekucję przy pomocy mlotka.

Oczywiście zabiłem wielu gości po cichu i nawet wdałem sie w otwartą walke i nic. Gdybym nie utknął to bym nie pytał co mam zrobic. Jesli to oczywiście sprawia trudność w napisaniu kilku zdan na ten temat to rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

Masz racje po nacisnieci klawisz ESC widnieje informacja co należy zrobic: 1. Wyknać straszliwą egzekucje przy pomocy młotka.

          2. Wykonac gwałtowną egzekucję przy pomocy mlotka.

Oczywiście zabiłem wielu gości po cichu i nawet wdałem sie w otwartą walke i nic. Gdybym nie utknął to bym nie pytał co mam zrobic. Jesli to oczywiście sprawia trudność w  napisaniu kilku zdan  na ten temat to rozumiem.

hmmm...jakby to ci powiedziec...jesli zachodzisz kolesia od tylu to pojawia sie "bialy celownik" prawda?? jesli bedziesz "trzymal przycisk myszy" troche dluzej (nie zabijasz od razu tylko "przeciegasz egzekucje") to zmieni sie na zolty (wtedy zrobisz straszna(nie pamietam jak to po angielsku nazwali) egzekucje)....jesli z kolei znow "przeciegniesz" to zmieni sie na czerwony (i wtedy bedzie "GRUESOME" - czyli najstraszniejsza)...zrob to co pisza z ww. wskazowkami i przejdziesz level

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...