Skocz do zawartości
kazik2000

Tegoroczny maturzysto - ten temat jest dla Ciebie!

Rekomendowane odpowiedzi

Brzmi groźnie co? ;)

 

Po prostu chciałem wam wszystkim życzyć połamania piór i czego tam jeszcze chcecie :) Ja już kilka lat temu to przechodziłem i wiem jedno: jedyne co trzeba zrobić to opanować stres. Reszta sama przyjdzie. Po trzech, czterech minutach po rozdaniu pytań wszystko opadnie i pozytywna adrenalina dojdzie do głosu!

 

Tak więc uszy do góry i zdawać mi to po kolei :twisted:

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh za 24h bedziemy po pisemnym polskim :twisted: ciekawe czy ta matura naprawde jest taka trudna czy tylko wszyscy robia wokol niej tyle halasu :) w czewrcu sie dowiem tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez wszystkim maturzysta a w szczegolnosci Liskowi, Marco i Berkutowi polamania pior (dlugopisow)

 

i pamietajcie dzis najlepiej sie wyluzowac, wyjsc na jakis spacer i olac juz nauke bo i tak nic sie nie nauczycie a tylko bedziecie sie stresowac ze moze jeszcze cos trzeba przeczytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja rowniez zycze powodzenia wszystkim ;) a matura to - uwierzcie - naprawde banal :) (zdawalem w zeszlym roku), teraz szczerze mowiac tesknie za LO :( tak luzacko bylo, nic sie nie robilo i i tak dobrze bylo ;) a tu na studiach to szkoda gadac (heh tak to jest jak sie jest gupim i sie wybiera porabany kierunek Dołączona grafika )

jeszcze raz zycze powodzenia ! i smacznego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...