Skocz do zawartości
segowaty

Problem z ATI Radeonem 9600 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z moim ATI Radeonem 9600 PRO (Hercules 3D Prophet 9600 PRO Samsung 2.8 ) ktorego probowalem zmodowac na ATI Radeona 9600 XT (MadView ATI Radeon 9600 XT Samsung 2.8 ) po przez zalozenie Thermaltake Giant III Extreme. Wprawdzie operacja sie udala ale zaczely pojawiac sie artefakty... ale przed podkreceniem karty! O ile mi wiadomo artefakty pojawiaja sie po zbytnim podciagnieciu mhz na pamieciach ale ja nic nie krecilem nawet probowalem zmienic radiatory na nich. Nic nie pomoglo. Wyslalem ostatecznie karte do serwisu bo gdybym sie do niej dobral osobiscie to by nic z niej nie zostalo :twisted: i dowiedzialem sie jedynie tyle co sam sie domyslilem czyli ze cos jest nie tak z pamieciami.

Ma ktos jakis dobry pomysl albo co to moze byc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wgrałeś bios od innej karty... Nalej ropy do benzynowego silnika, ciekawe czy będzie wszystko ok... Mam nadzieje, ze przez wysłaniem karty wgrałeś zwykłego biosa ?

 

A jesli to nie przez bios (co jest mało prawdopodobne) to mogłeś źle połozyć paste na rdzeń pod chłodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh dobra zaczne od poczatku... artefakty zaczely sie pojawiac po zalozeniu chlodzenie a nie po podkreceniu czyli zmianie biosa a co do pasty to jest to watpliwe bo zakladalem 2 razy i dokladnie posmarowalem GPU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkręcenie nie równa się wgraniu innego biosu, troche mylisz pojęcia. Skoro stało się tak po założeniu nowego chłodzenia - coś skopałeś - albo za bardzo sie grzeje którys element, albo coś uszkodziłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...