Skocz do zawartości
lopik_

Nie moge wejść na forum tweaka !!!!!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Bywają problemy. według mnie są związane z prowadzonymi statystykami nedstatbasic.... Masakra. W IE mi się nie odpala, a Operze tak, ale "wiesza się" ładowanie na właśnie wysyłce statów na m1.nedstatbasic.net . Ktoś tu źle pokombinował. Żeby mi przeglądarka się odblokowała to muszę zastopować ładowanie...

 

Lisek zrób coś z tym!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne co zauważyłem że jak strone ładuje to sie nie może załadować co nie ale gdy sie rozłącze z netem to strona sie załaduje 8O i potem jak klikne jakiegoś linka (jestem połączony) to znów musze sie rozłączyć żeby ten link sie załadował 8O

 

zaznaczam że tylko na tweaku tak mam

aha i sprawdzałem na modemie i jest wszystko OK

przypominam mam neo+

 

pliz help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi trochę... na operze oczywiście. Różnica jest taka, że opera pokazuje co ściągnęła odrazu, a IE czeka z renderingiem do końca. a przed końcem jest m1.nedstatbasic.net i wsio idzie wpii.....

 

Sprawdź w p[asku stanu czy ładuje ci się wsio, czy jeszcze staje na czymś... (nedstat....????)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi trochę... na operze oczywiście. Różnica jest taka, że opera pokazuje co ściągnęła odrazu, a IE czeka z renderingiem do końca. a przed końcem jest m1.nedstatbasic.net i wsio idzie wpii.....

 

Sprawdź w p[asku stanu czy ładuje ci się wsio, czy jeszcze staje na czymś... (nedstat....????)

na tym właśnie staje i dalej nie idzie

ale czemu u innych jest wszystko dobrze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra mam opere ale mi sie MYIE2 1000 razy bardziej podoba :( A dlaczego tweak tak nagle zaczął sie walic? Tz wiem o co chodzi ale dlaczego akurat teraz?

Głowna tweaka czy moded-kompz w ogole mi sie w operze nie laduje, w MYIE2 po dluzszym czasie dopiero. Da sie jakos zrobić zeby tego m1 nie wysyłało? Wkurzajace to jest....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neo+ i jest to samo. Na szczęście używam mozilli 1.6 i ona na końcu to chce ładować więc strona się pojawia, ale sprawia to dużo problemów bo chce się cały czas łączyć z tym serwerem statystyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiązanie częściowe to wpisanie do pliku lmhosts lub hosts:

 

127.0.0.1 www.nedstatbasic.net

127.0.0.1 m1.nedstatbasic.net

 

nie chce mi się tego robić, ale sprawdźcie... mam nadzieję że problem rozwiążą admini, a nie ja głupimi wpisami...

 

(btw. pomysł wpisania tego podał ktoś w dziale O forum...) założyłem tam topic żeby modderzy i Lisek zauważyli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...