Skocz do zawartości
Walker3d

Co się dzieje że moderzy odchodzą ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym się dowiedzieć co się dzieje że moderzy masowo zaczęli odchodzić ??? Chciałem się o to zapytać na PW jakiegoś modera ale z godziny na godzine coraz więcej odchodzi . Co się dzieje ??? Czy ktoś kompetentny może mi odpowiedzieć na to proste pytanie ???

Najpierw reed , jonathan , vip , andriu ...... kto jeszcze ??? 8O 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee sorry ale gdzie to wyczytałes? W grupie moderów są więc o co chodzi bo nie czaje?

A zauważyłeś że napis pod nickiem u wszystkich tych osób które wymieniłem zmienił się na Uczestnik ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym się dowiedzieć co się dzieje że moderzy masowo zaczęli odchodzić ???  Chciałem się o to zapytać na PW jakiegoś modera ale z godziny na godzine coraz więcej odchodzi  . Co się dzieje ??? Czy ktoś kompetentny może mi odpowiedzieć na to proste pytanie ???  

Najpierw reed , jonathan , vip , andriu  ...... kto jeszcze ??? 8O  8O  8O

ostatnie scesje na "O Serwisie I Forum" chyba mówią same za siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jest to wielka strata dla forum. Wrecz ogromna. Jestem ciekaw co teraz sie bedzie dzialo. Jakies pomysly? Forum zostalo praktycznie bez moderatorow. Jesli juz koniecznie chcecie odejsc (NIE ROBCIE TEGO), to podzialajcie jeszcze do czasu wybrania waszych nastepcow. Forum nie moze przestac byc moderowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeHow: bez przesady.... moderow bylo ~20.... teraz jest nas ~13-15.... ja zostaje na razie.... pozniej sie zobaczy.... trzeba czekac az lisek cos postanowi.... albo da nam wskazowki jak moderowac, albo nas zdegraduje, jezeli mu nie pasujemy... :?

 

john i adnriu : szkoda, ze poszliscie :( ciezko bez Was bedzie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co się dzieje, ale mi się to nie podoba... :(

 

Update

Po napisaniu postu przyjrzałem się swojemu podpisowi (konfig) i doszedłem do wniosku, że to dzięki Wam wszystkim kupiłem nowy zasilacz (bo kiedyś uważałem, że Codegen 300W wystarczy), zrobiłem swoje WC, rozwiązałem wiele problemów z komputerem. Jestem na tym forum już jakiś czas (a czytałem je jeszcze przed zarejestrowaniem) i widzę co się dzieje (a dzieje się źle). Nie wyobrażam sobie teraz dziennej dawki internetu bez tweak.pl czy forum. Odeszło juz kilku moderatorów, których bardzo ceniłem ( i czenię dalej) i ......... Szkoda gadać. Jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O Kurde, przecież userzy mogą pomóc w podjęciu decyzji, w końcu forum jest tez dla Nas :wink: Johnatan -> ok moderator, Andriu-> nie patyczkuje się, jeżeli reed też jest w tej "zdegradowanej grupie" to ja nie wiem co jest grane :?

Zatem czekamy na full info od Administracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przydałoby się, bo to że dwóch by odeszło to jakoś można by było przeżyć. Ale teraz co minutę odchodzi jeden moderator. Jak tak dalej będzie to od jutra zacznie tu panować forma forum z onet.pl!!!

 

Ech, a to wszystko przez kilku krzykliwych userów i wczorajszy dzień, którego być nie powinno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej zabolalo mnie to jak potraktowal wlasnie Reed'a, ParanoiK'a (admin a jego zdanie sie nie liczy :? ), oraz Ciebie i Andriu.....

 

czekamy na jego stanowisko i (mam nadzieje) przeprosiny dla w/w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazik2000 prosiłem aby komentarze zwykłych userów którzy nie są w żaden sposób powiązani z moderatorstwem forum pozostawić na później jak będzie oficjane stanowisko w tej sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazik2000 prosiłem aby komentarze zwykłych userów którzy nie są w żaden sposób powiązani z moderatorstwem forum pozostawić na później jak będzie oficjane stanowisko w tej sprawie

OK, sorki już znikam. Tak mnie coś natchnęło żeby coś naskrobać. Będę się udzielałw amnestii... :)

 

kazik2000: nie chodzi o wczoraj.... chodzi o to co sie na moderatorskim stalo. (niech administracja powie co i jak, bo mi sie juz nie chce)

Fakt, ale wczoraj przelała się czara goryczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noose... no to ja policze:

 

andriu - ZREZYGNOWAL

benek - RZADKO MODERUJE

berkut - W OGOLE NIE MODERUJE

Cichom - NIGDY GO NIE WIDZIAŁEM

Dijkstra - MODERUJE (?)

e!Gr00bY - ODSZEDŁ

Gie-eN-Zet - ZREZYGNOWAL

kucyk - ZREZYGNOWAŁ

Lagier - MODERUJE

Miope - CHYBA MODERUJE

RaF - OSTATNIO RZADKO GO WIDUJE, ALE CHYBA MODERUJE

reed - :/ ZREZYGNOWAL

sgj - MODERUJE

Sherlock - NIE MODERUJE

Varrol - NIE MODERUJE

wizjonerek - NIE MODERUJE

Xon - ODSZEDL

_Vip_ - ZREZYGNOWAL

kucyk - ZREZYGNOWAL

noose - ZREZYGNOWAL

jonathan - ZREZYGNOWAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...