Skocz do zawartości
qbusek

karta znikla z systemu :( - nie mozna jej zainstalowac ....

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

mam pewien problem - musialem ostatnio skorzystac z opcji "naprawy" windowsa xp ... wszystko udalo się calkiem niezle oprocz ww. karty graficznej.

 

problem wyglada nastepujaco:

 

www.lonet.gdynia.pl/~qbus/1.jpg

 

jak widzicie w moim systemie "nie ma" karty graficznej ! - jest to oczywiscie jedna wielka bzdura gdyz pisze tego posta z tego komputera

 

zagladam wiec do wlasciwosci i co widze ? - www.lonet.gdynia.pl/~qbus/2.jpg

 

ale pomijam to milczeniem i sciagam najnowsze detonatroy do mojego radka 9100 - po uruchomieniu widze: www.lonet.gdynia.pl/~qbus/3.jpg

 

podmienialem juz na inną kartę - windows - widzi ja i rozpoznaje normalnie ...

 

co mam zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a probowales zainstalowac w trybie awaryjnym ? A tak poza tematem to system naprawy windy to shit straszny . Raz probowalem sie z tym bawic i narobilo to wiecej problemow niz mialo usunac... Jesli Ci tryb awaryjny nie pomoze to pozostaje juz chyba tylko format i instalka na nowo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka tam reinstalka..........

 

panel sterowania>dodaj nowe urządzenie>standardowe typy katr>

 

i instalujesz ta kartę VGA, reszte sterowników o ile jakies będą usuwasz, nawet jesli z błędem się zainstaluje ta VGa to puźniej bedziesz mógł zainstalować catalisty (to nie sa detonatory ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest prosty(miałem tak kilka razy).Windows nie widzi wogóle grafy i musisz mu zainstalowac z "kreatora sprzetu " standardową karte graficzną (czy jakoś tak) i dopiero wtedy pojawi sie w menadżerze użadzeń zakłatka karty graficzne(tam będzie widnieć ta standardowa karta graficzna).W tym momęcie będziesz mógł zainstalować dopiero normalnie karte graficzną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm

 

ok instaluje nowa karte ale pokazuje tylko jakies dziwne karty od ati - nie ma mojej :( - a co gorsze ! - nie ma standardowej karty :( tylko ati jest do wyboru ;(

 

www.lonet.gdynia.pl/~qbus/4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypakuj stery do jakiegoś katalogu i kliknij przycisk "z dysku" i pokaz mu ten katalog, musi pójść. A najpierw to bym resztki starych sterowników usunoł jakimś driver clinerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm

 

ok instaluje nowa karte ale pokazuje tylko jakies dziwne karty od ati - nie ma mojej :( - a co gorsze ! - nie ma standardowej karty :( tylko ati jest do wyboru ;( 

 

www.lonet.gdynia.pl/~qbus/4.jpg

wybierz cokolwiek nawet jak bedziesz miał zonki przy pierwszym starcie karta juz bedzie potem daj aktualizuj sterownik i wladuj stery od swojej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...