Skocz do zawartości
GenghisKhan

Kobitki......

Rekomendowane odpowiedzi

no ja mieszkam we wrocku niedaleko centrum i nie mam problemu z organizacja albo wbiciem sie do kogos na ognisko - a jak sie bawie to nie mam kapcia...... jakos bo jak widze panienke po ognisku - to jakos mnie nie bierze na zyganie - no ja chodze na pozadne ogniska - i pozani ludzie tam sa........ hyhy

 

wlosy u dziewczyny tez robia wrazenie - dlugie - rozpuszczone i pachnace szamponem i przesiakniete dymem tytoniowym to jest to - mozna sie w nie wtulic.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlosy u dziewczyny tez robia wrazenie - dlugie - rozpuszczone i pachnace szamponem i przesiakniete dymem tytoniowym to jest to - mozna sie w nie wtulic.....

Z tym dymem tytoniowy to oczywiście żart? Nie ma nic gorszego jak dziewczyna paląca pety. No chyba że taka co pali pety, puszcza sie i klnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wlosy u dziewczyny tez robia wrazenie - dlugie - rozpuszczone i pachnace szamponem i przesiakniete dymem tytoniowym to jest to - mozna sie w nie wtulic.....

Z tym dymem tytoniowy to oczywiście żart? Nie ma nic gorszego jak dziewczyna paląca pety. No chyba że taka co pali pety, puszcza sie i klnie.

dobrze gada :D

pety be, dlugasne wlosy rulz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może to śmieszne ale ja przed chwilą dowiedziałem się że ta laska powyżej w jakiejś kapelce się udziela. Może mnie oświecicie? Co to za zespół, nazwę znam, ale jakie grają klimaty (dark wave, gotic) czy cuś? A?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może to śmieszne ale ja przed chwilą dowiedziałem się że ta laska powyżej w jakiejś kapelce się udziela. Może mnie oświecicie? Co to za zespół, nazwę znam, ale jakie grają klimaty (dark wave, gotic) czy cuś? A?

klimat doomowo-gotycko-rockowy, czyli to co tygryski lubia najbardziej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klimat doomowo-gotycko-rockowy, czyli to co tygryski lubia najbardziej :P

Właśnie ściągnąłem jakieś mp3, całkiem spoko muza. Chociaz ja się wychowałem na innym gotyku: sisters of mercy, bauhaus, fields of the nephillim..etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

klimat doomowo-gotycko-rockowy, czyli to co tygryski lubia najbardziej :P

Właśnie ściągnąłem jakieś mp3, całkiem spoko muza. Chociaz ja się wychowałem na innym gotyku: sisters of mercy, bauhaus, fields of the nephillim..etc

heh, nawet nie znam tamtych :)

u mnie to Nightwish, Rhapsody, Avantasia..etc 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.lacunacoil.it

 

to ty tej panienki na video nie widziales? - to nie mow ze nie jest przecietna

 

a Lacuna Coil to zajebisty zespol - mam wszystkie mp3

--------------------------

 

a to co lubie w tej panience :

caloksztalt (no wiecie)

glos

styl ubierania sie

glos.......

i ten blysk w oczach......

 

hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w dziewczynach lubie dlugie rozpuszczone koniecznie rozpuszczone wlosy oczy i charakter. Niestety dobry charakter ciezko trafic :( a reszta tesz wazna przedewszystkim aby wszystko do siebie pasowalo aha i lubie gdy dziewczyna jest nizsza ale nie o wiecej nisz 25cm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niższa no i najlepiej jak młodsza :D Z charakterem i mądra (chociaż niektórym facetom to przeszkadza). Niestety w życiu albo jest mądra i brzydka albo ładna i głupia. (Tak jak w tym kawale o dwóch siostrach: Ania idzie na studia a Kasia nie musi bo jest ładna :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...