Skocz do zawartości
docxp

jaki zasilacz?

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakieś linki do testów tego GPS-350-101L? To, że jest cichy to się dowiedziałem w necie, ale ile maksymalnie uciągnie i z jakimi napięciami to nigdzie nie znalazłem. Niby to to samo, co Delta z allegro, ale on wcale nie wygląda tak samo, tylko podobnie, a Delta mogła różne wersje tego BigFan wyprodukować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś linki do testów tego GPS-350-101L? To, że jest cichy to się dowiedziałem w necie, ale ile maksymalnie uciągnie i z jakimi napięciami to nigdzie nie znalazłem. Niby to to samo, co Delta z allegro, ale on wcale nie wygląda tak samo, tylko podobnie, a Delta mogła różne wersje tego BigFan wyprodukować.

tak samo dowiedziales sie ze hiper z allegro jest lepszy niz modecomy :lol: :lol: :lol: dobry jestes koles :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie na temat ale qpcie sobie najnowsze wydanie experta 3/2004 i zobaczcie na 16 strone :lol:

 

z testu wynika ze codegen 400 wat za 106 zeta jest lepszy od anteca 400 wat za 429 zeta :lol: :lol: :lol:

 

codegen test pod obciązeniem :

12 - 12.05

5 - 4.94

3.3 - 3.29

 

to hyba niemożliwe żeby codegen miał takie wyniki :?:

 

antec test pod obciązeniem :

12 - 11.85

5 - 4.78

3.3 - 3.20

to raczej nie sa najlepsze wyniki , ale test innych zasilaczy też nie jest chyba zbyt uczciwy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stefan znowo zaczynasz???

 

Hiper (niekoniecznie z allegro bo widziałem go w lokalnym sklepie) jest z tego co wywnioskowałem dobrym zasilaczem, aczkolwiek po rozgrzaniu nieco głośniejszym.

 

A co do tego Chief BigFan nie widziałem żadnego testu, aqni nie wiem jak się sprawuje, a konstrukcyjnie jest inny od Delty z allegro choćby obecnością PFC.

 

Stefan-nie podajesz żadnych rzeczowych argumentów, tylko komentujesz emocjonalnie to co ktoś inny napisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stefan znowo zaczynasz???

 

Hiper (niekoniecznie z allegro bo widziałem go w lokalnym sklepie) jest z tego co wywnioskowałem dobrym zasilaczem, aczkolwiek po rozgrzaniu nieco głośniejszym.

 

A co do tego Chief BigFan nie widziałem żadnego testu, aqni nie wiem jak się sprawuje, a konstrukcyjnie jest inny od Delty z allegro choćby obecnością PFC.

 

Stefan-nie podajesz żadnych rzeczowych argumentów, tylko komentujesz emocjonalnie to co ktoś inny napisał.

powiem ci tak argumenty modecom to jest oem fortrona i cwt czyli jedne z najlepszych marek zasilaczy na swiecie

pozdrawiam a hiper nie siega im do :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie na temat ale qpcie sobie najnowsze wydanie experta  3/2004 i zobaczcie na 16 strone  :lol:  

 

z testu wynika ze codegen 400 wat za 106 zeta jest lepszy od anteca 400 wat za 429 zeta :lol:  :lol:  :lol:  

 

codegen test pod obciązeniem :

12 -  12.05

5  -   4.94

3.3  -  3.29

 

to hyba niemożliwe żeby codegen miał takie wyniki  :?:  

 

antec test pod obciązeniem :

12  -  11.85

5   -  4.78

3.3  -  3.20

to raczej  nie sa najlepsze wyniki , ale test innych zasilaczy też nie jest chyba zbyt uczciwy :/

lol :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja pisałem a CWT? To jest inna klasa cenowa, a w cenie Hipera są 300GF i 350GTF i ten drugi ma dobry udźwig, ale mam płytę, która zasila proca z 5V i pod tym względem Hiper przedstawia się korzystniej partząc na parametry, a można uwierzyć w te liczby, bo to już inna klasa, niż megabajt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja pisałem a CWT? To jest inna klasa cenowa, a w cenie Hipera są 300GF i 350GTF i ten drugi ma dobry udźwig, ale mam płytę, która zasila proca z 5V i pod tym względem Hiper przedstawia się korzystniej partząc na parametry, a można uwierzyć w te liczby, bo to już inna klasa, niż megabajt.

a co te fortrony sa gorsze niz ten hiper? nie uwierze nigdy :lol: spojrz jak 300 fortrona sie sprawuja http://www.tomshardware.pl/howto/20040122/..._fortron_source i co dobre nie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak.....

qtec=ropla=megabajt=linkworld=SYF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to są dobre zasilacze ale do np. duron 1000 mhz , a co do tego testu z experta .... cytuje : zasilacz codegen 400 wat ma tak naprawde 300 wat <hahaha>

przeciez on ma chyba z 220 wat czystej mocy :twisted:

 

najlepiej qpic fortrona 300-60gtp albo innego i miec swiety spokój na kilka lat :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze rozważyć takie coś: http://www.neotec.pl/page.php?id=8 też 380W, a cena jakby bardziej przystępna, bo ma kosztować kola 250pln

spójrz na parametry Tagana 330W. Są zbliżone do tego Neoteca. Co nie znaczy, że to zły zasilacz. Przeciwnie, wygląda całkiem solidnie.

 

A ja ze swojej strony też mam pytanieco byście polecili zamiast chiefa 360 DF? Chcę zmienić bo napięcia mam takie: (miernik)

 

+12V = 12.15V

+5V = 5.13V

3.3V = 3.42-3.44V

mierzone pod Prime95, sprzęt z podpisu.

 

OT: hmm... wyłącza sie przy fsb 2010 full stress

Czy to on, czy insza inszość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm - nie wiem czy przybliżone, zwłaszcza +5V:

 

Tagan:

+3.3V: 28A

+5V: 28A

+12V: 18A

Moc: +3.3, +5V: 220W, +12V: 216W

+3.3, +5V & +12V: 310W

 

NeoTEC:

+3.3V: 28A

+5V: 36

+12V: 18

Moc: +3.3, +5V: 220W, +12V: 216W

+3.3, +5V & +12V: 360W

 

Róznice są jak dla mnie wyraźne, 330W Tagana, kosztuje tyle co 380W NeoTEC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...