Skocz do zawartości
Niemiec

Olsztyn AMD Team -8poz i gonimy innych ;]

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

przez dłuższy czas nie miałem czasu na przeglądanie forum, więc było cicho.

ostanie problemy z serwerem działają mi zdrowo na nerwy :evil:, nie mam czasu bawić się w nakłanianie klienta do wysłania jednostek, które policzył. jeśli sytuacja nie poprawi się do końca tygodnia, rezygnuje z liczenia seti (oddam konto komuś z mojego teamu, jesli bedzie chciał sie dalej meczyć).

 

pomijając problemy widać, że drużyna nie naciskana (z braku czasu jak juz pisałem) mocno się opuszcza :(

ludzie zaczęli zabierać kompy do domów, gdzie gorzej z netem, kontakt mniejszy, etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie opuscili sie... poprostu nie mozna bylo wysylac jednostek i tyle.. zozbacz ktora jest godzina i ile juz oddaliscie wu... wroca d liczenia... :P

 

jak patrzysz na nasze statystyki to az sie poddac chesz :?: :twisted: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie problemy z serwerem niweluje setiqueue, gdybyscie nie napisali ze sa jakies problemy to bym nawet nie wiedzial. On sie sam dobija do serwera co jakis czas i jak tylko mu sie to udawalo to wysylal/sciagal jednostki zupelnie bez mojej interakcji. Zupelnie tak jak go wytresowalem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to mozliwe ze Seti Driver na priority High działa wolniej niz na Low.Ustawilem na High i przez 2-3 godziny doszło do 70 kilku procent zmienilem na low i zaczelo liczyc jak błyskawica 97%..zaraz bedzie kolejna jednostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom  i tak przy okazji jak ustawic na linuxie priorytety ?

uzywam wtyczki do gkreelma

man nice po pierwsze, ale lepiej uruchamiaj klienta z parametrem

-nice 19

wrzuc sobie do rc.local i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym liczyc seti, zainstalowalem programik i mam pytanie.Jak podlaczyc sie do jakiejs grupy liczacej seti? Widzialem grupe Tweak, Olsztyn. Jesli ktos jest chetny do pomocy to prosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym liczyc seti, zainstalowalem programik  i  mam pytanie.Jak podlaczyc sie do jakiejs grupy liczacej seti? Widzialem grupe Tweak, Olsztyn. Jesli ktos jest chetny do pomocy to prosze.

 

Sciagnij seti z www.olsztynamdteam.friko.pl jest skonfigurowane pod nasz team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tam bylem i zrobilem wedlug instrukcji, parametry ustawilem jak na stronie jest opisane. A co z klientem, nalezy go skonfigurowac?

nie , jest juz skonfigurowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mam nadzieje, ze wszelkie problemy z kompem i samym soba mam juzza soba i od dzisiaj postraram sie na biezaco akualizowac stronke, jesli nie to zloze rezygnacje z dotychczasowej funkcji......hehehe joke :D

 

Witam wszystkich nowych liczacych, jeszcze dzisiaj bedzie wpisani w nasza kartoteke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok  mam nadzieje, ze wszelkie problemy z kompem i samym soba mam juzza soba i od dzisiaj postraram sie na biezaco akualizowac stronke, jesli nie to zloze rezygnacje z dotychczasowej funkcji......hehehe joke :D

 

Witam wszystkich nowych liczacych, jeszcze dzisiaj bedzie wpisani w nasza kartoteke  :)

mozesz dodac do mojego 67Mhz :twisted: =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u koleznaki bartek-m tez grzeje sie jak glupi a komp chodzi prawie 24h, ale jest on przystosowany do takich temp wiec chyba nie ma sie czym martwic.u koleznaki bartek-m tez grzeje sie jak glupi a komp chodzi prawie 24h, ale jest on przystosowany do takich temp wiec chyba nie ma sie czym martwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ładnie macie. ja bym tam nie katował lapciorów raczej. swojego może, ale nie czyjegoś.

czego sie nie robi dla wiekszej ilosci przeliczonych jednostek :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...