Skocz do zawartości
Pure

program do konwersji mp3->ogg

Rekomendowane odpowiedzi

czy istnieje taki program który by mi mp3 zkonwertował na ogg. ale w ten sposób że np. umieszczam go sobie w folderze z mp3 i on by je przerabiał do ogg i MP3 kasował. Niechce cdex bo w niem trzeba sie bawić ze mp3-> do waw a potem dopiero do ogg i to w odzielnych folderaqch by sie niepogubić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo moim zdaniem odd mniej zajmują bo przy 64kbs maja super jakość morzna nawet zejscniezej type o negative chodzi na 50-70 i jest genialne niema róznic a do tego niezwiększa wysokich tonów jak mp3 i niema jak wmv(update: wma tamto złe :D ) takich beznadziejnych "szumów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo moim zdaniem odd mniej zajmują bo przy 64kbs maja super jakość morzna nawet zejscniezej type o negative chodzi na 50-70 ijest genialne niema róznic a do tego niezwiększa wysokich tonó jak mp3 i niema jak wmv takich beznadziejnych "szumów"

Gratuluje sluchu :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naczy mi chodzi o ten od dźwieku wma :D jakoś mi sie tam źle napisało. ALE moim zdnaiem ogg jest najfajniesze morze mp4 o któtym coś czytałem jak i mp3 pro morze są lepsze ale mp3 pro jest na licencji thomsona :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foobar z odpowiednim pluginem potrafi , ale nie wiem czy wycina po zakonczeniu ripowania mp3 .

ale on jest jhakiś dziwnuy ja chce jakiś prosty co wrzycam go do folderu z mp3 i on przerabia mi wszytko na co chce a potem kasuje stare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że podwójne kompresowanie (najpierw mp3, potem ogg) pliq audio napewno nie poprawi jego jakości. Chociaż być może MP3 320kb->ogg xxkb ma już sens, pomijając zmniejszenie rozmiaru :?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...