Skocz do zawartości
syfur

egzamin gimnazjalny - przygotowanie

Rekomendowane odpowiedzi

No w 29 tez potrakotwałem jako pół stopnia :( Ale może 1pkt za to dadza :) narazie na bank mam 34pkt i jak by dali 1pkt za te 29 to było by 35pkt :) a no i w 26 napisałem CO2 + h20 --> C (OH)2 i to włąsnie mam żle ale może za lewą strone pkt dostane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze to ze stopniami najpierw policzyłem jako 5i5/6 * 111,1 no ale wychodził mi okres (chyba 3) i myślałem, że to z tymi minutami źle zapamiętrałem, więc zmieniłem na 5,5*111,1 :( Ale i tak się mniej przejmuje niż mój kumpel który myślał, że obliczenia do zadań mają być w brudnopisie :lol: A dodam, że on chce mieć pasek bo mu wychodzi 5,0 no ale jak nie będzie 75pkt. z testów to koniec :|

Zadanie po prostu tak porąbane jak na próbnych to z trapezem :| (Taki trapez był nie możliwy do zrobienia :lol: a nikt tego nie sprawdził )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem znowu w domu :D Zrobiłem sam wszytskie oprócz ostatniego bo nie miałem w szkole o objętościach brył :) o 20 wyniki bedą wyniki to sprawdze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm wuasnie ile km wam wyszlo w tej roznicy tych dwoch punktoof na mapie? roznica to 5,5 stopnia ta? i to razy 111,1= iles tam kalk pokazal :)

oups! wuasnie widze ze to jest zle :/ qr;fa mac ://///////

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm wuasnie ile km wam wyszlo w tej roznicy tych dwoch punktoof na mapie? roznica to 5,5 stopnia ta? i to razy 111,1= iles tam kalk pokazal :)

oups! wuasnie widze ze to jest zle :/ qr;fa mac ://///////

Mi wyszło ~648km ale nie jestem pewien czy dobrze.... O qrna: 20:40 a na gazeta.pl powinno być o 20:30 rozwiazania... poczekam =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39/40 lub 41/42 (jedneo pewien nie jestem - jak zaznaczylem)

w zaleznosci, od tego, czy uznaja mi "jajeczka" u zaby i "wielkosc" jako cecha, ktora przystosowuje kijanke do zycia w wodzie.... (przy okazji wielkosc odroznia kijanke od zaby ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm wuasnie ile km wam wyszlo w tej roznicy tych dwoch punktoof na mapie? roznica to 5,5 stopnia ta? i to razy 111,1= iles tam kalk pokazal :)

oups! wuasnie widze ze to jest zle :/ qr;fa mac ://///////

Mi wyszło ~648km ale nie jestem pewien czy dobrze.... O qrna: 20:40 a na gazeta.pl powinno być o 20:30 rozwiazania... poczekam =)

tam bylo chyba 5 stopni i 50 minut??

 

a to nie 5,5 stopnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie tak głowicie to macie odpowiedzi opracowane przez trzcigodnuch z gazety.pl http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/1,51805,2060271.html

 

a wieice coś o przecieku tematu rozprawki na humanistychny we wtorek niby ludzie doostawali na gadu o 12 w nocy http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,2060086.html i taka lipa jest bo ja sie ucze w tym gimnazjum nic nie widziałem o przecieku i niechce pisać 2 raz bo zrobiłem tylko 2 błędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O do ciach!a..... sorki za wyrazenia... z zamknietych chyba 19/25 ok a z otwartych wszystko zle ... nic nie umiem z matmy moze 25MAX z mat-przyr. :(((( Z polaka licze na 35 czyli razem 60... ;/ ehhhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może i ja się pochwale:

 

z Humana - na bank - 47

z Mat/Przyr - na 90 % (zależy od sprawdzającego :D moje chieroglificzne zapiski matematyczne :P) - 30-35

 

Czyli w sumie -78-8?

 

Jestem zadowolony, ponieważ z ocen wyjdzie mi 51 pkt sumując = 51+80 = 121 co daje mi przepustkę do mojej wymarzonej i jedynej szkoły :) A raczej wszystkich w Wodzisławiu :D (taka wieś, nie pytajcie)

 

W poniedziałek jade na wycieczkę (7 dni :D) do Zakopanego i na Słowację z klasą - tam dopiero będe świętował :] Och co się będzie działo...

 

Pozdro !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko: używaliście kalkulatora dziś?? bo ja tak, miałem go w rękawie. Na końcu przed wyjściem machnąłem ręką aby zetrzeć resztę gumki z ławki i "plask" kalulator mi wyleciał, więc ja strzałka po niego i w drzwi :lol: . A rano jak przyszedłem stoimy i gadamy z qumplami i jeden mówi: " bedę miał w h** i jeszcze troche punktów, odpisałem wszystko od koleżanki (najlepsza w klasie)" a ja i paru innych zaczynamy szydzić. Ten ździwony dlaczego a my mu mówimy że były grupy, a on: jak to grupy (przerażenie) dlaczego mi nikt nie powiedział (rozpacz) . A ja szydziłem z tego przez prawie 20 (w tym 10 już na teście aż mnie nauczycielka upomniała). Pozdro all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh testy sux...moze z 65pkt bede mial w sumie :/ skaszanilem z matmy :/ jakbym mial wiecej czasu to bym naprawil bledy

p.s suczki niezle leca na garnitur :))) heh mi to pasooye :) jedna mi poweidziala ze sie we mnie zakochala a ja rybka :)) heh ale jest dobrze ;)) pozdro

fuck test's!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...